Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

boltban milyen néven fut hogy értsék,nehogy mást adjanak?(ezelőtt csak néztek mikor vettem valamit,kiderült holt fogalmuk sincs az autókhoz,cikkszámot kértek,azt meg én nem tudtam)

Akkor mondok neked cikkszámot: 13 38 458; katalógusszám: 90510183.

Az ára 4000Ft.

Link to comment
Megosztás:

a kábelköteg csatlakozóit kellene lecserélni ,mert kontakthibásak a szerviz szerint

piros -sárga színű csati , összesen 64 tűs

Akkor kontaktspré, oszt csá. Nem kell cserélni. Ezt egyébként honnan állapították meg? :lol:

A fojtószelep potmétert nem lehet szétszedni? Mármint úgy, hogy azért össze is lehessen rakni utána :lol: .

Felesleges szétszedni, mert ha rossz, akkor az ellenállásréteg hibája az oka, amit úgysem lehet javítani.

Bontóban lehet találni működőképes verziókat, ráadásul a cseréje is meglehet a helyszínen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felesleges szétszedni, mert ha rossz, akkor az ellenállásréteg hibája az oka, amit úgysem lehet javítani.

Bontóban lehet találni működőképes verziókat, ráadásul a cseréje is meglehet a helyszínen :lol:

Értem, köszi. Fehérvárral az a baj, hogy alig van bontó. És horror áron adnak szinte mindent :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Találtam egy olyan modult, ami automata ablakfelhúzó + komfort modul egyben.

A komfort funkció az benne, hogy automaták a gombok (még az anyósülésnél is).

Riasztóra, vagy központira felhúzza az ablakot és van benne szellőztetés is.

Nekem a központira van kötve, és mivel figyeli a gyújtást is, így menet

közben ha rákönyökölök az ajtógombra, nem húzza fel az ablakot.

Már régen vágytam egy ilyenre az utólag beépített spal ablakemelő szettem mellé.

Be lehet állítani, hogy érintésre, vagy egy kis idő nyomvatartás után húzza

teljesen le-fel az ablakot. Úgy írja a leírás, érintéses=Audi féle,

időzítéses=Opel féle. Nem kérdés melyiket választottam :-) No meg szerintem

jobb is, mert így könnyű fél centire leengedni az ablakot, nem kell kétszer nyomni.

Királyság, hogy nem kell végig nyomni a gombot, amikor a parkolóházakban, IKEA, ÁRKÁD

stb. kártyával kell bajlódni. Persze tudom, hogy ez már az újabbakban benne

van, de nekem egy fapados '97-es F Astrám van.

Ha érdekel valakit, akkor R-CON2 néven találja meg a www.aventron.hu oldalon.

Nekem a gugli egy régebbi változatnak a leírását dobta ki, de az oldal alján

ott az új is, ami többet tud. Nekem már olyan van :-)

Érdemes elolvasni a leírást, mert lehet állítgatni a működését jumperekkel.

Én a RIEX-nél vettem 9720Ft-ért, mert 14% kedvezmény jár rá náluk. A kapcsolatoknál

ott van a forgalmazók címe is.

Ja, én felhívtam először az első telszámot az a gyártó lehet, mert az egy darabommal

rögtön elirányítottak a viszonteladókhoz. És mondta azt is, hogy ne felejtsem el

mondani a RIEX-nél, hogy 14% kedvezmény, mert akkor 11300Ft listaáron adják,

de nekem nem kellett mondani.

Van nekik hazakísérő fény moduljuk is, biztos tök jó annak aki kertesházban lakik,

de én panelban lakom. Mellesleg innen tudtam meg, hogy mi is az :-)

Üdv.

Jani

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Car 300 autórádió tudja vezérelni az elktromos antennát?

Arra lennék kiváncsi konkrétan, hogy ez az opció benne van e a rádiósmagnóban (car300), tehát ha bekapcsolom akkor kitolja, ha kikapcsolom, behúzza.

Tudomásom szerint igen. Legalábbis jön ki belőle +12V vezérjel, amit erre is lehet használni. Ha jól tudom alapesetben pl ez kapcsolja a kijelzőt is, ha gyújtás nélkül hallgatod a rádiót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.