Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ülésfűtés.

Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Bontottan vettem 2 ülést és az egyikből lógnak az ülésfűtés madzagjai.

Ha már van benne, be szeretném kötni.

Meg is találtam a sebváltó mellett 2 csatit, gondolom ezek a mennek a kapcsolóhoz. Esetleg valakinek felesleges kapcsolója hozzá?

Viszont nem tudom a másik végük hová mehet, a biztitáblán nem láttam ülésfűtés szimbóleumot. Relé stb...

És még az ülés alatt is kell matatnom a csatlakozóért, márha van bent.

ötlet?

A.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ülésfűtés.

Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Bontottan vettem 2 ülést és az egyikből lógnak az ülésfűtés madzagjai.

Ha már van benne, be szeretném kötni.

Meg is találtam a sebváltó mellett 2 csatit, gondolom ezek a mennek a kapcsolóhoz. Esetleg valakinek felesleges kapcsolója hozzá?

Viszont nem tudom a másik végük hová mehet, a biztitáblán nem láttam ülésfűtés szimbóleumot. Relé stb...

És még az ülés alatt is kell matatnom a csatlakozóért, márha van bent.

ötlet?

A.

Te figyu!Biztos az ülésfűtéskapcsoló csatijait találtad meg a kézifékkar alatt?

Nem az ETC van ott neked?Vagy annak a helye...

Link to comment
Megosztás:

Te figyu!Biztos az ülésfűtéskapcsoló csatijait találtad meg a kézifékkar alatt?

Nem az ETC van ott neked?Vagy annak a helye...

Biztos, hogy az ülésfűtés csatija a váltó mellett, kiszedtem az ülést és az alatt is megvan a csati és ezek össze is találkoztak. <_<

Nem volt kedvem kibogozni a másik végét, mert a 12 Volt hiányzott belőle.

De vettem egy nagy levegőt és rákötöttem egy vastagabb vezetékkel az akksira.

Ja van azért közben relé is meg kapcsoló is, meg gyújtásvezérelt táp is. :huh:

De már fűti az asszony hátsóját bőszen.

Egyelőre mindent bekötöttem, amit lehetett az elmúlt 1-2 hónapban. (elektromos antenna, elektomos ablak, távirányítós közponizár, fűtött ülés)

Már csak a klíma jön be jövőre és kész....

a.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel vettem észre, hogy a töltésjelző lámpám világít folyamatosan. Nagy gázt nem adtam, mer csak beálltam a szomszéd udvarra ,de addig nem aludt el. Inkább úgy pislákolt, nem folyamatodsan égett. Mi lehet a gond? Generátor, vagy akksi? Majd megnézem, hogy nagyobb gázra elalszik e.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel vettem észre, hogy a töltésjelző lámpám világít folyamatosan. Nagy gázt nem adtam, mer csak beálltam a szomszéd udvarra ,de addig nem aludt el. Inkább úgy pislákolt, nem folyamatodsan égett. Mi lehet a gond? Generátor, vagy akksi? Majd megnézem, hogy nagyobb gázra elalszik e.

aksi nem lehet. ez sajnos generátor..illetve annak vmely részegysége....de így ne járj vele csak a szerelőig...mert még több anyagi kárt okozhatsz magadnak....így lehet 5-10 ezerből megúszod később ez 10-20-30 lesz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.