Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

A fehérben tök sötét volt a középkonzol, kicseréltem őket egy 3óra alatt, rá 1 hétre elkelt az autó... Na most az ezüstben sem jobb a helyzet, középen vagy 2 szintén zenész, de a múltkor vettem 10darabot. Biztos ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

Nekem szinte hónapok alatt feketedtek, ezért ha legközelebb cserélnem kell autómatikusan led megy a helyére.

Mértél már töltőfeszültséget? Nem lehet, hogy amiatt feketednek az égők? Vagy azért mert azt is tecsóban vetted és nem jófajta tungsramot?

Amúgy elég elcseszett megoldás ez, hogy a középkonzol világítás gyújtáson mindíg világít és nem csak ha felkapcsolod a fényszórókat.

Link to comment
Megosztás:

Mértél már töltőfeszültséget? Nem lehet, hogy amiatt feketednek az égők? Vagy azért mert azt is tecsóban vetted és nem jófajta tungsramot?

Amúgy elég elcseszett megoldás ez, hogy a középkonzol világítás gyújtáson mindíg világít és nem csak ha felkapcsolod a fényszórókat.

Egy kis mókolás, egy két plusz madzag, aztán már a világítással is kapcsolható. Egész jó ötletet adtál. Szerintem majd meg is próbálom bemókolni a világításkapcsolóba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mértél már töltőfeszültséget? Nem lehet, hogy amiatt feketednek az égők? Vagy azért mert azt is tecsóban vetted és nem jófajta tungsramot?

Amúgy elég elcseszett megoldás ez, hogy a középkonzol világítás gyújtáson mindíg világít és nem csak ha felkapcsolod a fényszórókat.

Egy kis mókolás, egy két plusz madzag, aztán már a világítással is kapcsolható. Egész jó ötletet adtál. Szerintem majd meg is próbálom bemókolni a világításkapcsolóba. ;)

Engem jobban idegesít az hogy úgygondolja a TID hogy fényszórót csak sötétben használ az ember, és világításkapcsolásra, helyből lehúzza a TID fényerejét... :) Ezt a "tudást" iktatta már ki valaki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem jobban idegesít az hogy úgygondolja a TID hogy fényszórót csak sötétben használ az ember, és világításkapcsolásra, helyből lehúzza a TID fényerejét... :) Ezt a "tudást" iktatta már ki valaki? :lol:

De sötétben meg kisüti a szemet. Legalábbis MID-nek van fényereje.

Link to comment
Megosztás:

De sötétben meg kisüti a szemet. Legalábbis MID-nek van fényereje.

A TID nem vészes, meg amikor be-LED-eztem akkor eléggé változott a fény-szórása. Kipróbáltam, lekapcsolt lámpákkal sötétben, és egyáltalán nem zavaró. Az jobban idegesít hogy napközben nehezen látom ha arra süt a nap. :lol: Gondolkozom rajta hogy visszateszem bele a piros LED-eket, mert azzal jobban látszott, csak akkor meg elég hülyén fog kinézni hogy tarka a világítás :)

Link to comment
Megosztás:

Engem jobban idegesít az hogy úgygondolja a TID hogy fényszórót csak sötétben használ az ember, és világításkapcsolásra, helyből lehúzza a TID fényerejét... :) Ezt a "tudást" iktatta már ki valaki? :lol:

Engem csak az zavar egy kicsit, hogy nem veszi le a közép konzol fényerejét a szabályzó, az hogy gyújtásra világít az azért nem, mert mindig felkapcsolt lámpával megyek indítás után felkapcsol, le állítás után lekapcsol, de lehet majd egyszer átkötöm.

Egyébként szerintem ki lehet kötni, ha két helyre kap világítástól +-ot akkor az egyik a felkapcsolásos fényerő csökkentés a másik meg a szabályzott,

de ez nem biztos, csak tipp (ha nekem kéne ilyet kitalálnom, akkor én így oldanám meg)

Link to comment
Megosztás:

Mértél már töltőfeszültséget? Nem lehet, hogy amiatt feketednek az égők? Vagy azért mert azt is tecsóban vetted és nem jófajta tungsramot?

Amúgy elég elcseszett megoldás ez, hogy a középkonzol világítás gyújtáson mindíg világít és nem csak ha felkapcsolod a fényszórókat.

Autósboltban vettem izzókat hozzá, egyszer mértem töltést, akkor nem volt baj vele. Szerintem simán az izzók voltak gagyik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, hátha tudtok segíteni:)

Nekem az F-es astrámban a gyári kazettás lejátszó van, és amikor bekapcsolom kivillan egy pillanatra a CODE felirat és utána megsem mukan :lol:

Ha valaki tudna segíteni hogy mit tudnék csinálni vele légyszíves írjon!

előre is köszönöm, üdv!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, hátha tudtok segíteni:)

Nekem az F-es astrámban a gyári kazettás lejátszó van, és amikor bekapcsolom kivillan egy pillanatra a CODE felirat és utána megsem mukan :lol:

Ha valaki tudna segíteni hogy mit tudnék csinálni vele légyszíves írjon!

előre is köszönöm, üdv!!

Az előző tulajtól, (vagy a kis-könyvecskétől amit kaptál vagy nem kaptál az autóhoz) kérd el a rádió kódját. Csak akkor tudod bekapcsolni ha a kódot beütötted, vagy ha elmész egy opel szervízbe, és ott kiütteted a kódkérését. :)

Link to comment
Megosztás:

Az előző tulajtól, (vagy a kis-könyvecskétől amit kaptál vagy nem kaptál az autóhoz) kérd el a rádió kódját. Csak akkor tudod bekapcsolni ha a kódot beütötted, vagy ha elmész egy opel szervízbe, és ott kiütteted a kódkérését. :)

...vagy lekéri a kódokat, mint ahogy én is tettem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

...vagy lekéri a kódokat, mint ahogy én is tettem. :)

Az előző tulajtól, (vagy a kis-könyvecskétől amit kaptál vagy nem kaptál az autóhoz) kérd el a rádió kódját. Csak akkor tudod bekapcsolni ha a kódot beütötted, vagy ha elmész egy opel szervízbe, és ott kiütteted a kódkérését. ;)

Vagy keres az interneten programot hozzá! :P pfúj, nah, ezt nem is én mondtam... (mármint vegye meg, nehogy torrentről töltse le) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Szereztem a géphez egy csomagtartó ajtóhoz való központizár motort. Kérdésem az, hogy vihetem-e neki a vezetékeket közvetlenül valamelyik hátsó ajtó motorjától, ezeknél is simán 2 vezeték van a motornál (a hátsó ajtóknál)?

A tanksapkaajtónál nincs zárad? Az közelebb van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.