Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello!

A hétvégén bemérettem a gyújtáskábeleket, és a leghosszabb (1) ellenállása 8,4 Ohm körül volt, a másik 3-é viszont csak 3 és 4 Ohm közötti. Nem baj, hogy az 1-es hengeré ennyire eltérő a többihez képest? :?:

Ja, és a gyertyákkal kapcsolatban is lenne egy kérdésem WR8DC gyertyát tettek bele régebben, amit már ki is cseréltettem, de a hőérték itt is 8. A könyv szerint nekem csak 7-es hőérték javasolt ('92-es C16NZ). Lehet belőle valami gubanc? :?:

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Tud vki vmi bensőségesebb infót a lambda szondák őőő.. lábairól? :wink: :oops:

Az érdekelne, hogy nekem egy 3 lábas kütyü van...

Namost melyik mi..

Van e esetleg olyan hogy +táp, föld és mondjuk jel?

Csak mert azt villogja a szentem, hogy 38 Oxigen senzor voltage Low

Meg bejött egy 93 as is, ami Hall Effect Switch Low Voltage.. de ez lehet csak kontár hiba...

De most érdekes volt. Hazafelé a taliról megküldtük petyával a vasakat,mert egy kis csira.. nem emlékszem milyen kocsi, ugy jött be közénk, elénk, h majdnem elvitte az orrunkat, ozt még tolt is..

Na szóval megkergettük a vasat 220ig.. ÉS NEM világított a mocikontrolom!! Eddig 140 fölött szinte tutkó volt h elkezdett pilácsolni, és amint lejebb vettem a gázt, elaludt..

Most viszont fordítva volt, hogy azért ne örüljek.

Amint lelasítottam szép nyugis tempóra, pilácsolni kezdett, egészen leállításig.

Most megent nem világit ha beindítom, de nem mentem vele..

Úgy biztos megint kijönne.. ezek a rejtélyes hibák, nem hibák.. ehh... sirba fog vinni :(

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Tud vki vmi bensőségesebb infót a lambda szondák őőő.. lábairól? :wink: :oops:

Az érdekelne, hogy nekem egy 3 lábas kütyü van...

Namost melyik mi..

Van e esetleg olyan hogy +táp, föld és mondjuk jel?

Csak mert azt villogja a szentem, hogy 38 Oxigen senzor voltage Low

Meg bejött egy 93 as is, ami Hall Effect Switch Low Voltage.. de ez lehet csak kontár hiba...

De most érdekes volt. Hazafelé a taliról megküldtük petyával a vasakat,mert egy kis csira.. nem emlékszem milyen kocsi, ugy jött be közénk, elénk, h majdnem elvitte az orrunkat, ozt még tolt is..

Na szóval megkergettük a vasat 220ig.. ÉS NEM világított a mocikontrolom!! Eddig 140 fölött szinte tutkó volt h elkezdett pilácsolni, és amint lejebb vettem a gázt, elaludt..

Most viszont fordítva volt, hogy azért ne örüljek.

Amint lelasítottam szép nyugis tempóra, pilácsolni kezdett, egészen

leállításig.

Most megent nem világit ha beindítom, de nem mentem vele..

Úgy biztos megint kijönne.. ezek a rejtélyes hibák, nem hibák.. ehh... sirba fog vinni :(

A háromvezetékesnél:

+12V

Test

Jel

a "38 Oxigen senzor voltage Low" hibánál lehet, hogy nem kap tápot

vagy a jel vezeték letestel vagy a legrosszabb ha teljesen kinyúlt a szenzor és nincs vezérlő jel.

Ki lehet mérni egy mutatós műszerrel mérőkábel a test és a jel közé

és egy kis frutti a motornak, Kb.: 100mV-ról 1V-ra tér ki a mutató és viszonylag intenzíven akkor jó egyébként kuka.

Nekem amikor besz@rt akkor állandóan 300mV-ot mutatott.

Egy kis angol segítség:

http://www.topbuzz.co.uk/info/oxygen_senso...ygen_sensor.htm

Julio

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nagyon köszi!!!

Pont ilyenen agyaltam!!

Akkor már csak azt kell megtalálnom, melyik lába melyik, de azt nem lesz nehéz. (elektromüszerészként végeztem).

Köszi a segítséget..

Amúgy meg az a baj, hogy hol csinálja hol nem.. szal lehet kontkat, vagy törött kábel, mert elég hülyén néz ki a szenzor töve, ahonnan kijön... majd mutizok képet is...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Delco generátornál elment a töltés. Szétszedtem, diódák szénkefék rendben, kicseréltem a feszszabályzót.

Az töltés egy napig rendben volt utána elszállt újra.

Kérdésem, a feszszabályzó bemenete a kék-fehér vezetékkel honnan kapja a jelet? Közvetlen a töltésjelző lámpáról, vagy valami más is van a rendszerben?

Köszönettel,

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Delco generátornál elment a töltés. Szétszedtem, diódák szénkefék rendben, kicseréltem a feszszabályzót.

Az töltés egy napig rendben volt utána elszállt újra.

Kérdésem, a feszszabályzó bemenete a kék-fehér vezetékkel honnan kapja a jelet? Közvetlen a töltésjelző lámpáról, vagy valami más is van a rendszerben?

Köszönettel,

Egy vezeték megy a töltésvisszajelző lámpához, amely ha testet kap

világít, ezért a kék-fehér nem kapja a jelet hanem adja, mégpedig testet.

Szerintem nézd meg nem sérült-e a kék-fehér vezeték szigetelése és nem testel-e le a kasznihoz vagy a motorblokkhoz.

Lásd:

http://julio.fw.hu/s1.jpg 117

http://julio.fw.hu/s5.jpg 567

Julio

Link to comment
Megosztás:

Tegnap indítózásnál valami nagyot kattant, azóta ha indítok nem húzza vissza a rugó a kulcsot, gondolom az adhatta meg magát.

A kérdésem az lenne, hogy mekkora meló kicserélni, ha leszedem a burkolatot akkor látok valamit, ahol a rugónak eredetileg lennie kellene?

Link to comment
Megosztás:

Halli,

bövebb információt szeretnék megtudni a 24.es hibakódról.

Elözmények: csak motorfék üzemmódban jelentkezik, meleg

motornál. Tehát ha melegen sokáig megyek motorfékkel, pl

lejtön lefelé kigyullad a sárga lámpa.

A kód szerint: nincs sebességjel. Az útjeladót kicseréltem,(2 különbözö

db-ot is kipróbáltam)

söt utána az egész km-órát is kicseréltem (W=1111) a hiba nem szünt meg.

A vezetéket motorvezérlö és jeladó között kimértem rendbe van az is.

Tudtok valami más információt erröl a hibajelenségröl? Hogyan tudnám

kimérni a jeladót, hogy tényleg hibás-e ?Lehet, hogy a motorvezérlö hibás? (ASTRA Caravan, 93-as X16SZ) A válaszokat elöre is köszönöm....

Link to comment
Megosztás:

Halli,

bövebb információt szeretnék megtudni a 24.es hibakódról.

Elözmények: csak motorfék üzemmódban jelentkezik, meleg

motornál. Tehát ha melegen sokáig megyek motorfékkel, pl

lejtön lefelé kigyullad a sárga lámpa.

A kód szerint: nincs sebességjel. Az útjeladót kicseréltem,(2 különbözö

db-ot is kipróbáltam)

söt utána az egész km-órát is kicseréltem (W=1111) a hiba nem szünt meg.

A vezetéket motorvezérlö és jeladó között kimértem rendbe van az is.

Tudtok valami más információt erröl a hibajelenségröl? Hogyan tudnám

kimérni a jeladót, hogy tényleg hibás-e ?Lehet, hogy a motorvezérlö hibás? (ASTRA Caravan, 93-as X16SZ) A válaszokat elöre is köszönöm....

Egy Tech célműszeres vizsgálattal valószínűleg ki lehetne deríteni. 3-6 e Ft között szokott lenni az ára, de érdemes olyan helyre vinni ahol nemcsak azt nyögik, hogy mi a hibakód, hanem a jeladók értékei alapján mondanak v.mi használhatót, illetve cserélnek v.mit... A környékeden én nem tudok ilyet, de van Mediterrán szekciónk, az ottani tagoktól érdeklődj sztem... :wink:

Link to comment
Megosztás:

köszi a választ, sajnos már kétszer is rajta volt a Tech1 es müszer,

hibakód ugyanaz, szerelö javaslata: útjeladó cseréje.

Nem tudtok megbízható és hozzáértö szakembert Pécsen vagy környékén?

beck31 !

Kornélt nem ismered ? Szép MV6-os Omega-ja van, ő is mohácson lakik.

Keresd meg, hátha tud neked segíteni :arrow: ]http://www.opelforum.hu/profile.php?mode=v...e&u=132

Link to comment
Megosztás:

A héten kaptam egyik havertól jó árban(1500Ft/pár,vacsi újak) xenon izzókat az első fényszorómba.

100/90W,a gyári 60/55W volt.Egyik haver persze leugatott,hogy minek az bele,mert csak a szembejövőket vakítom vele jobban,meg a foncsor fog szétégni hamarabb!

Szal a kérdésem az,hogy tehet valamilyen kárt a nagyobb izzó?

Link to comment
Megosztás:

Még valami:mivel már csak a helyzetjelző izzómnak van picit sárgás fénye,ezért arra gondoltam kicserélem egy 10mm-es nagy fehér LED-re,persze megfelelő előtét ellenállással.

Remélem elég szép fehér fénye lesz neki!Még villogtató áramkört is lehetne rákötni! :(

Link to comment
Megosztás:

Még valami:mivel már csak a helyzetjelző izzómnak van picit sárgás fénye,ezért arra gondoltam kicserélem egy 10mm-es nagy fehér LED-re,persze megfelelő előtét ellenállással.

Remélem elég szép fehér fénye lesz neki!Még villogtató áramkört is lehetne rákötni! :(

Szabadna volt megjegyeznem, hogy roppantul érdekel majd a fejlemény, mert ugye akkor be lehetne szerválni piciny verdámba is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.