Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ilyen engem is :( Egy kiemelő mindenképp kell, hacsak nem találsz 12 mély 165-ös hangcórót ;)

Ilyet nézzél valahol (b.ssz...ez ennyibe kerül? :wacko: Nah ne itt vedd meg ;) )

Nekem Ezek mentek be az első ajtóba, de mellette megvan még a 2 gyári csipogó is <_<

Ilyen árai vannak a kiemelőknek sajna :S de csak egyszer kell meg venni. Ennél olcsóbban nem nagyon kapod meg.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen engem is :( Egy kiemelő mindenképp kell, hacsak nem találsz 12 mély 165-ös hangcórót ;)

Ilyet nézzél valahol (b.ssz...ez ennyibe kerül? :wacko: Nah ne itt vedd meg ;) )

Nekem Ezek mentek be az első ajtóba, de mellette megvan még a 2 gyári csipogó is <_<

Valami ilyen árat gondoltam 5ezer , azért sajna a 16-17ezres kategória az nekem sok. Előzőbe s elment egy hárombetűs sokanlef*kázzák márka.

Nahh azt meg nem is tudtam hogy a csipogókhoz elvileg ott a vezeték ezt jó tudni.

Bár az okosok azt mondják a hangszórócserét vezetékcserével kell kezdeni. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem nem, de hol máshol vesz ilyet az ember. :( Péknél? ;)

Bontóóóó embeeer, bontóó ;) Kb. egy év alatt annyi bontót trappoltam végig, hogy a végére már hülyének néztek. (véglis valami lehet benne, ha nekem mondaná valaki hogy egy bontóért elmegy Pestről Debrecenbe, csak mert ott még nem volt, én is hülyének nézném <_< :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

Valami ilyen árat gondoltam 5ezer , azért sajna a 16-17ezres kategória az nekem sok. Előzőbe s elment egy hárombetűs sokanlef*kázzák márka.

Nahh azt meg nem is tudtam hogy a csipogókhoz elvileg ott a vezeték ezt jó tudni.

Bár az okosok azt mondják a hangszórócserét vezetékcserével kell kezdeni. :wacko:

Elvileg nem csak a vezeték, hanem maga a csipogó is. Tükörháromszög lepattint, aztán mögé kell lesni <_<

Link to comment
Megosztás:

Elvileg nem csak a vezeték, hanem maga a csipogó is. Tükörháromszög lepattint, aztán mögé kell lesni <_<

Az szerintem tuti nincs mert belenézek azt látom a szép fehér kasznit. ;)

Hopp egy kicsit benéztem a Boxxer márkát most így utánna nézve látom hogy ez az a márka ami előzőleg is volt! ehh :wacko:

A hátsó ilyen márkájú oválok meg jól szólnak még azok jók lesznek oda másfeles kábel meg megvan. nem kell itt túlköltekezni.

Köszi a tippet majd meg is nézem a boltba hátha van is és ilyen jó áron.

:(

Link to comment
Megosztás:

Bontóóóó embeeer, bontóó :( Kb. egy év alatt annyi bontót trappoltam végig, hogy a végére már hülyének néztek. (véglis valami lehet benne, ha nekem mondaná valaki hogy egy bontóért elmegy Pestről Debrecenbe, csak mert ott még nem volt, én is hülyének nézném <_< :wacko: )

Azért ezek a bontók érdekes helyek ám: Tavaly Kecskeméten fillérekért vettem ablakmosó motort, tényleg az új árának töredékéért, és tök korrekt is volt a csávó (sajnos ritkán van arra dolgom). Múlt héten Pesten a 31-es fűút kivezető végé (Pest legszélén) kértem két ablaktekerő kat és olyan beakasztó bizbaszt amibe a napellenző beakad) és ezért a 4 db műanyag lóf.szért kért az ürge 2600 HUF-ot. Azt hittem hülyét kapok, de nem akartam már akkor cigánykodni, így kifizettem, de tuti nem megyek oda többet.

Bocs az OFF-ért, végeztem ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért ezek a bontók érdekes helyek ám: Tavaly Kecskeméten fillérekért vettem ablakmosó motort, tényleg az új árának töredékéért, és tök korrekt is volt a csávó (sajnos ritkán van arra dolgom). Múlt héten Pesten a 31-es fűút kivezető végé (Pest legszélén) kértem két ablaktekerő kat és olyan beakasztó bizbaszt amibe a napellenző beakad) és ezért a 4 db műanyag lóf.szért kért az ürge 2600 HUF-ot. Azt hittem hülyét kapok, de nem akartam már akkor cigánykodni, így kifizettem, de tuti nem megyek oda többet.

Bocs az OFF-ért, végeztem :wacko:

Szerintem vagy úgy is hogy ugyan abba a bontóba két különböző ember más árat mond! <_<

Link to comment
Megosztás:

Azért ezek a bontók érdekes helyek ám: Tavaly Kecskeméten fillérekért vettem ablakmosó motort, tényleg az új árának töredékéért, és tök korrekt is volt a csávó (sajnos ritkán van arra dolgom). Múlt héten Pesten a 31-es fűút kivezető végé (Pest legszélén) kértem két ablaktekerő kat és olyan beakasztó bizbaszt amibe a napellenző beakad) és ezért a 4 db műanyag lóf.szért kért az ürge 2600 HUF-ot. Azt hittem hülyét kapok, de nem akartam már akkor cigánykodni, így kifizettem, de tuti nem megyek oda többet.

Bocs az OFF-ért, végeztem :D

Nah az volt a drága. Abból 2 darabot én se adok oda 1000 alatt <_< (most meg főleg nem mert már nincs) de ablaktekerőt adtam volna, fekete, vagy szürke? :) (miért elektromosban kérdezem :( már tökmindegy... ;) )

Jahh még egy kérdés akkor valószínű lehet az oválokhoz venni műanyag keretet is külön? mert nem voltak benne a rácsok és kissé eldeformálódott a műanyag... Ebbe az autóba meg ráccsal lenne jó.

Nemtudom. Anti-oválos vagyok, nem ismerem őket :wacko:

Szerintem vagy úgy is hogy ugyan abba a bontóba két különböző ember más árat mond! :o

Olyan is volt. Inkább az olcsóbbiktól vettem meg a rezonátort ;)

szerk.:

Mostmár lassan boruljunk át egyébbe, mert itt qrvára OFF lettünk :o

Link to comment
Megosztás:

hali,

vettem új izzót a kocsiba, most jött meg viszont ezen sehol nincs feltüntetve hogy tungsram ???

Valaki vett mostanság ilyet-->

http://www.vatera.hu/h4_ge_tungsram_megali..._181347606.html

Érdekelne hogy most én vettem roszat vagy ezen tényleg nem jelzik hogy tungsram :S

Ilyen van Asszonyám Vekijében. Nem vettél rosszat <_<

Némi túlzással GE= Tungsram. Szinte (vagy lehet teljesen is) egy cég.

Link to comment
Megosztás:

2 éve van bent, és nem égetett szét semmit. ;)

Viszont van fénye :(

Én is próbálkoztam a Megalight-tal (gyári Tungsram-os dobozból), nem bírta ki az 1 évet...

1 nap híján 1 éve van benne Párom Vekijében, de bírja még <_< Pedig ha kell ha nem világít vele :wacko:

GE Sportlight több mint 2 éve teljesít szolgálatot.

A foncsor bírja még rendesen? Nincs rajta kezdődő "pörsenés"?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.