Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

De akkor most ha bekapcsolod a rádiót, a középkijelző be se kapcsol? (gyújtás nélkül natürlich)

Nekem gyújtás nélkül a rádió se megy...úgy kötöttékbe...Bár nekem ez igy megfelel, mivel ha jól tudom nekem még nem köthető úgy be hogy a kulcs 1es állásába betudjam kapcsolni.

Link to comment
Megosztás:

A rádióállomások RDS-ét vagy ha ilyet nem sugároz a rádióadó vagy ki van kapcsolva a funkció a rádión, akkor a frekvenciát írná ki helyette. Nameg a kódbeírást is ott látni és egyéb infókat is a beállítás során (sebességfüggő hangerőszabályzás mértékét például).

Már azt meg hogyan kell érteni, hogy kiírja a sebességfüggő hangerőszabályozás mértékét? Ez engem érdekelne, mert szeretnék rajta állítani, de nem tudom hogyan kell!

Le tudná ezt valaki írni nekem, de úgy mint egy négyévesnek :)

(Ja, és szőke is vagyok :D )

Link to comment
Megosztás:

Már azt meg hogyan kell érteni, hogy kiírja a sebességfüggő hangerőszabályozás mértékét? Ez engem érdekelne, mert szeretnék rajta állítani, de nem tudom hogyan kell!

Le tudná ezt valaki írni nekem, de úgy mint egy négyévesnek :)

(Ja, és szőke is vagyok :D )

Azt csak egy állítási lehetőség 0 és 5 közötti értéken, hogy mennyire legyen érzékeny. Amúgy ha tudja a rádiód, akkor az UML gomb 3 másodpercnél tovább tartó nyomva tartása után kiírja, hogy SD-VOL és egy szám, hogy mekkora. Persze ha tudja. :D

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Érdeklődnék hogy műszerfalba való foglalatos lednél kell-e ellenállást tenni, vagy azt lehet úgy használni ahogy van? Nem vagyok elektromos ember azért kérdezném!

Köszi választ előre is!

Elvileg jobb ha kicseréled, mert ezeket a holmikat 12Voltra tervezik. Ugyanúgy ahogy a ledes helyzetjelzőt is. Azért is halnak meg idő előtt. Ha kicseréled benne 14,4-re akkor tuti jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

A héten kicseréltem a gyújtó trafót,mert ami benn volt,ívet húzott a vasmaghoz,meg csattogott.Kaptam egyet,de az még jobban csinálta a fejét.Rángat a kocsi,szaggatottan húz.Észre vettem,hogy az elosztó táp kábele eléggé rázós.Létezik,hogy nincs átütési szigetelése és az elosztónál áthúz egy másik pipára?Nem tudok másra gondolni.Annyi mindent átnéztem már....

Olyan mintha egy-egy ütem kimaradna.Erős gázadásnál is...Majd szétszakad a kocsi.Mintha egy pillanatra nem lenne gyújtásom...

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Érdeklődnék hogy műszerfalba való foglalatos lednél kell-e ellenállást tenni, vagy azt lehet úgy használni ahogy van? Nem vagyok elektromos ember azért kérdezném!

Köszi választ előre is!

fényerőszabályzós a lámpakapcsolód akkor beteheted ugy ahogy van csak ved le a fényerőszabályzót teljesen.

Link to comment
Megosztás:

Addig még nem jutottam el.Nem volt másik próba darabom amivel kipróbáljam.Az új meg 12.000.

Anno én is megvettem a trafot mert áthúzott csattogott,valamint kapkodott a vas. Az új ugyan azt produkálta azzal is. Végül kiderült,hogy két kábelem volt kuka egyszerre. Azóta ha hallom azt a jellegzetes csattogást a trafó felől tudom, hogy kábelt kell vennem :)

Szerk.: igaz most drágább van bent,és úgylátszik az árral változott a minőség is. Legalábis úgy nézki eddig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.