Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is csinált már ilyet néha! (Utólagos az enyém is)

Az enyémnél a gond az volt, hogy a hátsó ajtóknál kirepedt az átvezető csövecske (lent az ajtó sarkától a kasztniig) és eldörzsölődött a 2 kábel, ezután persze beázott, ha olyan volt az idő... :D

Neked gyárilag van ott cső? ilyen? itt külön látható

Nekem nem volt gyári ott, csak simán a kábelek.. Kókányolták rendesen, összetoldozgatott vezetékek, szigetelőszalag hiány, ilyesmik...

Amióta kicseréltem a vezetékeket, és tettem gyári átvezető csöveket, azóta nincsen ilyen gondom!

Azért jó a gyári átvezető, mert az nem hajlik meg, hanem becsúszik az ajtóba, így nem törik a kábel! Ez a kiképzésének köszönhető, ami látszik is a képen. (ferdén jön ki a kasztnirészből)

Szerintem nézegesd meg a hátsó ajtóknál az átvezetéseket, én is sokat szívtam vele (főleg esős időben) :icon4:

Emlékeim szerint gyári átvezető cső van.

Amúgy most megcsináltam.

Csak a vezérlővel volt a gond és megint ugyanazzal a relével. Szerintem a relé pogácsái már el vannak használódva. Ugyanis leszedtem a burkolatot a vezérlőről és visszaraktam a kábeleket rá, majd lenyomtam az ajtónyitó gombot és a relé behúzott csak az érzékelője nem zárta az áramkört. Ha kis csavarhúzóval az érintkezőt odatoltam akkor tökéletesen lezárt az összes ajtó. Szóval kis fogóval megint hajtottam rajta most jó sokat, hogy bírja sokáig.

De amúgy erősen gondolkodom, hogy egy másik vezérlőt kellene beletenni.

Jól jönne egy Kiekert-es vezérlő bekötési rajza.

Link to comment
Megosztás:

Összeraktam a kp-zár minden holmiját,rátettem a csatira a vezérlő dobozt is.

Itt azonban megrekedtem.Hogyan tudok életet lehelni belé?Benéztem a bizti tábla alá,nincs neki biztosíték aljzata,de még vezetéket sem találok,ami a vezérlőhöz menne.Vagy rossz helyen keresem?

Ha tudtok ebben segíteni.megköszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ahogy beálltam a parkolóba az opelommal, elkezdett füstölni valami a motortérből.

Miután leállítottam a motort, levettem a gyújtást és elkezdett világítani a töltés visszajelző!

Elég furcsának találtam a dolgot, mivel gyújtás nélkül nem kéne világítania semminek ugye.

Egyre jobban füstölt a generátor, ezért áramtalanítottam az autót (levettem a sarukat az akksiról).

Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?

(1996.szeptemberi F-es astráról van szó. C14NZ motorral)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ahogy beálltam a parkolóba az opelommal, elkezdett füstölni valami a motortérből.

Miután leállítottam a motort, levettem a gyújtást és elkezdett világítani a töltés visszajelző!

Elég furcsának találtam a dolgot, mivel gyújtás nélkül nem kéne világítania semminek ugye.

Egyre jobban füstölt a generátor, ezért áramtalanítottam az autót (levettem a sarukat az akksiról).

Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?

(1996.szeptemberi F-es astráról van szó. C14NZ motorral)

a generátorban van egy gerjesztő tekercs ami elvileg akkor kéne h mennyen mikor a generátor alacsony fordulatszámon pörög és nem tudná magát gerjesztve tartani, ez a tekercs kaphatott nálad állandó tápfeszt és mivel a műszerfal izzón keresztül kapja ezért világított gyujtás levétel után is... hiba megoldását passzolom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.