Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Gepárdnak valami rosszul bekötött led a világításkapcs.ban okozott hasonló problemet!Ha jól emlékszem!!!! :smt017

Én is arra gondolok, hogy összeérhettett a láb a rászkódástól, mert ha feltolom a pilácsot és gázt adok, akkor picit erősödik a fénye, tehát maga a kocsi az jól működik... látszólag :smt102 nemtom mi van, de meló után szét kell szednem, az már biztos, csak jó lenne célirányosan a problémára menni, nem keresgetéssel tölteni azt az időt, ameddig még látok is valamit.

Link to comment
Megosztás:

No én közben megnéztem, A tükrön kívül a tolótető, kapcsoló megvilágítás,üzemanyag szintjelző, kesztyűtartó bilágítás, információs kijelző, óra, kontrolllámpák.

Én még hozzátenném a vízhőfokmérőt meg a fordszámmérőt, mert elég szembetűnően nem működnek :evil:

Meg tudom mérni, de csak dél körül, mert épp melózom, a műszer meg otthon van.

:( Ez alapján akár jó is lehet a réérzésed. a keringtető kapcsoló.

Ja vagy persze ettől az új desingtől teljesen független hiba, no akkor dobok egy hátast, az tuti.

Nah ez lenne a legbrutálabb :?

Akkor már nem hozom fel a könyvet :lol:

Akkor asszem adott a dolog.. kapcsoló kiszed megvizslat.. aztán meg a két variáció. hiba megvan kijavít örűl... 16.gif

Nincs meg, rámér aksira nehogy ne legyen töltés tényleg...(remélem nem laksz messze melóhelytől) mondjuk én szük 100kmert jöttem aksiről... igaz, elég szép méretes a lelkem. http://laci4.uw.hu/GSI/hpim0934.jpg

Link to comment
Megosztás:

Pedig olyan szép

Én is arra gondolok, hogy összeérhettett a láb a rászkódástól, mert ha feltolom a pilácsot és gázt adok, akkor picit erősödik a fénye, tehát maga a kocsi az jól működik... látszólag :smt102 nemtom mi van, de meló után szét kell szednem, az már biztos, csak jó lenne célirányosan a problémára menni, nem keresgetéssel tölteni azt az időt, ameddig még látok is valamit.

Nah.. ez is megoldás a töltés ellenőrzésére! Motor nélkül pilács. aztán motorral, majd gázz.. csak nem olyan tuti, de ha látszik akkor már vmi.

Sztem elösször nézd meg azt a kapcsolót, ha nem túl macera kiszedni, akkor meg pláne

Link to comment
Megosztás:

No megmértem az akkut.:

Alapból 12,6 volt, Ha beindítom, akkor felmegy 14,4-5-re, ha gázt adok, akkor 14,7 majd ahhogy visszaáll a fordulat, leesik 14,4-re, majd rögtön vissza 14,5-re.

Szerintem akkor töltés az van.

Délután szedem szét a konzolt és jöhet egy reinstall ragasztással és szigetelt tyúkbéllel.

A két ködfény kapcsot úgyis elfelejtettem, úgyhogy egy lendületből azok is kapnak szép kék ledet, persze ellenállattal.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

I_S meg tudod mondani, milyen tipusú LED-et vettél? Próbáltam párat Én is, de a legtöbbel az volt a gond, hogy nagyon 1 pontba világított csak.

Érdekesen néz ki az a piros középkonzol... :?

Igen a rádióban nem akartam ledet cserélni, de a konzolt meg nem akartam pirosra, így a konzol meg a DIS kijelző kék, a rádió piros, de sebaj.

Meg kell keresnem a zacsiját, azon rajta van, de a műszerfalon levő ledeknem megcsiszoltam a fejét, mert egyébként ezek is pontot világítanának, így viszont (nekem) elég volt egy foglalatba 1 led.

Link to comment
Megosztás:

ja hogy te a festésről beszélsz?

Az élőben egyrészt nem ilyen ... hogy is mondjam... rózsaszínes, csak a telefon kicsit torzított rajta (az még alcatel volt), másrészt jövő hét végén fényezésre kerül kb a kocsi színére.

Link to comment
Megosztás:

a keringtetésnél?

:( ott hát :lol: egy láb felvált, és nekiért a műanyagban húzódó vezetőknek.

De átkötöttük az egészet, mostmár minden normális tyúkbélben van elrejtve, plusz a forraszok fbs ágyban.... többé nem testel az tuti :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én is megcsinálom még nyáron, de ezt a leírást megvárom. :lol:

Rendben, megpróbálom minél érthetőbbre készíteni, hogy bárki meg tudja csinálni (bár annyi érzéke mint nekem, annyi tuti mindenkinek van).

No de ennek lassan kezd kicsit off szaga lenni. még a végén kapunk a fejünkre :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.