Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha már vennék bele csak cdset, kazettásból teljesen fölösleges lenne másikat vennem. De cdst meg csak akkor ha telejsen kompatibilis a kijelzővel meg mindennel. A bontós ígyis úgyis azt mondja, h jó bele.

Valakinek a személyes tapasztalata érdekelne!!

Link to comment
Megosztás:

én meg azt mondom, hogy ne gyári fejet vegyél

ha jol tudom mp3mat nem tudják, és én még egyet se láttam ami hüdeszép lett volna :huh:

az biztos ######a dolog, hogy kiirja a kocsi kijelzőjén az infokat, de abban ki is merült a tudásuk..

ha bontobol veszel ott meg kiprobálhatod, ha tudják a kodot :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem tetszik a gyári rádiók formavilága, egyszerű, elegáns. Igaz h annyiért amibe egy gyári kerül mp3mast is lehetne venni, de azok agyon csicsázott villogó, idióta kihasználatlan funkciójú gombjaikkal telezsúfolt rádiók engem már idegesítenek.

ha nagy ritkán kimozdulok a városból, ne kelljen állandóan keresgélni a rádiókat útközben, van pár kedves cdm amit ilyenkor szívesen hallgatnék csupán erre kell nekem a "hi-fi"

Link to comment
Megosztás:

bontóban hogy próbálom ki h passzol-e, meg a kód azé a rádióé?

egyébként ami most van benne, az meg van valahogy hackelve, mert nem kéri a kódot, ha leveszem a sarut. Valaki tudja hogyan lehet ilyet?

Le lehet tiltani a kódkérést ezeknél a rádióknál, ugyanúgy, mint a mobilnáloknál :huh:

Kipróbálni meg úgy tudod, hogy úgy mész oda a bontóba, hogy előtte kiveszed a rádiót. Ott csak rádugod a csatit, és már látod is, mi történik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Le lehet tiltani a kódkérést ezeknél a rádióknál, ugyanúgy, mint a mobilnáloknál :)

Kipróbálni meg úgy tudod, hogy úgy mész oda a bontóba, hogy előtte kiveszed a rádiót. Ott csak rádugod a csatit, és már látod is, mi történik :)

én azt hittem ez nem probléma :huh:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

de nincs hozzá kiszedő szerszámom. A márkaszervizes srác azt mondta nem adja ide a szerszámot, de ott szívesen kiveszi nekem.

Hol lehet ilyet szerezni, illetve csinálni? Kerestem már régebben a neten, láttam hogy néz ki, de a kép alapján nem tudtam megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok megoldódott a dolog :huh:

Nem az önindító és nem az aksi.

Lecseréltünk minden vezetéket és csatlakozót, aminek köze lehet a dologhoz még az akkumulátor sarukat is (még a gyári volt).

Aztán nem volt probléma.

Köszönöm a segítséget

Link to comment
Megosztás:

hát azért ezt kicsit érdekesnek találom, hogy minden vezetéket???

ontosan melyik minden vezetékre gondolsz???

az aksi és az önindító közt???

mert mondjuk a ködlámpa vezetékét hiába cserélted :huh:

ha kontakt hiba miatt lett volna a probléma, ott kicsit akkora áramok vannak, hogy hegesztést kellett volna tapasztalnod...

Link to comment
Megosztás:

bontóban hogy próbálom ki h passzol-e, meg a kód azé a rádióé?

egyébként ami most van benne, az meg van valahogy hackelve, mert nem kéri a kódot, ha leveszem a sarut. Valaki tudja hogyan lehet ilyet?

Ha a gyújtást ráadod miközben nyomva tartod az AS gombot, és sípolás után a kijelzőn megjelenő SAFE, majd 10 _ _ _ _ -ba beírod a rádió kódját, majd AS nyomvatart sípolásig, ismét működni fog a kódkérés. Ez nem csak a rádiókód beadására jó, hanem ki- és bekapcsolható vele a kódkérés. Legalábbis nálam a CAR-300-on így működik, ha kikapcsolom a kódkérést, az autót leállítva a piros led se villog.

Erről jut eszembe, délután rosszul írtam: a CAR-300 működik sc-202 helyett, a CD-300-ról más tud infot adni.

Link to comment
Megosztás:

http://mark8.org/lod/blend_door_repair/rad...emoval_tool.jpg

A végére nem kell olyan kis bumszli? csak bedugom a botot és belenyúlok a rádióba, megmarkolom és kihúzom?

Biztos hasznos dolog a bumszli a végén.

Én 4 db szöggel szedtem ki. Igaz, nem volt könnyű játszma. Megmarkolni nem könnyű, a kazetta helyére dugtam be az ujjaimat, és úgy cibáltam (már amennyire tudtam). Cd-s fejegység esetén nem tudom, mit csináltam volna :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Biztos hasznos dolog a bumszli a végén.

Én 4 db szöggel szedtem ki. Igaz, nem volt könnyű játszma. Megmarkolni nem könnyű, a kazetta helyére dugtam be az ujjaimat, és úgy cibáltam (már amennyire tudtam). Cd-s fejegység esetén nem tudom, mit csináltam volna :lol: :huh:

szöggel már én is próbáltam, de akkor lehet h túl vékony volt, a képek alapján nehéz megbecsülni a vastagságát, nem akrtam nagyon erősen cibálni, nem jött ki, és ráhagytam.

De megpróbálom újra, mert szét akarom szedni, a világítás az előlapján elment, csak a hangerőszabályzónál virít, meg a kazit se adja ki rendesen, akad.

Link to comment
Megosztás:

szöggel már én is próbáltam, de akkor lehet h túl vékony volt, a képek alapján nehéz megbecsülni a vastagságát, nem akrtam nagyon erősen cibálni, nem jött ki, és ráhagytam.

De megpróbálom újra, mert szét akarom szedni, a világítás az előlapján elment, csak a hangerőszabályzónál virít, meg a kazit se adja ki rendesen, akad.

Ha túl vékony volt a szög, akkor nem biztos, hogy ki tudta akasztani a horonyból a rögzítőfület.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.