Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegyen egy szép nagy kapcsolót a kocsi tetejére, erre jó lesz :P :P Amúgy ma ezen dolgoztam. Egy hely előtt apám bement, én meg kint dekkoltam a kocsiban.

Első 10 perc,--bazze meddig tart...

második 10 perc-- nézzük a leveleket

Harmadik 10 perc, találtam az egyik borítékban egy hűtőmágnest ;)

negyedik 10 perc, abból a carból és egy céges matricából alkottam saját hűtőmágnest, amiből a végére autó"matrica" lett. Legalábbis hazáig. Itt levettem és kitettem a hűtőre -_- ;) mondja valaki hogy az unalom nem veszélyes ;)

én egyszer szerencsen amíg vártam anyámat levettem, feltettem az ajtókárpitot :D voltak furcsa tekintetek :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem külön kis kapcsoló van beépítve a nemlétező első ködlámpa kapcsolója alá. Szerintem lánykorában a műszerfal fényerejét szabályozó tekerő lehetett ott. Mindegy. Azért lett berakva mert az illetékes alkatrész havonta egyszer cserét igényelt. Azóta csak a hűtővíz kiegyenlítő tartály sapkáját kellett cserélni és végig meghúzni a bilincseket ja és a hűtő is cserére szorult.

Azóta az égvilágon semmi gond nincs a hűtéssel. Ha már 2 órája állok a dugóban akkor elgondolkozik a 90 fokos hőmérsékleten.

Link to comment
Megosztás:

Nekem külön kis kapcsoló van beépítve a nemlétező első ködlámpa kapcsolója alá. Szerintem lánykorában a műszerfal fényerejét szabályozó tekerő lehetett ott. Mindegy. Azért lett berakva mert az illetékes alkatrész havonta egyszer cserét igényelt. Azóta csak a hűtővíz kiegyenlítő tartály sapkáját kellett cserélni és végig meghúzni a bilincseket ja és a hűtő is cserére szorult.

Azóta az égvilágon semmi gond nincs a hűtéssel. Ha már 2 órája állok a dugóban akkor elgondolkozik a 90 fokos hőmérsékleten.

90 fok főlé nekem sem igazán megy a mutató ;) A kapcsolót unaloműzés céljából akartam beépíteni ;)

Link to comment
Megosztás:

90 fok főlé nekem sem igazán megy a mutató ;) A kapcsolót unaloműzés céljából akartam beépíteni :P

Legózzál bele egy villanyablakot, ha így unatkozol ;) Aztán persze a fényképeket amiket direkt ránk gondolva készítettél közben, felteszed ide, hogy én, aki nem érek rá ennyit unatkozni, kisebb időráfordítással teljesíteni tudja a projektet ;)

Link to comment
Megosztás:

Legózzál bele egy villanyablakot, ha így unatkozol ;) Aztán persze a fényképeket amiket direkt ránk gondolva készítettél közben, felteszed ide, hogy én, aki nem érek rá ennyit unatkozni, kisebb időráfordítással teljesíteni tudja a projektet ;)

én tegnaptól 25-ig szabadságon vagyok, azért unatkoztam ma :P Holnap ledesítem a középkonzolt ;)

Link to comment
Megosztás:

én tegnaptól 25-ig szabadságon vagyok, azért unatkoztam ma :P Holnap ledesítem a középkonzolt :P

de nekem arról nem kell kép -_- ;) :P tessék szolidaritásból azzal foglalkozni ami nekem is kell :D ;)

Nah jóvan, jó lesz az a ledelés is ;) amúgy fehér lesz? ;) :D

Link to comment
Megosztás:

de nekem arról nem kell kép tessék szolidaritásból azzal foglalkozni ami nekem is kell ;) ;)

Nah jóvan, jó lesz az a ledelés is :P amúgy fehér lesz? ;) :P

majd elválik, hogy milyen színű lesz. elméletileg minden fehér, kivéve a "hőállító" résznél a piros az piros, a kék az kék, a kapcsolókon a fehér csíkok pedig szintén kékek. Majd elváli, mit lehet kihozni belőle -_- De ez a ledezés az én tempómba elfog tartani vagy 2 napig :D

elektromos ablakra én is várom az ötleteket :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy a motortérben hol keressem a motortér világítást? ;) A kapcsolója megvan, de azt nem találom hogy hol kéne világítania ;)

Opel Astra F típusnál nincsen. Legalábbis nálam tuti nincsen. Egy 12 voltos halogént krokodilcsipeszelek rá az akksira.

Bocs, milyen kapcsolót találtál?

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/view/090410/5990596...ltoltes.hu_.jpg

Na erre lennék kiváncsi hogy mi a funkciója...mert nem jöttem rá még.

Ha tudod a választ azt kell megnyomni, mint egy vetélkedős műsorban ;) Szerintem az tényleg a mocitér megvilágitásához való kapcsoló. Állitólag némelyikben benne van gyárilag is..szemben állva az autóval a mocitető bal oldalán a merevitésében van a lámpa helye, ha jól sejtem. ;)

szerk.:na. mire lepötyögtem már rám is cáfoltak ;) És minek a riasztónak a mocitérbe kapcsoló?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.