Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát ha nem nőttél tú sokat az utóbbi jó pár hónapban amióta eltűntél...még lehet megismerünk... :D

Bár sok eső volt a tavasszal, de sajnos csak a pocakméret változott tavaly óta :wacko:

Még nincs annyi. :wacko:

Kösz a bókot, vendégem vagy egy sörre :wacko:

Link to comment
Megosztás:

jELENTEM PÓTOLTAM A HIÁNYT!!! Amúgy a kempingben áramvételezési lehetőség nagyon adott ? :D Me kell.-vagyis szükséges, tudjátok a gyereket néha után kell tölteni. :wacko:

Melinda! 4kmre leszünk a kempingtől panzióban, ha gondolod ott azért kultúráltabban tudtok etetni meg fürdetni :D

Most ugye nem fog jönni egy :Mitől fél a pálinka? cimű monológ? :wacko: :wacko:

:P ezt ne feszegessük ;) én egyszer beszélgettem egy üveg eperfahordóban érlelt vörösszilva pálinkával, és korrektűl beparáztam még én is ;) mert elmondta, hogy mitől fél... :D

Link to comment
Megosztás:

milyen az idő ott? holnapra mit mond?

Viktorral beszéltem ma, azt mondja h jó idő van. Néha beborul néha kisüt pár csepp eső volt csak. És ez még jobb is lesz. Az se jó ha nagy a kánikula...a cartársak meg szépen szállingóznak lefele.

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés. Esteleg lesz valaki aki visz Tech2-t? :D Megnézetném már a motort olyannal is aki nem csak az éppen aktuális hibát olvassa ki, és nem csak a lenyúlásért teszi mindezt. Mondjuk felajánlok 2 sört :wacko:

OP-Com lesz nálam sztem... ha van rá igény szabadon használható és igen szeretem a pálinkát meg a kólát is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.