Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na jó befejezem a poénkodást, mert valaki komolyan veszi, aztán nyakörvet tesz rám, és végigcibáll a parton, hogy :ugass kutya!!! :rolleyes:

Szerintem Gellért majd görkorit vesz fel, és majd kiabálj h gyííí, de persze fél kézzel kormányoz, mint superman. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Gellért majd görkorit vesz fel, és majd kiabálj h gyííí, de persze fél kézzel kormányoz, mint superman. -_-

Még mindíg jobb, mint ha Opelosfatert most nekem kellene vontatni mociháztetőn. :rolleyes: De kibacnák vele, még ha nem maradna a térdemen bőr akkor is úgy húznám mint állat!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Gellért majd görkorit vesz fel, és majd kiabálj h gyííí, de persze fél kézzel kormányoz, mint superman. B)

Azt megnézném -_- :D :)

Még mindíg jobb, mint ha Opelosfatert most nekem kellene vontatni mociháztetőn. :rolleyes: De kibacnák vele, még ha nem maradna a térdemen bőr akkor is úgy húznám mint állat!!! <_<

1x le kéne jönnöd DUV-ba :D B) :D

Link to comment
Megosztás:

mekkora gáz OFF autóval menni ? -fejvakarósszmájli- egy darab Opelem sincs :rolleyes: (igyekszem) offal be lehet menni ?? nem baxnak ki a kapuban már?

szállás már nuku gondolom ....

Sztem senki sem dob ki. Szállás pedig lesz, mivel sátrazási lehetőség van csak.

Link to comment
Megosztás:

mekkora gáz OFF autóval menni ? -fejvakarósszmájli- egy darab Opelem sincs :rolleyes: (igyekszem) offal be lehet menni ?? nem baxnak ki a kapuban már?

szállás már nuku gondolom ....

Utolsó 3 BW-n de lehet, hogy 4... <_< mindig off autóval sikerült lemenni... idén sem lesz ez másképp... -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.