Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Utána olvastam a 16 tűs csatlakozón a 6-7-est kellene összekötnöm. De a 7-es üres, valaki erre azt írta, akkor nem lehet kivillogtatni.

Te mit mondasz! Csináltál ilyet?

Habár holnap visszaviszem, de azért jól jönne máskor, ha ki tudnám villogtatni!

Gáz+fék benyom, ráad gyújtás

Link to comment
Megosztás:

mért akarod állitgatni a gázt? jól müködik? majd nemfog :lol:

ne légy okosabb mint az aki ért is hozzá.... szívás lesz a vége...

( mint én az iphone nal. okos voltam, ujraraktam a szoftvert. és holnap derül ki hogy frizbit csináltam e belőle., vagy fog e müködni mint telefon... )

Link to comment
Megosztás:

Gáz+fék benyom, ráad gyújtás

Köszi, ha megint kell kipróbálom!

170-es hibakód volt (keverék arány hiba), újra kalibrálták - 10 perc volt. Hát ezért is jó, ha a műhely helyben van.

Egyébként előre szólt, hogy némi bejáratás után szükséges lehet némi után állítás.

500 km-t mentem vele eddig. Debrecenben én is tankoltam a 209 Ft-osból, de még nem tudok pontos fogyasztási adatokat közölni.

Link to comment
Megosztás:

Most sikerült elrendeznem a csomagtartót.

A fedőlap alá 3 cm-es hungarocell-t tettem kivágva belőle a torroid tartály körméretét - eltüntetve a szintkülönbséget.

A pótkerék sok fejtörést okozott. Végül a képen látható megoldást választottam.

Így foglalja legkevésbé a teret, bele tudtam pakolni az emelőt, kompresszort, ablaktisztítót, rongyot, kesztyűt.

Eddig úgy is csak csúszkáltak. A kereket egy szárító kötél darabbal a jobboldalhoz rögzítettem.

A bak és így a kerék is könnyen eltávolítható, ha kell.

Alatta is sok dolgot el tudok pakolni (22-24 cm belmagasság), most ott az OBI-s ládámat látni.

PICT0239.JPG

Link to comment
Megosztás:

Most sikerült elrendeznem a csomagtartót.

A fedőlap alá 3 cm-es hungarocell-t tettem kivágva belőle a torroid tartály körméretét - eltüntetve a szintkülönbséget.

A pótkerék sok fejtörést okozott. Végül a képen látható megoldást választottam.

Így foglalja legkevésbé a teret, bele tudtam pakolni az emelőt, kompresszort, ablaktisztítót, rongyot, kesztyűt.

Eddig úgy is csak csúszkáltak. A kereket egy szárító kötél darabbal a jobboldalhoz rögzítettem.

A bak és így a kerék is könnyen eltávolítható, ha kell.

Alatta is sok dolgot el tudok pakolni (22-24 cm belmagasság), most ott az OBI-s ládámat látni.

Nekem ilyen: (mankókerék)

DSCF0575.JPG

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.