Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz-Astra.


Tiv.

Recommended Posts

  • Hozzászólások 484
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jól mondja prupek, csavarlazító nem hiszem hogy segíteni fog, de próba cseresznye, igaz ártani nem árt!

Például ilyen;

http://epitkezes-otthon.vatera.hu/barkacs_...1505229266.html

Van olcsóbban is, de érdemesebb a drágábbat...

Ha még nem szakadt le a feje akkor dugókulcsot rá és kalapáccsal párat odaütni neki. Néha az is beválik.

Tanulság ha kijön, a következőt be kell kenni zsírral és úgy beletenni, és nem rohad bele! Én is így jártam, de még a kerék csavarokat is zsírozom, a felni közepével és a belső felével egyetemben.

Megnézem ezt a kis "szerszámot"! De ha jol emlékszem, akkor a fúró nem fér oda a termosztátház csavarjához :S mert itt az van leírva, hogy megkell fúrni a beletört csavart, és abba beletekerni ezt a "szerszámot". Vagy van olyan kicsi fúró? Mert komolyan mondom, hogy megveszem..

Amugy köszönöm a válaszokat! Sokat segített! A gázos gyújtókábeleket is megfogom nézni!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Megnézem ezt a kis "szerszámot"! De ha jol emlékszem, akkor a fúró nem fér oda a termosztátház csavarjához :S mert itt az van leírva, hogy megkell fúrni a beletört csavart, és abba beletekerni ezt a "szerszámot". Vagy van olyan kicsi fúró? Mert komolyan mondom, hogy megveszem..

Amugy köszönöm a válaszokat! Sokat segített! A gázos gyújtókábeleket is megfogom nézni!

Üdv.

Nem fér oda? Persze ha nem veszed le a vezérműszíjat és burkolatát akkor nem, de ha ezeket leveszed (illetve a kerékjárati műanyagot, ha neked van, nekem sincs mint sokaknak) akkor már hozzá lehet férni simán fúróval.

Legalábbis nekem amikor cserélve lett a vezérlés, akkor simán elfért volna, C14NZ motornál.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Megnézem ezt a kis "szerszámot"! De ha jol emlékszem, akkor a fúró nem fér oda a termosztátház csavarjához :S mert itt az van leírva, hogy megkell fúrni a beletört csavart, és abba beletekerni ezt a "szerszámot". Vagy van olyan kicsi fúró? Mert komolyan mondom, hogy megveszem..

Amugy köszönöm a válaszokat! Sokat segített! A gázos gyújtókábeleket is megfogom nézni!

Üdv.

Törtcsavarkihajtó ez a neve.

A csavarmérethez megfelelőt kell választani.

http://www.toolvendor.hu/szerszamaruhaz/ke...varkihajto.html

előtte pontozóval meg kell pontozni a törtcsavar közepét, majd megfúrni lehetőleg pontosan középen (általában ferdén törnek és és nem is olyan egyszerű feladat)

de ez a legfontosabb, hogy úgy fúrd meg a beletört csavart, hogy nehogy a fúró félremenjen és szétfúrd a menetet. ha belefúrtál kb 10-15mm mélyen (csavarméret függő) akkor az óra járásával ellentétes irányban egy villáskulcsal behajtod a kiszedőt és ez belekapaszkodik úgy, hogy ki tudod vele hajtani a csavart. Ha használsz valami csavarlazítót az könnyít, de e nélkül is kiszedheted "szárazon" is.

A webáruház az enyém én importálom a szerszámokat németből. Adok MINDEN Opelesnek 10-20% kedvezményt a teljes választékból. BUÉK!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Jér itt valaki 14NZ vagy 16SZR motoros Astra F autóval / LPG vel?

a fogyasztása érdekelne...

( Az X14XE is érdekes lehet, van fent a használtauton egy 1.4 16V LPG vel.... )

Többen is szóval keresd, akár ebbe a topikba és a fogyisba is...

Nekem már gázzal ~20e km-em volt, C14NZ kombi, nem kicsit megpakolva, és fogyasztásom átlagosan 8,2-9,6 közt van, vezetés város, tél nyár függvényében...

Ha én most vennék autót, 100% hogy gázosat vennék, ha főként városba jár az ember, akkor kisebb 1,4-est, míg ha főként városon kívül jár, akkor 1,6 minimum, de ha kell a nyomaték akkor nagyobbat is.

No persze kinek mi a fontosabb, fogyasztás vagy a dinamikusság...

Én szívesen cserélném 1,6-osra, de akár még 2 l-esre is, csak nagyon sokba van egy csere, már papírozás ügyileg, és utána mire ugyan úgy megbízható állapotú lesz mint a meglévő...

Link to comment
Megosztás:

Heló. Olajcserén változik valami gázüzem esetén? Kell lpg-s olaj vagy előbb kell cserélni vagy esetleg később is ráér? Autóm c18nz castro 10w40et raktam bele 308000 e km van benne ebből 200e gázzal ment olajból 8000után 1-2 deci fogyott max.

Más: keverőfej miatt magasabban van a pillangószelep ház ezért a gumicsőben van egy nagy törés (csökken az átmérő miatta) ezzel találkozott már valaki? van rá megoldás vagy jó ez így? Itt ott még befúj a menetszél a légszűrőbe ezért 60felett leáll.. vicces ahogy lejtőn gyorsul úgy esik az alapjárat.. pest 16.kerület-Érd vonalban kb 30km 9-9.5et eszik amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Többen is szóval keresd, akár ebbe a topikba és a fogyisba is...

Nekem már gázzal ~20e km-em volt, C14NZ kombi, nem kicsit megpakolva, és fogyasztásom átlagosan 8,2-9,6 közt van, vezetés város, tél nyár függvényében...

Ha én most vennék autót, 100% hogy gázosat vennék, ha főként városba jár az ember, akkor kisebb 1,4-est, míg ha főként városon kívül jár, akkor 1,6 minimum, de ha kell a nyomaték akkor nagyobbat is.

No persze kinek mi a fontosabb, fogyasztás vagy a dinamikusság...

Én szívesen cserélném 1,6-osra, de akár még 2 l-esre is, csak nagyon sokba van egy csere, már papírozás ügyileg, és utána mire ugyan úgy megbízható állapotú lesz mint a meglévő...

köszönöm! mondjuk a 8,2 nem kevés, én a zafirával járok ennyivel... biztos a gyengébb motor miatt....

de kösziiiiiiiiii

Link to comment
Megosztás:

Heló. Olajcserén változik valami gázüzem esetén? Kell lpg-s olaj vagy előbb kell cserélni vagy esetleg később is ráér? Autóm c18nz castro 10w40et raktam bele 308000 e km van benne ebből 200e gázzal ment olajból 8000után 1-2 deci fogyott max.

Más: keverőfej miatt magasabban van a pillangószelep ház ezért a gumicsőben van egy nagy törés (csökken az átmérő miatta) ezzel találkozott már valaki? van rá megoldás vagy jó ez így? Itt ott még befúj a menetszél a légszűrőbe ezért 60felett leáll.. vicces ahogy lejtőn gyorsul úgy esik az alapjárat.. pest 16.kerület-Érd vonalban kb 30km 9-9.5et eszik amúgy.

én az olajat a zafirában hamarabb cserélem, mert a gáz magasabb hővel ég mint a benzin, elméletileg hamarabb "szétég" az olaj...

én a Te helyedben olyan 10.000 km ként cserélném. ennél sürübben nem kell....

Link to comment
Megosztás:

Jér itt valaki 14NZ vagy 16SZR motoros Astra F autóval / LPG vel?

a fogyasztása érdekelne...

( Az X14XE is érdekes lehet, van fent a használtauton egy 1.4 16V LPG vel.... )

Enyém X14NZ, gázzal nyáron olyan 7,5-7,8. Télen most nagyon nagypapásan nyomom előtte is felgyorsulok lassan 90-re aztán tartom. Melóbajáráshoz használom csak sajna kissé pörgeti a km-ert. Most téli üzembe viszont még jobban kímélem, most 7,3-7,5 volt a fogyim, amin meg is vagyok lepődve. Az 1héttel ezelőtti tankolásom pl 7,2 ahoz képest hogy tél van. 10ezrenkénte cserélem az oldajat, bár elvileg 15ezret is bír ez a fajta olaj de ennyit megérdemel szóval 10ezreknként! :)

Link to comment
Megosztás:

Heló. Olajcserén változik valami gázüzem esetén? Kell lpg-s olaj vagy előbb kell cserélni vagy esetleg később is ráér? Autóm c18nz castro 10w40et raktam bele 308000 e km van benne ebből 200e gázzal ment olajból 8000után 1-2 deci fogyott max.

Más: keverőfej miatt magasabban van a pillangószelep ház ezért a gumicsőben van egy nagy törés (csökken az átmérő miatta) ezzel találkozott már valaki? van rá megoldás vagy jó ez így? Itt ott még befúj a menetszél a légszűrőbe ezért 60felett leáll.. vicces ahogy lejtőn gyorsul úgy esik az alapjárat.. pest 16.kerület-Érd vonalban kb 30km 9-9.5et eszik amúgy.

köszönöm! mondjuk a 8,2 nem kevés, én a zafirával járok ennyivel... biztos a gyengébb motor miatt....

de kösziiiiiiiiii

Olajat ~10ekm-enként cserélem, de ránézésre mindig benne merném hagyni! De biztos ami biztos...

Igen nekem nagyon megnyomja a fogyasztást a gyenge motor erőltetése, és a nagy súly általában, ezért mennek el közel azonos mennyiségből kímélve még a két literesek is, de az 1,6-1,8-as hasonló dinamika mellett nem eszik többet ,ez a bajom csak vele csak...

Persze ha kímélem, meg nem fix 100-al megyek, és ha előttem már csak 97-el megy nem előzgetném, akkor lecsapnék bő egy litert, de még bírom tankolni addig nem fogok molyolni a sor végén...

Link to comment
Megosztás:

Olajat ~10ekm-enként cserélem, de ránézésre mindig benne merném hagyni! De biztos ami biztos...

Igen nekem nagyon megnyomja a fogyasztást a gyenge motor erőltetése, és a nagy súly általában, ezért mennek el közel azonos mennyiségből kímélve még a két literesek is, de az 1,6-1,8-as hasonló dinamika mellett nem eszik többet ,ez a bajom csak vele csak...

Persze ha kímélem, meg nem fix 100-al megyek, és ha előttem már csak 97-el megy nem előzgetném, akkor lecsapnék bő egy litert, de még bírom tankolni addig nem fogok molyolni a sor végén...

Szerintem most sokan át fogják alakíttatni gázra a kocsit, szóval már csak idő kérdése, hogy hírtelen megemeljék a gázt legalább 100Ft-al sajna.... Etanollal is így volt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Segítséget kérnék, még szűz vagyok e témában. Elszántam magamat hogy "elgázosítom" szeretett Astrámat. Ö egy 95-ös c14nz ferdehátú korához mérten jó általános állapotú karbantartott(még szeretném vagy száz évig használni).Nekivágtam a legjobb ajánlatom 150 e lovato rendszer pótkerék tartállyal(ennek nem nagyon örülök mert hengereset szeretnék jó nagyot de a mester azt mondta az úgy nem jó mert egy szatyor se fog elférni hátúl jó ebbe a pótkerék tartály csak téma lezárva.kezdetnek -1) Utána elkezdte hogy kicsi a motor gyenge lessz gondoltam magamban hogy ez nemegy gyorsulási autó nem vártam hogy 220al hasítson utána olvastam hogy valamivel gyengéb lessz majd -2. Jött a fogyasztás idézem egy picit lehet fogsz tudni spórolni, éna picinél többre gondoltam ált fix 7l bekap százas sprinten többet oknélkűl nem,kevesebbet inkább szokot tehát 9l gáz fogy. is kb 1e haszon benzinhez képest nekem már megérné kb 1600-2000km megyek havonta én így számolgatam. Van bennem most már pár minuszos kétely nagy tervekkel indúltam el de letörték kicsit a kedvem. De bejelentkeztem jövőhéten begázosítik, remélem. Ha valakinek van ilyen motorral tapasztalata kérem irjon neki bevált-e megérte-e belefektetni, mire kell figyelni karbantartás stb. Előre is köszi jöhet jó rossz minden de csak jót! Üdv

Link to comment
Megosztás:

............

Ha valakinek van ilyen motorral tapasztalata kérem irjon neki bevált-e megérte-e belefektetni, mire kell figyelni karbantartás stb. Előre is köszi jöhet jó rossz minden de csak jót! Üdv

Itt sok mindent megtalálsz a topicba, csak 19 oldal olvasd vissza, hidd el hasznodra válik főként az első időszakban!

Ha nem mondanál le a nagy tartály igényedről, csak bátran keress;

http://racing-bazar.hu/alkatresz/egyeb/100l_es_autogaz_tartaly_plusz_multiszelep

Ha volna skype-od akkor tudnánk beszélni hosszasan a dologról, mivel lassan írok így nem töltöm vele az időt, noés a topicba már szinte minden ki lett vesézve.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam ahol szoktam, 233Ftról lement az ára 206-ra! :w00t: csak épp közbe telózott a csávó szóval nem tudtam megkérdezni hogy ez egy ideiglenes árcsökkenés vagy azért mert más néven van a beszállító és azért. Remélem ha az utóbbi akkor nem lesz rosszabb minőségű mert most is pl kímélő üzemmóddal 7,2-re jött ki a fogyim! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam ahol szoktam, 233Ftról lement az ára 206-ra! :w00t: csak épp közbe telózott a csávó szóval nem tudtam megkérdezni hogy ez egy ideiglenes árcsökkenés vagy azért mert más néven van a beszállító és azért. Remélem ha az utóbbi akkor nem lesz rosszabb minőségű mert most is pl kímélő üzemmóddal 7,2-re jött ki a fogyim! :rolleyes:

Hát nem tudom hol tankolsz, de gyors megnéztem az én útvonalam, és sajnos én nem ezt tapasztaltam, ennyire jót, de sok kicsi :) 6.-án 208 most 207 ft :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Aksit kivéve stb, elfelejti a gáz dolgok beálíltását vagy nem? Mert mintha már egyszer kérdeztem volna de nem találtam meg a kérdésemet még tavaly előtt télen. Ill akkor vettem ki utoljára csak nem emlékszem a válaszra, bár nem állítódott el semmi csak nehogy az aksi saru visszahelyezésén múljon hogy most felejt vagy nem. Vagy senkinek nem felejtett semmit? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Aksit kivéve stb, elfelejti a gáz dolgok beálíltását vagy nem? Mert mintha már egyszer kérdeztem volna de nem találtam meg a kérdésemet még tavaly előtt télen. Ill akkor vettem ki utoljára csak nem emlékszem a válaszra, bár nem állítódott el semmi csak nehogy az aksi saru visszahelyezésén múljon hogy most felejt vagy nem. Vagy senkinek nem felejtett semmit? :unsure:

nálam nem butul meg :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt már kivéve, igaz 1-2 napnál tovább nem és nem felejtett!

Én ma is kimentem -14 benzin indít fél perc átpöcintettem, 5 perc körbe letoltam róla a havat és mentem is :)

Viszont h rükvercebe hagytam a lámpa kapcsoló úgy maradt... Nem is néztem meg mikor hazajöttem h kiolvadt e vajon? ...

Sőt a dudám sem megy amióta -10 alatt vagyunk :/ de nem is fogom megnézni most mi a baja... Megy világít aztán jó napot neki, amíg ki nem olvad!

Másik tankoltam -5-10 között mentem 100-110 közt és 9,6l/100km

És csurig pakolva, annyira h a hátsó rugóm el is tört...

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént a beszerelés és túlvagyok az első 400km-en az autón igazából nem veszek észre semmit felső fordulaton egy kicsit elfogy benzinhez képest de nem vészes.Ma jött az elsö kellemes meglepetés megtankoltam és 28l ment bele a fent említett kmhez szerintem nem rossz többre számítottam pedig volt egy pár hófúvásos döcögős km benne és benyából is 7l elment simán, eddig tetszik a dolog!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok.

Gondolkodok, hogy átalakíttatom a kocsimat gáz üzeműre típusa Opel Astra 1.4 16V, -os évjárat 136000 km. van benne 1996-os évjárat,motorkód x14xe,évente 10-15 ezer km.-t megyek, sok ajánlatot kaptam sok rendszerrel az árak 195-220 ezerig terjednek a rendszerek amiket ajánlottak Landi szett 205 ezer, Zavoli szett 215 ezer, Agc compact 195 ezer, Lovato 220 ezer+szelepvédő rendzser ami 20-40 ezer között van, Ac stag 210 ezer,másik cég Ac stag 210 ezer + szelepvédő rendszer ami szintén 20-40 ezer között függ attól,hogy attól függ hogy mechanikus vagy elektronikus a szelepvezérlése,ezek mind egy-egy cég ajánlata.Még egy cég AC Astagra adta az eddigi legolcsóbb gázos ajánlatot Biaautógáz 175500 ft. az olcsósága miatt ezen is gondolkodom a másik a Kontor viszont ez lenne a legközelebb.Azt nem értem hogy az ugyanolyan tipusú rendszerhez minek kell szelepvédő, és a többihez miért nem? És,hogy melyi rendszert érdemes berakatni? Valakinek van ugyan ilyen típusú kocsija gázzal? Tapasztalatok róla? Valaki ismeri a Kontor autógázt, Bp.XIII.ker. Szent László utcában van.Nekem ez lenne a legközelebb és itt ajánlottak 2 rendszert: Landi szettel 205.000Ft. Zavoli szettel 215.000Ft.-ért.

Segítségeteket köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Gondolkodok,hogy átalakíttatom a kocsimat (Opel Astra 1.4 16V 1996-os) gázossá, kértem ajánlatokat csak nem tudom melyiket lenne érdemes beszereltetni szeretném kérni a segítségeteket, hogy melyiket válasszam pótkeréktartályost szeretnék,,Budapesten a 4. kerületben lakom.

1.Autolux Vecsés: Lovato Easy fast 218000 ft, ebben minden benne van, plussz ajánlják a szelepvédőt 26000 ft-t.sorozatengedélyes nem kell vizsgáztatni

2. Biautogáz Biatorbágy, AC Stag rendszer 175500 ft+töltőnyílás a benzinbetöltö mellé 5000 ft.+ szelepvédő 20000 ft.egyedi engedélyes, utána vizsga. (Ez lenne a legolcsóbb szerintem!)

3. Gázautószerelés 16.kerület Landi / Lovato 220000 ft.sorozatengedélyes, betöltő a benzines mellett

4. Autogáz ász. 4gaz 195000 ft. AC Stag 210000 ft.52 l-es tartály+10000 ft.+töltőcsonk 5000 ft.

5. Flopex, Zavoli 215000 ft. + engedélyezés 20000 ft.

6. Kontor gázautó. 13. kerület Szent László u.12. Landi 205000 ft.+egyedi engedély, Zavoli 215000 ft. 43L-es tartály, ha nagyobb akkor+10 körül van,+töltőcsonk a benzintöltő mellé + 7000 ft.Van engedélyük erre nem kell vizsga. (Nekem ez lenne a legközelebb,Zavolin gondolkodom.)

7. Szappanos Tass.KME,Verona, és AGC Compactot javasoltáknekem, nem kell vizsgaezek 195000 ft. töltőcsonk+6000 ft,kell vizsgáztatni. vagy Zavoli 220000 ft. nem kell vizsga+ töltőcsonk+6000 ft.

8. Medic-car Dunakeszi Lovato Easy fast 218000 ft, ebben minden benne van,+ azt írják, hogy nélkülözhetetlen a szelepvédő ami a mechanikus 22000ft, az elektronikus 50000 ft

.sorozatengedélyes nem kell vizsgáztatni tatály amekkora belefér és töltőnyílás a benzines mellé

9. Europe Auto service 14.kerület AC Stag 209000 ft. töltőcsonk a benzines mellé.+ Egyedi engedély 17000 ft. A mechanikus felső szelepvédő rendszer beszerelési díja: 20.000,-Ft. Az elektronikus felső szelepvédő rendszer beszerelési díja: 39.000,-Ft

A legolcsóbb a Biautó ajánlata de nem tudom milyen az Ac Stag ez az ára miatt szimpatikus.

A Kontor ajánlata sem hangzik rosszul és nekem közel is van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.