Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz-Astra.


Tiv.

Recommended Posts

Sziasztok!

Lenne egy olyan észrevételem, hogy "az ismerősömnek" nincs a forgalmiba jegyezve hogy kettősüzemre van alakítva az autója..

tavaly 6. hónapban lett vásárolva az autó, akkor friss műszakival.

a forgalmiban van egy gázbiztonsági szemlés papír, ami 2011-ben készűt és 2015-ig jó.

Ilyenkor mi a teendő? Tudnátok-e segíteni nekem? (hogy elmonjam az "ismerősömnek xD)

Vagy már nem kell a forgalmiba jegyeztetni?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 484
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Lenne egy olyan észrevételem, hogy "az ismerősömnek" nincs a forgalmiba jegyezve hogy kettősüzemre van alakítva az autója..

tavaly 6. hónapban lett vásárolva az autó, akkor friss műszakival.

a forgalmiban van egy gázbiztonsági szemlés papír, ami 2011-ben készűt és 2015-ig jó.

Ilyenkor mi a teendő? Tudnátok-e segíteni nekem? (hogy elmonjam az "ismerősömnek xD)

Vagy már nem kell a forgalmiba jegyeztetni?

Előre is köszi!

Helló!

Forgalmiba tuti kell, mert előző autómnál betelt a forgalmi aztán az újba elfelejtették odaírni hogy gázüzemű, erre a rendőrök meg megkérdezték hogy frissen van beszerelve? Mert hogy nincs a forgalmiba. Mondtam nekik, hogy kb 15éve van benne szóval nem kéne hogy gond legyen. Mondták hogy akkor pótoljam mert benne kell hogy szerepeljen.

Elvileg ha jól tudom akkor ha újonan van beleszerelve akkor egy hónapon belül kell műszakiztatni is meg hogy benne legyen a forgalmiba. Ill gáz tankolósom úgy mondta hogy műszaki előtt szokták beszereltetni a gázt, és azzal műszakiztatni. De mondom én csak elvileg így tudom a dolgot! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hát nekem még nem sikerült 9 liter alá vinni a fogyasztást de fölé se akármit csinálok vele

Nem tudom mi a különbség az X14NZ és a C14NZ között, nekem az utóbbi van (ráadásul caravan). Idén januártól írom rendszeresen a tankolást, km-t és a pénzt is.

Jelenleg a következőképpen mutat a helyzet;

556,4l tankolt mennyiség 6401,7km megtett út 124100ft kifizetett pénz ~8,7l/100km átlag fogyasztás.

Legalacsonyabb fogyasztásom 8,2l/100km volt, míg a legmagasabb 10,1l/100km.

Vezetésem nem nagyon hagyott alább az őrült büntetési tételek ellenére sem! Mindenhol éppen a büntetendő alatt vagyok csupán :-) Szóval általában a 100-hoz van szögezve a mutató településen kívül, ha valaki 97-el megy előttem kerülöm amint lehet! Városban 60-at tartom, amennyire engedi a forgalom. Én dinamikusnak mondom vezetésem, van aki nem így nevezi... :-)

Pakolni hát szoktam, nem is annyira keveset, ezért előzésnél ha kell vissza vissza kerül 3-masba az autó, még 70-80-nál is. Sajnos csak így magas fordulaton tudok nyomatékot kicsikarni az autóból, de azért hosszú távon nem pörgetem 3000 fölé sosem! Ha nincs mögöttem más akkor 2000-2300 között váltok, ha "tolnak" hátulról akkor 3000-nél váltok. városban 5-be vagyok, és csak akkor váltok vissza mikor annyira lerohad előttem valaki hogy 40-el megy, avagy ha gyorsan gyorsítani kell.

Már múltévben is tettem rá próbát hogy hogyan alakul ha pihe lábbal, megengedett sebességgel papásan vezetek. Idén 8,2l/100km volt az, múlt évben sikerült 8l/100km alá is menni valamivel, de nem az én stílusom...

Remélem nem untatok senkit, csak reális képet szerettem volna adni a fogyasztásom alakulásának mivoltáról.

Link to comment
Megosztás:

Olvastam valahol visszább hogy gyújtó kábel csere után kisebb lett a fogyasztás ,remélem nekem is bejön, mert most kell kicserélnem .Állandó kis fordulaton elment az erő, meg alapjáraton óvatosan emelve a fordulatot remegett a motor, azért mondom hogy csak remegett mert megmozgattam a kábeleket és jó lett ,de akkor már cseréljük ki ne "drótozzunk" úgy is csak ideiglenes megoldás lenne .Mondjuk nagyon nem hiányzott most még erre is költeni,mert a vezérmű szíj görgő szimeringek vízszivattyú olaj gyertya is nem régen lett cserélve. Meg egy kis fekete doboz valami benzingőz leválasztó ami el van dugva valahova a sárvédő alá nem is lehet látni de széthullott a belseje és szénpor került már a szívó torokba is .

Link to comment
Megosztás:

Ti szoktatok gáz szagot érezni a kocsi mellet álva? Mostanában mintha egyre erősebben érezném leállítva illetve lámpánál állva. Fogyasztáson nem vettem észre hogy szökne a gáz ahogy olvasgaton jó a fogyi 8 körüli.

Reduktor körül ahol jön ki a rész cső ott fújd körbe vagy "bőnyállal" meg közbe mozgasd meg a csövet is lehet picit sziszeg. Előző verdámba volt hogy bizonyos mozgatásnál kicsit szivárgott, utánna húztam a önmetsző csavart (vagy mi a neve) aztán jó is lett. ;)

Én inkább beindítás után a benyát érzem de nagyon szerintem abból eszik is rendesen, de ugye azon úgyse sokat használom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gázosok kipufogóval hogy álltok? Mármint az érdekelne, hogy kinek milyen van, vagy ha már valaki cserélte akkor milyet vett és miért?

Az enyém most kezdett kifújni a középső dobnál és a hátsó dobba menő cső tetején. Így gondoltam, hogy lekapom az egészet és szépen nyugadton be tudom foltozni. De mikor kijött akkor láttam, hogy a hátsó dobomnak nincs belseje. Vagyis van csak már nem úgy "áll" mint újkorában és a középső dobbal se igazán akarok kínlódni, mert kb fél évet bírna. Na és most így kipufogó vásárlás előtt állok. Ja és picit több mint 1 éve vettem a verdát. Még nem volt baj a kipufogómmal pedig csak én 50E km-t raktam bele.

JA és érdekes módon a kipufogók külseje azt a 2 lyukat kivéve épp. Csak a belse adta meg magát.

Na várom a tapasztalatokat.

Link to comment
Megosztás:

Hehe! Az enyémnek is olyan hangja van, hogy egy traktor is megirigyelhetné. Hogy milyen van, passz. Hogy milyen lesz? Valami arany középút! Olyan úgy sem lesz, ami annyit bírna mint a gyári, szánok 15-15e hufot a 2 dobra, bírja ki 2-3 évet, és csókolom. Igaz, az évi ~60e km-t lehet hamarabb megérzik. Meglássuk.

Link to comment
Megosztás:

Hát én lassan 3 éve lesz hogy vettem az autót, és én most járok majd nyáron csak a 60ekm-nél (vezérműcsere, más se hiányzik az életemből...) ha minden jól megy.

Szóval amikor vettem pár napra rá cseréltem is kipufogót középdobtól hátra végig, mert oda volt már 14-évesen bevallott 187ekm-nél. Nah azóta nincs gondom vele gáz a 3 évből két éve van.

Egyedül a pántok és az összedugásnál a szorító az ami csúnyán korrodál, a dob és a cső az szerintem elfogadható, ahhoz képest hogy télen is járok rendszeresen és nem helyesen de nem mosom az autót...

Link to comment
Megosztás:

Na ki lett cserélve a középső dob és a hátsó is. A Sigam tán a neve mind a ketttőnek.

Alá is lett rakva és WÁÓ :D

Amikor megvettem a verdát és jobban kihúzattam pl 2-esben akkor volt egy pont, amikor is mintha elvettem volna a gázt. Tehát nem ment tovább és a végsebesség is kb 130 volt. De ezt a 60 lóerőnek és az LPG-nek tudtam be. De most új kipufogóval mintha új motor került volna bele. Eszméletlen ahogy megy.

A régieket kíváncsiság képpen felnyitottam és a hátsó dobban csak az üveggyapot volt benne a középső dobban pedig még volt néhány törmelék.

MAjd most még arra leszek majd kíváncsi, hogy meddig fogják bírni az újak.

Link to comment
Megosztás:

Na ki lett cserélve a középső dob és a hátsó is. A Sigam tán a neve mind a ketttőnek.

Alá is lett rakva és WÁÓ :D

Amikor megvettem a verdát és jobban kihúzattam pl 2-esben akkor volt egy pont, amikor is mintha elvettem volna a gázt. Tehát nem ment tovább és a végsebesség is kb 130 volt. De ezt a 60 lóerőnek és az LPG-nek tudtam be. De most új kipufogóval mintha új motor került volna bele. Eszméletlen ahogy megy.

A régieket kíváncsiság képpen felnyitottam és a hátsó dobban csak az üveggyapot volt benne a középső dobban pedig még volt néhány törmelék.

MAjd most még arra leszek majd kíváncsi, hogy meddig fogják bírni az újak.

Mennyibe került? :)

Gondolkoztam már én is rajta, hogy esetleg a kipufogóm miatt nőtt meg a fogyasztásom 3-5dl-er, hátsó lyukasnak lyukas ill hang alapján de gondolom a középső se a legjobb már. Bár műszakin még jó lenne ha így menne át. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mennyibe került? :)

Gondolkoztam már én is rajta, hogy esetleg a kipufogóm miatt nőtt meg a fogyasztásom 3-5dl-er, hátsó lyukasnak lyukas ill hang alapján de gondolom a középső se a legjobb már. Bár műszakin még jó lenne ha így menne át. :rolleyes:

16E-ért tudtam szerezni a hátsó és a középső dobot együtt. Még amit tervezek, hogy most így új kipuff-al elnézek a gázoshoz, hogy lőjje be a gázos rendszerem. Ha tudok újabb infókat fogyi, teljesítmény akkor megírom :smartass:

Link to comment
Megosztás:

16E-ért tudtam szerezni a hátsó és a középső dobot együtt. Még amit tervezek, hogy most így új kipuff-al elnézek a gázoshoz, hogy lőjje be a gázos rendszerem. Ha tudok újabb infókat fogyi, teljesítmény akkor megírom :smartass:

Ha lesz végsebesség érdekel, mert a 130 az kicsit karcsú ferdehátú létére. Pont a múlthéten voltam pályán másod magammal üresen, gáz és benzin is alig volt benne és sík terepen 145-147 volt amit padlózva vitt gps-el mérve.

(Igaz hetek kellenek mire eléri :-) )

Egyébként Bp.-Baja ~320km-en 11,7l/100km gázból átlag 130-as tempó pesten belül pedig 1 padló 2 padló majd 5-be toltam 60-nál...

Tudom tudom nem szép, az utóbbi egy évbe nem is volt így hajtva és a következőben sem lesz, de most sietni kellett.

Egyébként a fogyasztást és egyebet az aláírásban láthatjátok :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Heló. A héten cseréltem gázszűrőt és mintha motort cseréltem volna. 90LE így sincs meg, de sokkal jobban reagál a gázadásra mint eddig. Kiváncsi vagyok a fogyasztás miként változik. Eddig 10et evett pesten. tavaj még 9el elment. Amúgy az érdekes, hogy hidegen is egyböl átvált gázra indítás után és amíg be nem melegszik szinte hiánytalanúl meglenne az ereje, de hidegen nem tapossuk és ahogy melegszik be elkezd gyengülni is. lovato központis rendszer. motorban 310e van gázban 200e c18nz

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ha tudok újabb infókat fogyi, teljesítmény akkor megírom :smartass:

Pénteken cseréltem középső és hátsó dobot, ma meg megjártam Szigetcsépet, hazaérve mentem is egyből tankolni, így 590 km-re 42,3 liternél már feladta a pumpa. 120-130-as tempo, klíma csak Gödöllő-Szigetcsép távon volt, mert akiket hoztam, nem bírták a klímát, nade ez durván számolva 7,2-es fogyi. Még megvárok egy telitankot, hátha ez az adat csak a csillagok együttállásának köszönhető, és aztán verem a földhöz a seggem. :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken cseréltem középső és hátsó dobot, ma meg megjártam Szigetcsépet, hazaérve mentem is egyből tankolni, így 590 km-re 42,3 liternél már feladta a pumpa. 120-130-as tempo, klíma csak Gödöllő-Szigetcsép távon volt, mert akiket hoztam, nem bírták a klímát, nade ez durván számolva 7,2-es fogyi. Még megvárok egy telitankot, hátha ez az adat csak a csillagok együttállásának köszönhető, és aztán verem a földhöz a seggem. :D

Na most tankoltam. 8,5-es fogyi jött ki. Reduktor felújítás után és csak dorogi cammogás van benne.

Mondta a gázos szerelő, hogy vigyem vissza majd ha ment bele pár száz km és finomít rajta, mert tán "összecsiszolódnak" addigra a dolgok. De érzem, hogy majd vissza kell venni az üzemanyagból mert motorféknél rángat a verda.

Amúgy azon gondolkodtam, hogy egy elektromos reduktorral kevesebbet eszik a verda mint vákuumossal? A szerelőm szerint az én vákuumos reduktorom akkor is adja a kaját a motornak ha motorfék üzemben vagyok, hiszen akkor is van vákuum. Az elektromos meg lehet elveszi tán akkor? Valaki tudja, hogy az elektromos, hogyan is működik?

Tesómét néztem neki egy Landi Renzo elektromos reduktorja van és ott csak egy mágnesszelepet láttam a reduktoron ami a kapcsolójára van kötve és vagy nyit vagy zár. Így viszont nem értem, hogy mi szabályozza a gáz mennyiségét?

Link to comment
Megosztás:

Heló. A héten cseréltem gázszűrőt és mintha motort cseréltem volna. 90LE így sincs meg, de sokkal jobban reagál a gázadásra mint eddig. Kiváncsi vagyok a fogyasztás miként változik. Eddig 10et evett pesten. tavaj még 9el elment. Amúgy az érdekes, hogy hidegen is egyböl átvált gázra indítás után és amíg be nem melegszik szinte hiánytalanúl meglenne az ereje, de hidegen nem tapossuk és ahogy melegszik be elkezd gyengülni is. lovato központis rendszer. motorban 310e van gázban 200e c18nz

Benzinnel is csinálja a verda?

Én arra gondolok, hogy a C18NZ-n már nem a hétköznapi gyújtáselosztó van és valamiért az ECU megváltoztatja a gyújtás időpontját. Tán az már tud ilyet. Nem lehet, hogy az a motorhőfok érzékelő ami a motorvezérlőhöz megy rosszul mér és azt hiszi, hogy még mindig hideg a motor?

Van HHO generátor a verdádban? Mennyit jelent az fogyasztásban? Mennyibe kerül egy ilyen rendszer? Generátort nem nyírja? Mi a karbantartás igénye?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a benzin miket használ amit a gáz nem,mondjuk jeladókból?

Az a problémám, hogy gázon rángat a gép,mintha kihagyna valamelyik henger.

Injektor problémára gondolok mert azt a gáz nem használja.

Igazából a kocsi sem mert csak idulásnál megy benzinnel azt gondolom elkoszolódott vagy ilyesmi.

Volt valakinek esetleg valami hasonló problémája?

Válaszokat köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a benzin miket használ amit a gáz nem,mondjuk jeladókból?

Az a problémám, hogy gázon rángat a gép,mintha kihagyna valamelyik henger.

Injektor problémára gondolok mert azt a gáz nem használja.

Igazából a kocsi sem mert csak idulásnál megy benzinnel azt gondolom elkoszolódott vagy ilyesmi.

Volt valakinek esetleg valami hasonló problémája?

Válaszokat köszönöm.

Gyújtást nézd át, nagyon. Kezd a gyertyákkal, utána kábel, utána trafó.

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐőőő.

Jól elírtam:(

Szóval benzinen rángat és gázon nem.

Benzinszűrő mikor volt cserélve? Nincs nagyon elkoszolódva vagy ilyenek?

Benzin mikori és milyen van benne? Nem romlott meg?

Igazából még a az injektor vezetékét is megnézném mert ( bár lehet, hogy csak nekem van) a tápvezetéke megvan szakítva egy relével. HA gázra kapcsolok akkor az injektor tápját leveszi és így nem kap csak gázt a motor. Szóval érdemes megsasolni, hogy minden érintkező ott kafa-e.

Amúgy milyen a motorod?

Én most arra lettem figyelmes, hogy ha benzinnel megyek és kicsit jobban gyorsítok akkor érdekes csörgő hangot ad ki a verda. Gázzal nem csinálja. De olyan a hangja mintha egy lemez nem lenne jól rögzítve valahol.

Valakinek tipp, hogy mit nézzek meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.