Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ja ezt akartam mondani

hétköznapra kátyúk nyomvályuk ellen megteszi

holvettedésmennyiért?

nálam csinálják a kapukat a lakótelepen.....a lejtőn még csak-cska le tudok óvatosan araszolni de a süket segédmunkás felheggesztett egy darab vasdarabot amibe már beleakadtam.....közben 3 ######i az ásójára támaszkodva bámult :x :x

Link to comment
Megosztás:

ja ezt akartam mondani

hétköznapra kátyúk nyomvályuk ellen megteszi

holvettedésmennyiért?

nálam csinálják a kapukat a lakótelepen.....a lejtőn még csak-cska le tudok óvatosan araszolni de a süket segédmunkás felheggesztett egy darab vasdarabot amibe már beleakadtam.....közben 3 ######i az ásójára támaszkodva bámult :x :x

Mennyi az ára ??

Engem is érdekel.

Jut eszembe.

Írjátok le légyszi, honnan lehet egyértelműen tudni ha egy kocsi ültetett.

Akár 1 centit is.

Az egyémnek sokkal lejjeb a segge, és egyáltalán.

Gyanús..

Vagy csak a rugó ???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettünk egy F Astra GT-t, és szeretnék néhány módosítást végrehajtani rajta :( Bocsánat, ha olyat kérdezek, amiről volt már szó, de új vagyok, és nincs időm többezer oldalt végigolvasni..

- Láttam valamelyikőtök astráján elöl "kis" rendszámtáblát. Ilyet hol tudok beszerezni, mennyiért?

- Ugyan ez a kérdésem az angel eye első lámpákkal kapcsolatban is.

- 16"-os alu felnik vannak rajta, de elég kopottak, szerintetek érdemes e felujítani, vagy nagyon drága dolog?

Azt hiszem, egyenlőre ennyi, várom válaszaitokat, és előre köszönöm :D

Link to comment
Megosztás:

Neo!

Kis rendszámtáblát ma már hivatalosan sajnos nem tudsz gyártatni, csak dekorossal...

Angel eye lámpa ha érdekel 60.000-70.000 HUF, ha ezek után is érdekel keress meg privát üziben, és megoldjuk... :-)

a felnik felújítása: Hát kérdés hogy milyen állapotban vannak most... amúgy kb 40.000 FT egy komplett garnitúra felújítása!

Sok sikert!

Üdv.: Anti

Link to comment
Megosztás:

Ma láttam,két első ülést a bontóban,olyat,aminek a deréktámaszát is lehet,állitani.Azt mondták a fiúk,hogy Caliba való,de be tudom,tenni az astrába is.Csinált valaki már ilyet? mertúgy néztem,mintha a csavartávolság nagyjából jó lenne,de nem vagyok tuti biztos benne.

kösszönömm.

Link to comment
Megosztás:

Hát... Akkor a felnik maradnak úgy, ahogy vannak :(

A rendszám továbbra is érdekel, gondolom az nem ilyen nagyságrendű dolog. A rendőrök nem fognak mindenhol megállítani ez a rendszám miatt? Szabályos így is? Esetleg tudsz valakit, aki megcsinálná nekem?

A lámpa komolyan érdekel, csak nincs rá pénzem, de most legalább tudom, mennyi nincs :D Nincs olcsóbb lehetőség? pl külföldről, vagy mittudomén.. Mármint a gyárin kívül...

Link to comment
Megosztás:

Hidde, el hogy az angel eyest ennél nem kapsz olcsóbban, de van több fajta is, ezért írtam tól ig árat... amúgy ez is küldöldről van... :-)

A kis rendszámtábla (matrica) mivel nincs bevezetve a forgalmidba, nem lesz legális, hát ha még dekoros csinálja sem lesznek rajta a hologramok...szal okirathamisítás... nem tartom túl jó ötletnek akkor már inkább szedd le... :-)

Link to comment
Megosztás:

Nincs olcsóbb lehetőség? pl külföldről, vagy mittudomén.. Mármint a gyárin kívül...

az sem lesz olcsóbb......

jó esetben spórolsz párezer ft-ot, de sakkozol a postával, bankkal, szállítással esetleg megveszel valami használtat leharcolt állapotban..tehát sokkal többe lesz igy

az angel eyeZ tövábbi kérdésekkel nézz szét a tuning topikban

meg használd a keresőt, lehet hogy gyorsabban kapsz választ mint ahogy idekerül valami hozzáértő a témához

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.