Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Látom megmozgatott titeket ez a gyerek, ill. piszok téma.

Pedig ezt csak úgy írtam. Na mindegy.

Amúgy az egészben az a legszebb, hogy aki ilyenek miatt haragudna meg a gyerekre (hirtelen pár pillanatig lehet), az eláshatja magát, és sajnos ismerek ilyen embert..... Meg is van róla a véleményem. Neki nem a gyerek fontos, hanem az AUTÓ! Csak nem tudom, miért nem azt vette feleségül, és kérte meg, hogy legyen sok közös "kispolszkijuk".

ui: ráadásul még a pénzt is sajnálja a kocsijára, kb. 3 éves olajjal fut a gép, No csere!

Link to comment
Megosztás:

Húdejó hogy nincs gyerekem. :D :D :D

A hátulra beülő, a gumszőnyeget ez első ülések alá betoló, közben a kárpitot összesarazó (száraz időben is) utasokat én sem értem. Ha hátra beül valaki hozzám, akkor mindig ez van.

Pedig tényleg nem móka kitrakarítani. :evil:

Mert nyomjátok neki mint állat, a hátul ülők meg folyamatosan fékeznek! :(

Link to comment
Megosztás:

"Húdejó hogy nincs gyerekem."

Na az ilyen hozzáállás miatt fogy a nemzet. :( :D

Azért ne haragudjunk Tom-ra, hisz még fiatal.

Én is 24 évesen "gyártottam" le a prototípust. Most meg már hárman vannak. Tehát még van esélye rá, hogy mire annyi lesz, mint mi, már akár 5-6 gyereke legyen! :D :D :D :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Látom megmozgatott titeket ez a gyerek, ill. piszok téma.

Pedig ezt csak úgy írtam. Na mindegy.

Amúgy az egészben az a legszebb, hogy aki ilyenek miatt haragudna meg a gyerekre (hirtelen pár pillanatig lehet), az eláshatja magát, és sajnos ismerek ilyen embert..... Meg is van róla a véleményem. Neki nem a gyerek fontos, hanem az AUTÓ! Csak nem tudom, miért nem azt vette feleségül, és kérte meg, hogy legyen sok közös "kispolszkijuk".

ui: ráadásul még a pénzt is sajnálja a kocsijára, kb. 3 éves olajjal fut a gép, No csere!

Van , amiért mérges is vok néha, pl. mikor sáros lábát felteszi az ülés hátuljára, és feszegeti.Na utóbbi a halálom.Olyankor erélyesebb szoktam lenne, viszont alapvetően most ez a problem kiküszöbölve, mert az új ülésből nem tudja olyan magasra tenni a lábát.Lábtörlőként végezte a fejtámlahuzat is.Az meg nem érdekel, mert inkább fillérekért veszek másikat, ha kell.

Vannak trükkök! :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

arról nem is beszélve, hogy 2 ki-beszállás után a hátsó szőnyegeket az űlések alól kell előhuznom, amikor természetesen már tiszta kosz a kárpit... :doubt:
Nekem a nejem ül hátul a gyerek mellett, de mindkét oldalon el szokott tünni a szőnyeg az ülés alatt.

Most beleolvasott az előzőekbe, és a szőnyegre az volt a válasz, hogy beleakad a cipősarka (kérdem én, megigazítani nem lehet?)

A másik szöveg meg az, hogy ők is mennyit takarítanak utánunk stb...de erre már nem is írok..... :(

Link to comment
Megosztás:

amikor megvettem,az autót,kitakaritottam,ezt találtam a hátsó ülés alatt: két olom katonát,kb 400 forint aprót 3 eurót névjegyeket,egy kevés popcornt,kb egy marékra való morzsát,némi virágmagvat,a nád bugájából darabokat,és egy kevés csokoládét.Sajnos nem ismertem az előző tülajokat,de ebből azértkiderül,hogy milyen sokoldalú autó egy caraván/vagy nem is ez derül ki????/

ja és nekem hátul azóta jó kis agrogumis szürke szőnyeg van,az pont befeszül,igy elég nehezen tudják arrébb rúgni...!

Link to comment
Megosztás:

Nekem még nincs ilyen problémám, csak egy nagy van.

Ha ritkán kiviszem a kocsit hétvégén este (én akkor nem szoktam vezetni), jönnek a haverok bemásznak hátra a három ajtósba és ott jól elvannak. A sörös üvegek gurulnak össze vissza, mindenki részeg csak én nem, vagy a sofőr. az egyik haverom szokása, hogy a patáit felrakja a műszerfalra, a másiknak állandóan kifolyik a sör, dehogy van büdös másnap.

Dehát részeg embereknek beszélhet az ember.

Link to comment
Megosztás:

Nekem még nincs ilyen problémám, csak egy nagy van.

Ha ritkán kiviszem a kocsit hétvégén este (én akkor nem szoktam vezetni), jönnek a haverok bemásznak hátra a három ajtósba és ott jól elvannak. A sörös üvegek gurulnak össze vissza, mindenki részeg csak én nem, vagy a sofőr. az egyik haverom szokása, hogy a patáit felrakja a műszerfalra, a másiknak állandóan kifolyik a sör, dehogy van büdös másnap.

Dehát részeg embereknek beszélhet az ember.

Utána be lehet őket szervezni egy jó kis baráti autóápolásra! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.