Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kedves aztec!

Ez szimplán a véleményem :!: , ezért ez a mottóm. Ha fikázni akarok, akkor valószínűleg nem ebbe a rovatba írok... Nem ez a célom :!: .

Ha lenne hasonló "sima" astra kép, azt raktam volna avatarként, de nincs. Asszem az a bajod, hogy te is ezt használod, sajnálom :oops: , majd alkalomadtán cserélek. Moobynak legalább helyén az esze :wink:

Hemi! Bocs az OFF-ért, de sz*r ügy, ha félreértik az embert... :oops:

Tölem azt fikázol amit akarsz:) Ez még belefér.

Link to comment
Megosztás:

csak arra jártam 10 fele és láttam jól bedugtad a verdát a sorba... jobban nézett ki régen, mikor a sor szélén álltál és lehetett messziről látni a felnit :)  :wink:

Bocccs, elfelejtettem szólni a pórnépnek, hogy ne merjenek a helyemre állni... :)

Estefelé már annak is örülök, ha egyáltalán helyet találok... :evil:

Link to comment
Megosztás:

ScatMan-nak igaza van az aláírásában... tényleg az ő autójuk :roll: ettől még nem fikáz :roll:  

szerintem... :oops:

THX :!: manta...

Egyébként csak akkor raktam fel, amikor láttam pár ilyen "autó" hátulján a pisilős fiúcskát... mit gondoltok, milyen jellel :?: Ott a pont, blitz volt :evil:

Link to comment
Megosztás:

Nem hallottam, Ventura hülyeségei után bealudtam mint állat. Feltörtek valamit?  :roll:

neem, csak gettóztunk és sietve akartam indulni, mert késében voltam és riasztó inaktivizálása helyett fogtam és kulcssal kinyitottam a kocsit és vagy 3 percen keresztül nem tudtam offolni... szép kis tömeg gyűlt oda,h mit csinál ez a két állat éjjel avval a kocsival :)

a bútors emberkék naon komolyak, ott veszekednek állandóan :arrow: rendesen sajnálom őket, múltkor a pékek csesztették csóriembereket :x

@Moooby: a leveled elveszett félúton vagy megint be voltál tépve és elfelejtetted elküldeni :) :?:

Link to comment
Megosztás:

Tegnapi du-i cali vizitünk során irányban lefele kiskunmajsa fele csináltunk 1-2 képet Moobyval...

Resize%20of%20Pict0004.jpg

az egyes kép tanulsága: mindenféleképpen vegyen az ember az ablaktörlőkarra olyan lapocskát, ami leszorítja a lapátot 180 környékén különben ennyit látni kifele és ennél a sebességnél ez kellemetlen is lehet :roll:

Resize%20of%20Pict0003.jpg

és ne vegyetek vectra gts-t, mert egy 1.6 astrával oda lehet gyakni :) :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

http://wessyde.uw.hu/Resize%20of%20Pict0004.jpg

....az egyes kép tanulsága: mindenféleképpen vegyen az ember az ablaktörlőkarra olyan lapocskát, ami leszorítja a lapátot 180 környékén különben ennyit látni kifele és ennél a sebességnél ez kellemetlen is lehet :roll:....

Egyszerűbb megoldás, ha legközelebb bekapcsoljátok az ablaktörlőt, sokat számít ám esőben :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.