Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Tudja valaki hogy a műanyagot lehet -e szépen krómozni ,vagy felejtsem el a dolgot.

Azt vettem a fejembe ,hogy vagy lekrómoztatom (ha lehet) vagy valami alumíniumból v. rozsdamentes acélból kicserélem a belső gyári műanyag kilincseket. G astránál láttam,de ott gyári...Nagyon megtetszett,meg amúgy is már tiszta alu-chróm az egész kocsi belülről,már csak ez hiányzik hozzáSmile

Ha szépen meg lehet csinálni,akkor a külső kilincseket se hagynám ki belőle.Szal ha vki tuttira tudja akkor írjon már lécci!

Ha meg még címet is tud hol csinálják,na az lenne a legfrankóbb:-)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudja valaki hogy a műanyagot lehet -e szépen krómozni ,vagy felejtsem el a dolgot.

Azt vettem a fejembe ,hogy vagy lekrómoztatom (ha lehet) vagy valami alumíniumból v. rozsdamentes acélból kicserélem a belső gyári műanyag kilincseket. G astránál láttam,de ott gyári...Nagyon megtetszett,meg amúgy is már tiszta alu-chróm az egész kocsi belülről,már csak ez hiányzik hozzáSmile

Ha szépen meg lehet csinálni,akkor a külső kilincseket se hagynám ki belőle.Szal ha vki tuttira tudja akkor írjon már lécci!

Ha meg még címet is tud hol csinálják,na az lenne a legfrankóbb:-)

Azt hiszem B Vectrának ugyanolyan formájú a belső kilincse és abból már láttam gyárilag krómosat. Hogy fém vagy műanyag azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudja valaki hogy a műanyagot lehet -e szépen krómozni ,vagy felejtsem el a dolgot.

Azt vettem a fejembe ,hogy vagy lekrómoztatom (ha lehet) vagy valami alumíniumból v. rozsdamentes acélból kicserélem a belső gyári műanyag kilincseket. G astránál láttam,de ott gyári...Nagyon megtetszett,meg amúgy is már tiszta alu-chróm az egész kocsi belülről,már csak ez hiányzik hozzáSmile

Ha szépen meg lehet csinálni,akkor a külső kilincseket se hagynám ki belőle.Szal ha vki tuttira tudja akkor írjon már lécci!

Ha meg még címet is tud hol csinálják,na az lenne a legfrankóbb:-)

BP. 13.ker. Cserhalom út 2. (az árpád-hídnál)

Tel. 06 1 270.3675

14" felni krómozás 14.000 Ft/db

Link to comment
Megosztás:

Tudom nem egészen ide való, de ide is beírom , itt nagyobb a nyüzsgés:

Egyik haveromnak van egy 98'-as 5 ajtós 1.2 16V B corsa-ja, és kérdésem lenne, mennyiért lehet szerezni hozzá lamdaszondát. Sajna a motorkódot néztem, de nem találtam. Az eredeti szonda 4 kábeles, de haldoklik elég erőteljesen, már most alig indúl, ill. beindúl, csak vagy 8x leáll mire megtartja az alapjáratot, ill. lassan folyamatossá válik a kontrollámpa.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki próbált már F astrájában cserélni ajtóba hangszórót? Én megpróbáltam, de igencsak érdekes! A gyárinak van kb 6cm es távtartója ami egybe van a hangszóróval ezt 3 lemezcsavar fogja az ajtóhoz. Én kiberheltem a hangszórót és csak a távtartó maradt amit fordítva raktam bele hosszabb lemezcsavarokkal. Nagyon zsír lett csak akkor koppantam mikor a kárpitott akartam visszarakni. A távtartó fordított állapotában a kárpitok nem mennek rá! :P Van valakinek valami hasonló tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Kole!

Én már caraván hátsó ajtóba cseréltem a tapasztalatok:

Ha jól körül nézel mindent lehet kapni hozzá csak meg kell találni a jó boltokat.

Én külön vettem kiemelőt spec. F astrához lehet kapni, aztán az se baj ha laposabb hangszórót választasz pl. mac audió 4,5 cm a mélysége és találtam csatlakozótis a mi jó a gyárihoz(sajnos későn).

Link to comment
Megosztás:

Hidegen csinálja ezt?

Mert akkor független a lambda-kód, és a hibajelenség...

Csak hidegen csinálja, de nem kell neki minusz fok, elég oan 7-10 fok, már előjön a hiba...

Azért gyanakszom lamdára, mert most egy G astra 1,2 lamdája van benne ami ugye teljesen más, de még mindíg jobb mint a sajátja, mert az 25 fokban is leált ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.