Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A hétvégén egy kellemes meglepetés ért. Egy őz este nekiszaladt a kocsi oldalának, és még csak egy horpadás se keletkezett rajta. Ez nem is kellemes meglepetés igazából, hanem SZERENCSE. Bár igaz hogy nem mentem gyorsan, mert észrevettem hogy ott áll az út túloldalán és egészen lelassítottam (kb 50 km/h), de amikor elhaladtam mellette, a butája nekemjött... Neki is szerencséje volt, mert elszaladt, szóval nem sérülhetett meg nagyon.

Anno nekem is volt ilyen. Nálam az út jobb szélén állt és mikor szinte teljesen áthúzódtam bal oldalra akkor döntötte el, hogy át akar menni. Szerencsére csak a jobb tükör bánta. :?

Link to comment
Megosztás:

Anno nekem is volt ilyen. Nálam az út jobb szélén állt és mikor szinte teljesen áthúzódtam bal oldalra akkor döntötte el, hogy át akar menni. Szerencsére csak a jobb tükör bánta. :?

Akkor az őzek is olyanok mint a macskák. Az 100%, ha az út egyik oldalán áll egy macska akkor nem elrohan vagy ott marad hanem mikor odaérsz akkor rohan át keresztbe előtted.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az őzek is olyanok mint a macskák. Az 100%, ha az út egyik oldalán áll egy macska akkor nem elrohan vagy ott marad hanem mikor odaérsz akkor rohan át keresztbe előtted.

Persze, mert megijednek és mivel a fény fullra elvakítja őket ezért nem látnak szegények semmit...

Link to comment
Megosztás:

Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban...:

Az öreg Wartburgjának a kerekének is nekirohant egy macska. Ült az út szélén, aztán amikor odaértünk, gondolt egyet és lefejelte az egyik kereket, pedig vagy 30-al mentünk, fényes nappal! Aztán ott fetrengett a szerencsétlen! Hát noormáálisak ezek :?:

Link to comment
Megosztás:

Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban...:

Az öreg Wartburgjának

Nekem is volt ilyen időszakom.

Az első évem amit jogsi után az utakon töltöttem hasonló élményekkel gazdagított.

Kb: 2000 km-enként jött elébem kutya, macska, róka, nyúl, őz, [s:76329c11f3]kerékpá[/s:76329c11f3]:P ezek nagyrészét az őz kivételével sikerült elcsapnom.

Szinte mind kamikáze kiképzést kapott, szádékosan csak a szomszéd kutyáját ütöttem el a többi véletlen volt.

Link to comment
Megosztás:

Tápiószecső!

Képed nincs a témáról?

Vagy valaki megerősíthetne, hogy egyezik az x14nz alapjáratija a mitoménmilyen 1.2 16V B corsa 98!-éval. Még mindíg nem sikerült kiderítenem a motorkódot...

Nincs, de tudok csinálni. Holnapra nem ígérem, de a hétvégére biztosan meglesz. Viszont ha ti tudtok csinálni képet akkor én is meg tudom mondani hogy ugyanaz-e. :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat!

Ezexerint a 94.08-ban vásárolt kocsi valószínűleg a régebbi széria. Ugyi?

Azért érdekel, mert vettem egy pár szemöldököt, és szerintem a régebbi szériához való :? .

Úgyhogy valószínűleg lesz egy pár eladó szemöldök, '94 előtti verdára. (Ez olyan hosszú fajta, ami ráér az irányjelzőre is.)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat!

Ezexerint a 94.08-ban vásárolt kocsi valószínűleg a régebbi széria. Ugyi?

Azért érdekel, mert vettem egy pár szemöldököt, és szerintem a régebbi szériához való :? .

Úgyhogy valószínűleg lesz egy pár eladó szemöldök, '94 előtti verdára. (Ez olyan hosszú fajta, ami ráér az irányjelzőre is.)

Először szvsz próbáld rá.A régi lámpásnál a lámpa belső fölső felén más az ív.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat!  

Ezexerint a 94.08-ban vásárolt kocsi valószínűleg a régebbi széria. Ugyi?  

Azért érdekel, mert vettem egy pár szemöldököt, és szerintem a régebbi szériához való  .  

Úgyhogy valószínűleg lesz egy pár eladó szemöldök, '94 előtti verdára. (Ez olyan hosszú fajta, ami ráér az irányjelzőre is.)

Elárulnád, hogy hol és mennyiért vetted őket ? szeretnék Én is az autómra :roll:

Link to comment
Megosztás:

A modellfrissítéshez: Még a szürke belsőtér is kicserélődött feketére, illetve az egysoros kijelzőt felváltotta a TID, amihez tartozik egy külső hőmérséklet érzékelő is. Ja, meg a hátsó ajtó kapott egy fekete műanyag búrkolatot, amit később elhagytak, és szép króm betűkkel írták fel a márkajelzést az autó hátuljára + az opeljel is krómozott lett (a nagy fekete kört elhagyták, a nélkül). Több nem jut az eszembe egyelőre :wink:

Egyébként nekem nem tünt fel, hogy az első lámpatestet kicserélték. :smt103

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.