Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma majdnem kisértett a sors :) Érdeklődtek az autóm iránt............csak picit másként :) Gyanús volt a mozgás...........egy piros mantában 3-an ültek..........ill. körbejárták az autót :) Tudtam mikor kellett közbelépnem...........nah de mind 1.Hosszu a story...... :o

Utállom az autó tolvajokat :D GGGGGRRRRR

Lassan fegyverrel járok majd :P

Link to comment
Megosztás:

Ma majdnem kisértett a sors :) Érdeklődtek az autóm iránt............csak picit másként :) Gyanús volt a mozgás...........egy piros mantában 3-an ültek..........ill. körbejárták az autót :) Tudtam mikor kellett közbelépnem...........nah de mind 1.Hosszu a story...... :o

Utállom az autó tolvajokat :D GGGGGRRRRR

Lassan fegyverrel járok majd :P

Írd már le!!!

Érdekel!!!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

csak röviden mert még a hatása alatt vagyok................ :)

pár 10m.re megállt.....kiszáltak 3 an voltak 1 figyelt ketten ügyködtek.Ismerősömnél voltam. (kertes ház autó a főút mellett állt)

Mondja az ismerősöm....megállt vmi autó (közben néztük a focit a tv-ben)

mondom nézzük meg mit akar..........ekkor látam mi is történt.....nem bírtam tovább kikiabáltam...........TAKARODJ! vagy vmi ilyesmi.Erre bepattantak a verdájukba és elmentek.Kimentem megnéztem még nem volt semmi látható nyom de tudom,hogy a zárat csesztették :)

Ezzel nincs vége ..............

Link to comment
Megosztás:

Rá pár percre jövök el (sík ideg lettem) elköszönök mindenkitől beülök elindulok.Erre párszáz méter után ki van mögöttem?! Hát kicsoda?! A piros manta :) Azt hittem nem hiszek a szememnek.............

Kergetőzés elindult :) Fótról jöttem,jöttünk befelé.....aztán újpesten sikerült leráznom őket.(legalábbis remélem) Ma nem alszom......figyelem az autóm ! Sikerült csinálnom egy 14l/100km-es fogyasztást és ujpesten a kis utcákban 120-130-140km es ámokfutást :) Nem tudom mit akartak a tény : kiszáltak megnézték a gsi-t 2ember "nézte" 1 figyelt.Majd rájuk szóltam(kiabáltam) leléptek és gondolom kifigyelték,hogy 1edül vagyok és ezért jöttek utánnam.Mindenesetre sikerült épségben hazaérnem és most gépfegyverrel örzöm az autom :o

Link to comment
Megosztás:

Mennyibe kerül egy radarérzékelő berendezés? :oops:

Voltam külföldön( nem ukrajna) és hivatalos papirokkal minőségi szabvánnyal(TÜV)adják.Sok fajta trafit észlel.

Majdnem 30.000 HUF.

Mennyibe kerül nálunk egy ilyen?

Gondolkozok , hogy megvegyem.

megbüntettek mostanság ??

Link to comment
Megosztás:

Ma majdnem kisértett a sors :) Érdeklődtek az autóm iránt............csak picit másként :) Gyanús volt a mozgás...........egy piros mantában 3-an ültek..........ill. körbejárták az autót :) Tudtam mikor kellett közbelépnem...........nah de mind 1.Hosszu a story...... :o

Utállom az autó tolvajokat :D GGGGGRRRRR

Lassan fegyverrel járok majd :P

:shock: piros manta? :shock: fót felől? :shock: jól értettem? menjünk már át privibe, és oszd meg ezt velem, hogy kit is kell pontosan popón rúgni! :shock: egy fickót tudok arrólfelől :roll: Markyn kívül... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Jó ideje igen viccesen csörög a kocsi hátulja, ha döccennek a hátsó kerekek. Megnézték egy hete (felemelték a kocsit 1,5 méter magasra). Valami meleg rugó csörög, aszonta a csávó, hogy ez a fékerőmérő vagy mi a harag. Kicsit igazgatta, egy darabig csöndben is volt, most megint csörög.

Mi ez a fékerőszabályzó? Mennyire gáz? Mit lehet vajon csinálni vele?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.