Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bátor voltál! :)

Most néztem meg éppen őket. :)

Van egy-két nagyon jó kép Fehérvárról! :)

Tétényes képek elég sötétek, de azért ott is van pár jó kép. :o

Köszi, majd a Fehérváriból teszek fel ide a fórumra is, a tétényből

pedig a honlapomra. Csak most nincs rá időm, úgyhogy talán holnap...

Link to comment
Megosztás:

Ha nem gond, a következő Lurdy-talira majd én is kinéznék, hátha most tényleg sokkal jobb lesz a hangulat mint a legutóbik kiruccanásom alkalmával!! :) :)

:shock: :shock:

téllegnemértem....

még egy talin se volt nyomott a hangulat pedig már vert el minket eső, szél, hideg....lehet h. az Ön "készülékében" van a hiba?

hjjaa kérem meg kell tanulni feloldodni az idegen társaságban is

Link to comment
Megosztás:

hjjaa kérem meg kell tanulni feloldodni az idegen társaságban is

Na ne idegesíts már!!!!!! Hárman voltunk kint újjoncok (egy calis, egy mantás, és én), odamentünk köszöntünk, megpróbáltunk szóbaelegyedni a kintiekkel, de mintha ott se letünk volna!!! A megszokott kis társaságotok jól elcseverészet, és minket magasról le is szartak........Sőőőőt a leggusztustalanabb az volt mikor ott áltunk a társaság mellet és amikor jött valaki az végig kezezet mindenkivel az ismerősők között, és mikor a sor végére ért(ahol mi álltunk), egyszerűen megfordult és elkezdet dumcsizni a megszokott társasággal!!! Na hát kérem, ekkora bunkoság áradat után hogy a búbánatba lehetne feloldóni?????? :twisted: :?:

Na mind1. Kinézek a következőre, hátha ott tényleg jobb lesz a hangulat!!!

Ui: Tisztelet a kivételnek!! (köszi Mélykék!!!! Bár te mindenkivel szóba tudsz elegyedni, a lényeg hogy beszélhessél nem??? :) :) )

Link to comment
Megosztás:

[

Na ne idegesíts már!!!!!! Hárman voltunk kint újjoncok (egy calis, egy mantás, és én), odamentünk köszöntünk, megpróbáltunk szóbaelegyedni a kintiekkel, de mintha ott se letünk volna!!! A megszokott kis társaságotok jól elcseverészet, és minket magasról le is szartak........Sőőőőt a leggusztustalanabb az volt mikor ott áltunk a társaság mellet és amikor jött valaki az végig kezezet mindenkivel az ismerősők között, és mikor a sor végére ért(ahol mi álltunk), egyszerűen megfordult és elkezdet dumcsizni a megszokott társasággal!!! Na hát kérem, ekkora bunkoság áradat után hogy a búbánatba lehetne feloldóni?????? :twisted: :?:

Na mind1. Kinézek a következőre, hátha ott tényleg jobb lesz a hangulat!!!

Ui: Tisztelet a kivételnek!! (köszi Mélykék!!!! Bár te mindenkivel szóba tudsz elegyedni, a lényeg hogy beszélhessél nem??? :) :) )

figy

elég kevesen ismerték egymást abbol a megszokott kis társaságbol..pont az ilyen és ehhez hasonló talikon verődtek össze az emberek

és becsszo nem akartalak idegesíteni......de pl pont én voltam az aki elkezdett kérdezgetni téged a Syntech-ről meg a haverodat a mantájárol...annyira te/ti se lendültél/lendültetek bele a csevegésbe.....

Link to comment
Megosztás:

Na látod ezért írtam hogy tisztelet a kivételnek!!!!

És pont ezért véstem még oda hogy senkit nem akartam megsérteni, ez puszta tapasztalat felvetés volt!!!!!

A követekező talira kikukkantok és akkor mindent megdumcsizunk!!!!!

:) :) :)

Ja és még valami.......valóban szerintem azért tünt olyan nyomasztó és null hangulatnak ott kint minden, mert biztos ehhez a fórumos légkörhöz próbáltam hasonlítani!!!!!!! Ami ugyebár nem semmi!!!!! :o :D

Link to comment
Megosztás:

Future!

Most már tényleg a fórumos légkör van kint a talikon. :)

Azt Én is elismerem, hogy az elején, amikor még senki nem ismert

szinte senkit, addig inkább a kevéske ismerőséhez húzott. De már

profibbak vagyunk a minimeetingek terén. :)

PetiGSi!

Várunk! :) Legközelebb szerintem jövő hét utáni héten...

De ha Mélykék és Lacee kartárs szervezkedik, lehet hogy jövő héten

lesz valami focis-sörözős összeröffenés is. :o

Link to comment
Megosztás:

Future!

Most már tényleg a fórumos légkör van kint a talikon. :)

Azt Én is elismerem, hogy az elején, amikor még senki nem ismert

szinte senkit, addig inkább a kevéske ismerőséhez húzott. De már

profibbak vagyunk a minimeetingek terén. :)

Na ennek örülök!!!

Akkor már 200%-ék hogy a következőre én is kitolom az arcom!!!!!

:) :o :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Nem dolgozik, nincs vkinek vmilyen szintü ismeretsége mobiltelefonok terén?

Kellene nekem baráti áron egy ericsson t65.. az enyém csöppet széthulot... nem birta a sok g-t :?

Most itt állok teló nélkül... szal ha vki esetleg tudna segiteni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.