Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kicsit elvenném a jókedvet...

A Magyar Köztársaság területén csak olyan személygépjárművek vehetnek részt a közúti forgalomban, melyek ...

a) ... biztonságos közlekedésre alkalmasak,

:) ... típusbizonyítványában rögzített műszaki paramétereivel megegyezőek.

Magyarázat az a) ponthoz: gumibarázda mélysége, kormánymű állapota, karosszéria korrodáltságának mértéke, előírt világítóberendezések megfelelő működése, stb...

Magyarázat a :D ponthoz: ablakok fényáteresztő képessége, világítóberendezések, kormány, ülések, kipufogó, futómű, stb... (gyengébbek kedvéért: nyugodtan elszedheti a forgalmidat és vizsgára küldhet, ha van fóliád, bármilyen kívülről látható leded/extra ködlámpád/tuningizzód, sportkormányod, sportváltód, típusidegen fellni, más méretű kerék (legyen az akár váltóméret), kipufogó, katalizátor hiánya, ültetés...)

Szóval szerintem csak óvatosan a rendőrökkel...

A szerencsénk az, hogy mindezt maguk sem tudják. Kopkopkop

Link to comment
Megosztás:

Hidd el, tudják. Csak unalmas lenne minden 5 percben ezzel vagdalózni... :)

Csak akkor veszik elő az "elméletet", ha nagyon az agyukra mész...

Nem tudják. Volt dolgom nagyon soxor rendőrökkel, dolgoztam is velük (NEM RENDŐRKÉNT, TEGYÉTEK LE AZT A PUSKÁT!!! :twisted: ). Hihetetlen, hogy mennyire alapvető dolgokat nem tudnak...

Link to comment
Megosztás:

Áttetük az Isti AC reléjét az enyimbe és fordítva...

Mind a két autó megy egyenlőre, tettünk is egy kis kirándulást este tesztelés céljából, de nem akart megállni egyik sem!

Remélem az Isti felhív majd hogy megállt valahol... (Mert akkor megúszam egy relével...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Más témába nem nagyon illik a kérdés, ezért itt tenném fel.

Mivel használtan vettem a gépsárkányt, és az user's manual-t lenyelték (tényleg, ilyet pdf-ben,vagy scannelt jpg-ként nem tud valaki?), ezért kicsit bizonytalan vagyok,hogy mik a gyártó által előírt szervízintervallumok, illetve Ti mit javasoltok? Tud ebben valaki segíteni?

Előre is köszi,

DaVe

Link to comment
Megosztás:

balatonyrol hza fele engem is megvakuzott a barátunk ...Tihanyban...fekete favoritbol késö este...visszamentünk és 2papirért kis beszélgetés után elengedett...mázli...30percel késöbb igazoltatás....egy másik faluban...még csomiba is benézett a joember....utána pesten ujabb trafi...de ott már szerencsére 60al mentem(60as tábla volt....) de csak mert már aludtam a kormány felett.... :oops: szal ott nem volt fotttto....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Más témába nem nagyon illik a kérdés, ezért itt tenném fel.

Mivel használtan vettem a gépsárkányt, és az user's manual-t lenyelték (tényleg, ilyet pdf-ben,vagy scannelt jpg-ként nem tud valaki?), ezért kicsit bizonytalan vagyok,hogy mik a gyártó által előírt szervízintervallumok, illetve Ti mit javasoltok? Tud ebben valaki segíteni?

Előre is köszi,

DaVe

Helló !

Milyen motor van a kocsidban, mikor gyártották ?

Link to comment
Megosztás:

Mivel használtan vettem a gépsárkányt, és az user's manual-t lenyelték (tényleg, ilyet pdf-ben,vagy scannelt jpg-ként nem tud valaki?), ezért kicsit bizonytalan vagyok,hogy mik a gyártó által előírt szervízintervallumok, illetve Ti mit javasoltok? Tud ebben valaki segíteni?

irj az info@opel.hu-ra és lehet hogy fognak küldeni egy fénymásoltat (szoktak)

Link to comment
Megosztás:

irj az info@opel.hu-ra és lehet hogy fognak küldeni egy fénymásoltat (szoktak)

OK, írtam, remélem lesz foganatja. Mondjuk a gázt meg a féket megtalálom gépkönyv nélkül is (főleg az előbbit :twisted: ), de azért legalább egyszer átolvasnám, miket írnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.