Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

....Isti Te pedig ne kötekedj...

Te is ott voltál múltkor... :wink: ...Hallottad... :shock: :?....

Igen, hallotam. Meg is értem amit, bár elmondtam mit gondolok erről. Csak az nem értem, hogy miért nem sziszeghet a moci :roll:

170-180-190 lóerőhöz képest a 200 már nem olyan nagy ugrás. Nem arról van szó, hogy egy 58 lóerős autóból át akarsz ülni egy 170 pacisba.

Link to comment
Megosztás:

"Megnyugodtam.Akkor én még sehol se vagyok a 160e.km-el! "

Hát ha tényleg annyi is van benne...

Először én is azt hittem... :)

Üdv.: Atommanó

Magyarországi, második tulajtól vették el,(hiteles verda volt) és a 135e. km-nél még ott a pecsét a szervízkönyvben, és csatolva volt a számla.A fickó 73e.ft-ot hagyott ott, és ez a vásárlásom előtti nyáron volt.A'sszem juniusban, én pedig októberben vettem meg a gépet.Ez gondolom már elég bizonyíték! :wink:

Link to comment
Megosztás:

"Magyarországi, második tulajtól vették el,(hiteles verda volt) és a 135e. km-nél még ott a pecsét a szervízkönyvben, és csatolva volt a számla.A fickó 73e.ft-ot hagyott ott, és ez a vásárlásom előtti nyáron volt.A'sszem juniusban, én pedig októberben vettem meg a gépet.Ez gondolom már elég bizonyíték!"

Bizonyíték de nem igéret... :) :D

Elképzelhető hogy így van...sőtt így legyen, de UHUHU tudna neked szép sztorikat mesélni... Sajnos Magyarországon élünk... :)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Az első tulaj pedig a Westel volt.Céges gép lévén nem hiszem, hogy mahinálták volna a km órát!Amúgy meg se vettem volna, ha nem lekövethető az előélet.Ez amolyan egyéni bogár.De amiket mondtatok, azt sem vitatom, biztos hogy vannak trükkök.Mint az import G kombi 1.7DTI, ami 99-es, és a km órájában a 123e.km.Ugye digitális.Aki pedig nem mozog ilyesmiben, az símán beveszi.Ugye azt nem lehet kézzel tekergetni! :)

Link to comment
Megosztás:

nem akarom imidzsem rontani, de tudnék mesélni a km óra állításról minden eszköz nélkül a reggeli KV mellett :)

Anti már tudom hány részből áll, csak azt nem mire készen lesz addigra hány lessszzzz :) :arrow: amúgy 2ből van az édesem, csak most jött volna 3. de ez a projekt ejtve lett :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.