Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ilyen hűtőrácsot szeretnék. Az Astrámnak a hűtőrácsa a régi fajta, bordás. Szerintetek ez a képen gyári rács? Mennyibe kerülhet egy ilyen, és rá megy a 93-as astrámra?

Üdv :Dgsi kép

Ez GSI hűtőmaszk, a tiéden jól fog állni nem úgy mint a képen. (a lámpánál eláll) Bontóban találsz szerintem nem mérik sokért.

Link to comment
Megosztás:

velem mindig történik valami...

ma kicsit pucolgattam a motorteret...erre nem beejtettem annak a műanyag ecotec feliratos műanyag idomnak az egyik csavarját valahova a szíjak környékére... :D

remélem nem tud ott beakadni sehova... :D fájna emiatt egy vezérműszíj szakadás...bár ahogy nézegettem az eléggé el van szeparálva...

Link to comment
Megosztás:

az aszonynak szeretnék autót venni és f-re gondoltam.

1.8 16v-böl volt klímás?

mire kell figyelni ezeknél,karavant nézegetek.

kösz elöre is az infókat.

Nekem pont ilyen van...c18xel 115LE van benne klíma is :D A hátsó ajtó szokott rohadni(csomagtér),a klíma nem mindegyikben müködik,a hátsó rugótányér is el szokod rohadni tankbetöltö is.Beázik a tető a sínnél.Amúgy kb arra mint a többi astránál.Nagyon jó motor ez,nekem is a feleségem használja,olyan 8l eljárkál vele.Meglepően jól megy :D.Tavaly 680ért vettem 95ös klímás szervó,dupla lufi,abs,2 elablak.Kicsit kellett rá költenem,de szerkezetilek már nagyon egyben van.A kasztni meg nem érdekel,mert sajnos magyar országra nem érdemes szép autóval közlekedni,meg utcán parkolni......

Link to comment
Megosztás:

velem mindig történik valami...

ma kicsit pucolgattam a motorteret...erre nem beejtettem annak a műanyag ecotec feliratos műanyag idomnak az egyik csavarját valahova a szíjak környékére... :D

remélem nem tud ott beakadni sehova... :D fájna emiatt egy vezérműszíj szakadás...bár ahogy nézegettem az eléggé el van szeparálva...

Ehh,én a racsnis kulccsal szedtem le múltkor a hátsó lámpákat,nekem meg a 8-as bit fej esett be a kasztniba... Melóhelyen a villanyszerelő srácnak volt egy antennája,aminek a végébe egy mágnest dugott. Azzal kijött :D . Szerintem te is próbálj valami hasonlót...

Link to comment
Megosztás:

Nekem pont ilyen van...c18xel 115LE van benne klíma is :D A hátsó ajtó szokott rohadni(csomagtér),a klíma nem mindegyikben müködik,a hátsó rugótányér is el szokod rohadni tankbetöltö is.Beázik a tető a sínnél.Amúgy kb arra mint a többi astránál.Nagyon jó motor ez,nekem is a feleségem használja,olyan 8l eljárkál vele.Meglepően jól megy :D.Tavaly 680ért vettem 95ös klímás szervó,dupla lufi,abs,2 elablak.Kicsit kellett rá költenem,de szerkezetilek már nagyon egyben van.A kasztni meg nem érdekel,mert sajnos magyar országra nem érdemes szép autóval közlekedni,meg utcán parkolni......

kösz a választ.

amiket 2-3 napja nézegetek azok eléggé le vannak lakva.

általános,hogy az exták benne vannak,de nem müködnek.

a motornál sok a 250 km?inkább veszek aránylag sok km-el ami hihető is.

hátul nem mindegyik volt tárcsafékes,ez minek a fügvénye?

Link to comment
Megosztás:

kösz a választ.

amiket 2-3 napja nézegetek azok eléggé le vannak lakva.

általános,hogy az exták benne vannak,de nem müködnek.

a motornál sok a 250 km?inkább veszek aránylag sok km-el ami hihető is.

hátul nem mindegyik volt tárcsafékes,ez minek a fügvénye?

Én úgy tudom hogy hátul csak a 2.0 16V volt tárcsa fékje gyárilag :D ...Nem tudom az enyémben mennyi van,mert látszik hogy vissza van tekerve az órája,most 152e muatt,de az biztos kamú...Szerintem 250 biztos van benne.....Mikor megvettem az olaj állt a gyertyáknál(szelepfedél tőmítés)az első gátló nagyon oda volt,lecseréltem a vezérlést,olajat összes szürőt,gyertyákat,szilenteket,most cseréltettem egy első szélvédöt,egy alapjárati motort,komplett kipufogó rendszert(de ez az én hülyeségem volt,elég lett volna csak egy hátsó dob,de így olcsóbb volt mintha foltozgattam volna az egészet)mentem vele 15e kilómétert,de még egyszer se romlott el(pedig minden pénteken kapja tölem rendesen),ami nekem nagyon sokat jellent...... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom hogy hátul csak a 2.0 16V volt tárcsa fékje gyárilag :D ...Nem tudom az enyémben mennyi van,mert látszik hogy vissza van tekerve az órája,most 152e muatt,de az biztos kamú...Szerintem 250 biztos van benne.....Mikor megvettem az olaj állt a gyertyáknál(szelepfedél tőmítés)az első gátló nagyon oda volt,lecseréltem a vezérlést,olajat összes szürőt,gyertyákat,szilenteket,most cseréltettem egy első szélvédöt,egy alapjárati motort,komplett kipufogó rendszert(de ez az én hülyeségem volt,elég lett volna csak egy hátsó dob,de így olcsóbb volt mintha foltozgattam volna az egészet)mentem vele 15e kilómétert,de még egyszer se romlott el(pedig minden pénteken kapja tölem rendesen),ami nekem nagyon sokat jellent...... :D :D

Itt van róla pár kép ha érdekel

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=14209

A 17es felni nem volt hozzá,azt csak felpróbáltam rá :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.