Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

gondolkoztam azon is, de az már 82kw :lol: jólenne, mert leehetne pörögni vele, dehát nemtudom:D adig majd elvllik, neked menyit eszik az 1.6se ?

meg mondjuk én úgyis piszkálgatnám az enyémet, 60-as kipuf rendszert akarok majd rá,60-as gázgyorsítóval,meg nagyobb leömlővel, plusz ugye direktszűrő, sportgyertyák meg az elektronikát is felüliratni,ne szabályozzon olyan hamar. a terveim már megvannak :lol: már csak a lóvé hiányzik :lol:

Remélem nem az adók miatt említetted a 82kW-ot?! Egyébként a 100 ló olyan 73 kW. :lol:

Amit itt elsoroltál azzal legalább 2-300ezret kifizetsz a vételáron felül. Bármilyen plusz kiadás ami az 1,6-hoz kötődik hosszú távon is jóval olcsóbb mint ezek. És persze nem beszéltünk arról mi mennyit ér. Közel sem annyit, mint az 1.6 plusz 18 lova. :lol:

Nekem pedig nincs 1.6se-m, de ha a fogyasztás topikban nézelődsz biztos találsz adatokat ilyen motorral is.

Link to comment
Megosztás:

Nekem pedig nincs 1.6se-m, de ha a fogyasztás topikban nézelődsz biztos találsz adatokat ilyen motorral is.

néztem is hogy mi az a sohc14 :lol: FPePe irta hogy 1.4si-d van, miket is csináltál vele? had okosodjak :lol:)

amugy a kipuff rendszer műbizonylat nélkül ismerősön keresztül nagyobb leömlő,a 60-as cső, a dob, meg a gázgyorsító kb 70 be lenne benne,a direktszűrő, meg a gyergytya az meg nagyából egyrban van mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

néztem is hogy mi az a sohc14 :lol: FPePe irta hogy 1.4si-d van, miket is csináltál vele? had okosodjak :lol:)

amugy a kipuff rendszer műbizonylat nélkül ismerősön keresztül nagyobb leömlő,a 60-as cső, a dob, meg a gázgyorsító kb 70 be lenne benne,a direktszűrő, meg a gyergytya az meg nagyából egyrban van mindenhol.

Az aláírásom felé nézelődj. De az egész F astra tuning topikot ajánlom. Sőt ha tényleg érdekel a téma, akkor az egész net a rendelkezésedre áll, csak a carstylingot kerüld el azért ha okosodni akarsz. :lol: Aztán persze még rengeteg szakirodalom is rendelkezésre áll.

Ha nem akarod jobban beleásni magad, akkor majd kérdezz mielőtt csináltatsz valamit. :lol: De a fentebb leírtakat ha egy mód van rá ne csináltasd meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az aláírásom felé nézelődj. De az egész F astra tuning topikot ajánlom. Sőt ha tényleg érdekel a téma, akkor az egész net a rendelkezésedre áll, csak a carstylingot kerüld el azért ha okosodni akarsz. :lol: Aztán persze még rengeteg szakirodalom is rendelkezésre áll.

Ha nem akarod jobban beleásni magad, akkor majd kérdezz mielőtt csináltatsz valamit. :lol: De a fentebb leírtakat ha egy mód van rá ne csináltasd meg. :D

:lol: még addig van egy kis időm, főleg ha suli közen nem jön ösze úgy a meló ahogy tervezem. tegnap este a linkjeidet megnézegettem,kb 2 ig olvasgattam éjfél után :D :lol: de szerintem ha lesz egy kis időm akkor az egész topicot átolvasom :D ,meg benézegetek mindenhová :D véleményeket, ujdonságokat szippantok magamba :D és köszi a segítséget előre is :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Ja. Ez teljesen igaz.

Mert ugye ha épp nyugi van és minden okés, akkor pl rácsukja az ember az antennára a csomagtérajtót, és a pálca eltörik, ami persze az én balf@szságom számlájára írható, de legalább van tennivaló. :lol:

Nekem is nemrég tűnt fel, hogy ha nem teljesen húzom ki, akkor bizony rá lehet csukni a hátsó ajtót, és akkor: reccs... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

no újon vagyok még, és tavaszal, ha ösze jön a meló, a suli mellet akkor kikerekedik a lóvém egy Astra F -re.

de én se, vagy si-t szeretnék venni,de kéne még a véleményetek,tapasztalotok,szeretem hajtani a vasat,volt már egy 1.4 8v 60LE-s astránk,akkor szerettem meg jobban astrákat,csak mikor kellet az erő akkor nem volt elég :lol: , azért akarok erősebbet,de 1.6-ost nem nagyon akarok venni, mert az se,si sek erősebbek, és tán kevesebbet is esznek,meg első autóm lesz,havi fix keresettel nem rendelkezem, szóval a kötelezőre azért oda akarok figyelni,mert havonta kb 10ezer az ösztöndíjam meg mert azért tankolni is kéne

meg azért is akarok se/si-t mert egyik haveromnak is olyan van már egy jóideje,és semmi baja nem volt, rendesen szervizelteti,meg odafigyel ,néha néha odalépneki, és hát megyeget :D

no a véleményeteket kérném hogy ti mit vennétek inkább.golnolkoztam dieselen is,mert tudok olcsóbban gázolajat, de ahogy ismerem magamat,tudom hogy nelenne hoszú at élettartalma. :D eg hát tuningolgatni is szeretném azrt majd ha megesz, de addig sajna még sokat kell aludnom, addig csak csorgatoma nyálem :lol: és hajtoma családi gépest :lol: :lol:

Hát, ha pörgetni akorod a vasat akkor már GSI-it vennék abból is a 2.0L 16V, 151LE. Igaz eszik mint állat, a bizti is drágább, de megy mint egy mérgezett egér.

Kár, hogy nem ilyet vettem :lol: ,de nem baj a mostani vasamat is nagyon szeretem!

Link to comment
Megosztás:

Ja. Ez teljesen igaz.

Mert ugye ha épp nyugi van és minden okés, akkor pl rácsukja az ember az antennára a csomagtérajtót, és a pálca eltörik, ami persze az én balf@szságom számlájára írható, de legalább van tennivaló. :lol:

Ezért kell venni caravánt annak próbáld meg rácsukni a csomagtérajtót az antennára! :lol: Most igy belegondolva és magamat ismerve nem is olyan lehetetlen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így jártam ma.

Mégegy kép..

Mentem egyenesen a belső sávban, és a külsőből rámhúzta a kormányt egy autós..

Elment teljesen a jobb első futómű.

Kinyilt a légzsák..

Szerintetek mekkora meló megcsinálni ?

:lol: Ez csúnya :lol:

Ránézésre sárvédő, műanyag dobbetét, motorháztető, lökös, lámpa, index, hűtőmaszk csere + ami a futóműhöz kell. Inkább bontott gyári kasztnielemeket szerezz be, mint utángyártottakat. Elismerte legalább a hibát az a balfék?

Link to comment
Megosztás:

:lol: Ez csúnya :lol:

Ránézésre sárvédő, műanyag dobbetét, motorháztető, lökös, lámpa, index, hűtőmaszk csere + ami a futóműhöz kell. Inkább bontott gyári kasztnielemeket szerezz be, mint utángyártottakat. Elismerte legalább a hibát az a balfék?

És ha jól látom kapott még a felni is :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére nem MÁV-os az illető, hanem Köbés. De ahogy hallom az se sokkal jobb.

Volt rendőri helyszinelés, meg minden, de elismerte.

Feleség sokkott kapott, és hívta a rendőröket azonnal. Éppen a közelben volt egy járőr, és 5 perc múlva ott voltak már.

Azt mondják elsőre, gazdasági totálkár.:-(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.