Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerencsére nem MÁV-os az illető, hanem Köbés. De ahogy hallom az se sokkal jobb.

Volt rendőri helyszinelés, meg minden, de elismerte.

Feleség sokkott kapott, és hívta a rendőröket azonnal. Éppen a közelben volt egy járőr, és 5 perc múlva ott voltak már.

Azt mondják elsőre, gazdasági totálkár.:-(

Ahogy a képeket elnéztem, még a zárhíd és a lámpakeret is kuka, a keresztmerevítővel együtt. A hossznyúlvány tuti elmászott, ekkora ütéstől.

Részvétem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

gondolom, bmw műhelyben csinálták a vezérlés cserét :D

:lol: Hát akkor csúnyán visszatekerték az órát :lol: . Ha 2002-ben volt benne 168.000, akkor ez évi kb. 17.000km-t jelent. Én tavaly vettem 115 ezerrel :D . Ha számolok évi 16-tal, akkor is 256.000 van már benne :D . De most néztem az olajat, 3000km-rel ezelőtt volt cserélve, és nem kell rátöltenem, pedig min. és max. közé volt belőve :lol: . Erre ne írjátok hogy akkor hajtsam meg, mert mostanában csak hosszú távra megyek, városban alig-alig (biciklivel gyorsabb és olcsóbb :D ).

Link to comment
Megosztás:

:lol: Hát akkor csúnyán visszatekerték az órát :lol: . Ha 2002-ben volt benne 168.000, akkor ez évi kb. 17.000km-t jelent. Én tavaly vettem 115 ezerrel :D . Ha számolok évi 16-tal, akkor is 256.000 van már benne :D . De most néztem az olajat, 3000km-rel ezelőtt volt cserélve, és nem kell rátöltenem, pedig min. és max. közé volt belőve :lol: . Erre ne írjátok hogy akkor hajtsam meg, mert mostanában csak hosszú távra megyek, városban alig-alig (biciklivel gyorsabb és olcsóbb :D ).

Meg is lepődtem a hirdetéseden,a használtautón. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez vajon az én kocsimhoz tartozhat? A kesztyűtartóban volt. Mi az a BMW logó rajta? :lol:

Nem feltétlenül a tiédhez. Ilyen cetliket vezérműszíj-spanoló csapágyakhoz szoktak adni, benne van a dobozában. Nem kizárt, hogy BMW-hez valót raktak be.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép állapotban van...miért ennyiért? :D

Nem mind arany... :lol: Ennyiért mennek kb., sokat esett az áruk tavaly óta :D . Küszöb és kerékív csere ráférne, motorház se rávaló. Szóval van mit csinálni vele...

Mi lesz helyette? :lol:

Már sokminden megfordult a fejemben, úgyhogy nem tudom :lol: . Az is lehet hogy semmi, mert inkább lakás kellene :D.

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg Zamárdiból, semmi rángatás nem volt. Meg is dicsértem az én Drágámat. Szoktam vele beszélgetni, a feleségem szerint perverz vagyok. :lol: Amikor hazaértünk adtam puszit a buksijára, a motorháztetőre. A hengerfejre akartam de az túl forró volt. Perverz vagyok nem szado-mazo. :lol:

Egyhapsi részvét a csattanásért! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Hát akkor csúnyán visszatekerték az órát :lol: . Ha 2002-ben volt benne 168.000, akkor ez évi kb. 17.000km-t jelent. Én tavaly vettem 115 ezerrel :D . Ha számolok évi 16-tal, akkor is 256.000 van már benne :D . De most néztem az olajat, 3000km-rel ezelőtt volt cserélve, és nem kell rátöltenem, pedig min. és max. közé volt belőve :lol: . Erre ne írjátok hogy akkor hajtsam meg, mert mostanában csak hosszú távra megyek, városban alig-alig (biciklivel gyorsabb és olcsóbb :D ).

gondolod, hogy KPM-es meg magánszemélyes használat után az enyémben is csak 220e van? :D

megnéztem, '95-ben volt 90e km-es szervízen :D

Link to comment
Megosztás:

Szitamanó kolléga csodálkozott rá, én tisztában vagyok a dologgal :lol:

115e km-el venni egy 92-es autót? :lol:

Azt gondoltam hogy visszatekerték, de hogy ennyire? :lol: Én pl. 14 hónap alatt mentem 10ezret, anyám nővére 6 év alatt 23-at tett a Swiftjébe (ő az első tulaj), szóval lehetnek agyonkímélt példányok is azért :D .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy elektromos ablok az Astrába, de sehogy se tudjuk beszerelni, mert se előre, se hátra nem passzol bele.

De szerintem ez hátsó lehet mert nem engedi le teljesen az első ablakot, de hátra azért nem tudjuk beszerelni, mert a felfogatási pontok nem ott vannak ahol kéne.

P7050017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

BOSCH 058

FPE 12V 0 130 821 135

brose

68059594-2

1 365

Ezek az adatok voltak a motoron.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy elektromos ablok az Astrába, de sehogy se tudjuk beszerelni, mert se előre, se hátra nem passzol bele.

De szerintem ez hátsó lehet mert nem engedi le teljesen az első ablakot, de hátra azért nem tudjuk beszerelni, mert a felfogatási pontok nem ott vannak ahol kéne.

http://kepfeltoltes.hu/080811/P7050017_www...ltoltes.hu_.jpg

BOSCH 058

FPE 12V 0 130 821 135

brose

68059594-2

1 365

Ezek az adatok voltak a motoron.

Fogasíves, vagy bowdenes a szerkezet?

Ja, gyárit vettél, vagy univerzálisat?

Link to comment
Megosztás:

Lehet nem 5 ajtósba való, vagy esetleg felcserélted az oldalakat.

ui, közben már nekem is betöltötte a képet, így már látom, hogy íves.

Hát az lehet, de a srác akitöl vettem azt mondta, hogy jó 5 ajtósba.

Az oldalakat nem cseréltük fel, mert kipróbáltuk mind a kettőt egy oldalra.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ezt mondták és nem az lett.

A kárszakértővel kell megbeszélni majd,ha kijön.

Biztosítóval tárgyaltál már?

Megbíztam egy kárrendező céget a bonyolítással.

Én belefáradtam..

Kaptam most kölcsönbe egy 2000-es passatot.

Majd minden évben történt eddig valami.

1. 3 hete volt meg az autó, amikor oldalról beletolattak.

2. Hazafele jöttünk Balatonról, és amikor már majdnem hazaértünk, egy mögöttem jövő elbambult és belém jött hátulról

3. Tavaly, áltam egy helyben egy lejtős vasúti átjáróban, és a mögöttem álló Nívás belémgurult.. mert játszott a kézifékkel.

4. és most ez a sávváltos hülyegyerek..

Azt mondta a kárrendezős, úgy kezdik, visszapörgetik az órát 231 ezerről 140 ezerre..

Asszem eladom az autót csináltatás után, és veszek egy másikat.

Egy 1,4-es SE-ben gondolkodom.

Link to comment
Megosztás:

Majd minden évben történt eddig valami.

1. 3 hete volt meg az autó, amikor oldalról beletolattak.

2. Hazafele jöttünk Balatonról, és amikor már majdnem hazaértünk, egy mögöttem jövő elbambult és belém jött hátulról

3. Tavaly, áltam egy helyben egy lejtős vasúti átjáróban, és a mögöttem álló Nívás belémgurult.. mert játszott a kézifékkel.

4. és most ez a sávváltos hülyegyerek..

Azt mondta a kárrendezős, úgy kezdik, visszapörgetik az órát 231 ezerről 140 ezerre..

Részvétem a bajaid miatt! Bár segíteni nem tudok, de kíváncsivá tettél. Hány kilométert mész évente? (Csak azért, hogy mennyi az 1000 kilométerre eső afférok száma nálad?) No és mégegy kérdés: városban vagy azon kívüli történtek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.