Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt hittem nekem írod. :huh:

Viszont egyvalami nem tetszik a pirosban, ezzel kapcsolatban. Tegnap mentem vele, és a fehérben megszokott hogy ha elveszem a gázról a lábam akkor elég jól elkezd lassulni az autó. Hát itt nem. Igaz nem nagy fordulatokról van szó de motorfék hatást alig érezni rajta. <_<

Nekem se nagy a motorfék hatás gázelvételnél. Ezért aztán ugy jár a kezem lábam mint a motolla minden lassításnál! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem se nagy a motorfék hatás gázelvételnél. Ezért aztán ugy jár a kezem lábam mint a motolla minden lassításnál! :huh:

Szerválj bele könnyű lendkereket, ha sikerült mondd el honnan és milyet. :D

Ja amúgy a szervó sem tetszik, borzasztó vele kanyarodni. Teljesen érzéketlenné teszi az autót. <_< Nem lehet valahogy könnyen kikatatni?

Link to comment
Megosztás:

Szerválj bele könnyű lendkereket, ha sikerült mondd el honnan és milyet. :D

Ja amúgy a szervó sem tetszik, borzasztó vele kanyarodni. Teljesen érzéketlenné teszi az autót. <_< Nem lehet valahogy könnyen kikatatni?

Nem egyezik a stílusunk! :D

Nem bontok motort amíg nem muszáj! :huh:

Mi bajod a szervókormánnyal? Állónál és kis sebességnél segít, tempónál hatástalan. Mit akarsz érzékelni?

Ha az neked élvezet, hogy parkolásnál markolászhatod a kormányt akkor csak élvezkedj! :lol:

Vagy tán a szervófékre gondoltál? Akkor pedig vegyél madzagfékes fócvágen bogarat!

Link to comment
Megosztás:

Nem egyezik a stílusunk! :D

Nem bontok motort amíg nem muszáj! <_<

Mi bajod a szervókormánnyal? Állónál és kis sebességnél segít, tempónál hatástalan. Mit akarsz érzékelni?

Ha az neked élvezet, hogy parkolásnál markolászhatod a kormányt akkor csak élvezkedj! :D

Vagy tán a szervófékre gondoltál? Akkor pedig vegyél madzagfékes fócvágen bogarat!

Motorbontásról szó sincs. :lol:

Nem ad elég visszajelzést. Ennyi és nem több. De ha jól sejtem ez még nem sebességfüggő rásegítésű így tempónál sem hatástalan. Ott pedig tényleg abszolút szükségtelen. És jóval többet megyek normálisan mint parkolok.

A fékrásegítés is csak azért kell mert túl nehéz az autó. :huh: Ha párszáz kilóval könnyebb lenne biztos vagyok benne, hogy rásegítés nélkül is jól működne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.