Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Skacok. ha valaki megy legközelebb bontóba, kérdezze már meg, hogy caraván tetőkárpitot lehet e kapni.

Sajna az enyém teljesen leázott :D , és nem tudom lekaparni a régi kárpitot, mert amire fel van ragasztva az is teljesen meg van puhulva, kikeményíteni meg nem hiszem, hogy lehet, hogy le tudjam szedni a régi szövetet.

eza tetőkárpit sajna ilyen...

valaki csinált már ujat....vagyis ragasztotta ujra vissza, de ő nem panaszkodott arra hogy amin a szövet van az is elmálot volna...

én egy kombit láttam, de az 3 darabos volt szóval sztem ebbena bontóban ahova én járok nincs nekedvaló.

Link to comment
Megosztás:

Skacok. ha valaki megy legközelebb bontóba, kérdezze már meg, hogy caraván tetőkárpitot lehet e kapni.

Sajna az enyém teljesen leázott :D , és nem tudom lekaparni a régi kárpitot, mert amire fel van ragasztva az is teljesen meg van puhulva, kikeményíteni meg nem hiszem, hogy lehet, hogy le tudjam szedni a régi szövetet.

Nemrég Vaterán láttam tetőkárpitot árulni.

Keress rá, lehet érdemes.

Link to comment
Megosztás:

Skacok. ha valaki megy legközelebb bontóba, kérdezze már meg, hogy caraván tetőkárpitot lehet e kapni.

Sajna az enyém teljesen leázott :D , és nem tudom lekaparni a régi kárpitot, mert amire fel van ragasztva az is teljesen meg van puhulva, kikeményíteni meg nem hiszem, hogy lehet, hogy le tudjam szedni a régi szövetet.

Én láttam egyet itt Győrben, sokkal tisztább volt mint az enyém, de egy helyen az is lógott. Nekem össze van tapizva olajos kézzel, meg az asszonynak majdnem eléri a fejét, úgy lóg. Nem 190 magas. :P Jövőre tervezem ezt is lecibállni, lefejteni a szövetet, meg újjat ragasztani helyette. Meg azon gondolkodtam ha bontóban veszek tetőkárpitot, hogyan hozom el? ;)

Link to comment
Megosztás:

Én láttam egyet itt Győrben, sokkal tisztább volt mint az enyém, de egy helyen az is lógott. Nekem össze van tapizva olajos kézzel, meg az asszonynak majdnem eléri a fejét, úgy lóg. Nem 190 magas. :P Jövőre tervezem ezt is lecibállni, lefejteni a szövetet, meg újjat ragasztani helyette. Meg azon gondolkodtam ha bontóban veszek tetőkárpitot, hogyan hozom el? :D

Arra nem gondoltál, hogy slégan befér oldalára állítva. Hátsó ülés lehajt, első hátradönt,

Én is így szálítottam.

Sajnos nem az újat, csak a régit ;)

Link to comment
Megosztás:

mi az a "slégan"? :D

nemtán a Blájen életéből van? ;)

ragasztással csak óvatosan, mert ha sok ragasztót raksz a szövet alá, akkor eláztatja és csúnya foltos lesz

nekem egy helyi kárpitos csinálta meg

3-4mm-es szivacs és rá műbőr, 13e anyag+munkadíj

nem koszolódik és ha igen, akkor is könnyen takarítható, valamint valamennyi meleget is tart

Link to comment
Megosztás:

mi az a "slégan"? :D

nemtán a Blájen életéből van? ;)

ragasztással csak óvatosan, mert ha sok ragasztót raksz a szövet alá, akkor eláztatja és csúnya foltos lesz

nekem egy helyi kárpitos csinálta meg

3-4mm-es szivacs és rá műbőr, 13e anyag+munkadíj

nem koszolódik és ha igen, akkor is könnyen takarítható, valamint valamennyi meleget is tart

Jó bocs. Oldalára állítva. :P

Link to comment
Megosztás:

mi az a "slégan"? ;)

nemtán a Blájen életéből van? :P

ragasztással csak óvatosan, mert ha sok ragasztót raksz a szövet alá, akkor eláztatja és csúnya foltos lesz

nekem egy helyi kárpitos csinálta meg

3-4mm-es szivacs és rá műbőr, 13e anyag+munkadíj

nem koszolódik és ha igen, akkor is könnyen takarítható, valamint valamennyi meleget is tart

Ezen a műbőrön már én is gondolkodtam, viszonylag könnyen hozzá tudok jutni, mivel műbőrgyárba dolgozom. Egyenlőre. :D Csinálunk olyat amit a kórházakban használlnak a vizsgálóasztalokon. Csak ki kell fogni, mert elég ritka. a szivacsot szerintem én kihagyom. Majd tavasszal meglátjuk, marad-e rá píz. :D

Link to comment
Megosztás:

Én láttam egyet itt Győrben, sokkal tisztább volt mint az enyém, de egy helyen az is lógott. Nekem össze van tapizva olajos kézzel, meg az asszonynak majdnem eléri a fejét, úgy lóg. Nem 190 magas. :P Jövőre tervezem ezt is lecibállni, lefejteni a szövetet, meg újjat ragasztani helyette. Meg azon gondolkodtam ha bontóban veszek tetőkárpitot, hogyan hozom el? :D

Mi már hoztunk haza Caravanban hozzá való tetőkárpitot. Betettük simán fektetve, elöl a fejünk fölött volt, én tartottam hazáig az anyósülésről a fejünk felett ;)

Egyébként ha kísérletezni akarsz, még megvan a rossz, amit kivettünk anno a Caravanból, ha kell, gyere és vidd :D

Link to comment
Megosztás:

Ezen a műbőrön már én is gondolkodtam, viszonylag könnyen hozzá tudok jutni, mivel műbőrgyárba dolgozom. Egyenlőre. :D Csinálunk olyat amit a kórházakban használlnak a vizsgálóasztalokon. Csak ki kell fogni, mert elég ritka. a szivacsot szerintem én kihagyom. Majd tavasszal meglátjuk, marad-e rá píz. ;)

akkor egyszerű dolgod van

de ez alá is vékonyan kell kenni a ragsztót

Link to comment
Megosztás:

Mi már hoztunk haza Caravanban hozzá való tetőkárpitot. Betettük simán fektetve, elöl a fejünk fölött volt, én tartottam hazáig az anyósülésről a fejünk felett ;)

Egyébként ha kísérletezni akarsz, még megvan a rossz, amit kivettünk anno a Caravanból, ha kell, gyere és vidd :P

Élőször én is erre gondoltam, hogy majd a fejünkel tartjuk, de mondom nem írom be mert kiröhögtök..... :D

akkor egyszerű dolgod van

de ez alá is vékonyan kell kenni a ragsztót

Én pálmatex-re gondoltam, elég sürű, talán nem áztatja el a kárpitot, a műbőrt meg biztos nem.

Link to comment
Megosztás:

ezt én már 3 napja figyelem...mert nem mától jár másképp :P

tegnap előtt cseréltem ugyebár a váltóban az oilt, és kimentem beöntöttem még 4 decit, és visszajöttem, ránéztem az utcsó hozzászólásra, meg az órára, és egy óra 10 perc volt a különbség :D

az az egy óra kiesett nekem ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.