Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet, égig akart ugrani a boldogságtól :P

Kinek van itt 18 éves lánya? :D :D

Hát én égig ugrottam amikor megláttam a törött rugókat, csak a nem a boldogságtól. :D Amúgy ugy néz ki délutánra megy a gép. 10000/pár volt a bontóban. Közben találtam egy másik likat a benzincsonk mellett a sár alatt. ;) Még szerencse hogy maradt az építkezésből kátránypapít meg kátrány. Ideiglenesen befoltoztam azzal. A felső lyukkal nem nagyon tudok mit kezdeni, ott megy átt a tanknyílás zároszerkezet tengelye.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van 18 éves lányom.:-)

Többek között.

Valaki homályosítson föl. Mi abban a pláne, hogy egy egyszámjegyes főútvonalon mi értelme van egy 5 km-es szakaszt matricáztatni 3,5 tonna fölötti járművekre ?

Persze, a matrica bevétel..

Délelőtt történt. Autóztam Pécsről Szigetvárra, és ott ált bőszen egy mellékúton az a bizonyos matrica kontrollos autó aki távcsövezte a teherautókat. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem van 18 éves lányom.:-)

Többek között.

Valaki homályosítson föl. Mi abban a pláne, hogy egy egyszámjegyes főútvonalon mi értelme van egy 5 km-es szakaszt matricáztatni 3,5 tonna fölötti járművekre ?

Persze, a matrica bevétel..

Délelőtt történt. Autóztam Pécsről Szigetvárra, és ott ált bőszen egy mellékúton az a bizonyos matrica kontrollos autó aki távcsövezte a teherautókat. :D

A teherautók részére úgy van kialakítva a fizetős vagy népszerű nevén matricás szakaszok hálózata, hogy sehogyan se lehessen az országban 30 km-nél többet teherautózni anélkül, hogy kifizessék az autópálya matrica díjat.

Azt nem volt pofájuk leírni, hogy minden nteherautó köteles éves matricát venni pár százezer forintért, helyette távcsöveznek és büntetnek ha tudnak.

Nincs teherautóm, de utálom ezt a bagázst mint a szart! Csak a pénzlenyúlás, szolgáltatás meg alig. Még fehér festékre se tellik, hogy az utak szélét kifessék. Az út az este sötétségében eltűnik a semmibe, vagy az árokba! :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Már többször írtátok ezt a Gps-el mérést. Ez mit jelent pontosan? :D

Fogsz egy navigációs készüléket,beteszed az autóba és elindulsz,majd rápillantasz a km órádra és a gps-re is,összehasonlítás céljából. :P

A gps kevesebbet fog mutatni,mert az órák fölfelé csalnak. ;)

Link to comment
Megosztás:

A GPS-eknek van egy ilyen funkciója. Kijelzik a sebességet is, többek között.

Fogsz egy navigációs készüléket,beteszed az autóba és elindulsz,majd rápillantasz a km órádra és a gps-re is,összehasonlítás céljából. ;)

A gps kevesebbet fog mutatni,mert az órák fölfelé csalnak. :D

Hát ez nagyszerű, kösz, ehhez már csak a Gps-hiányzik! :P

Link to comment
Megosztás:

Ha azzal a kevés lakkal együtt akarod akkor jó hozzá. Egyébként a gázolaj tökéletesen oldja, vagy petróleum. Egy puhább rongyot megáztatsz vele és szép óvatosan le tudod dörzsölni róla, így nem bántja a lakkot -annyira mint az LB hígító.

Link to comment
Megosztás:

Ime még 1 példa arra, hogy frissen behozott autóval eredményes a vagányság........ kár érte mert szép volt. :D

http://kepfeltolto.hu/i/?270099

http://kepfeltolto.hu/i/?270101

http://kepfeltolto.hu/i/?270103

http://kepfeltolto.hu/i/?270115

Kb 150-170 körül mehettek...

Hódmező sétáló utcáját keresztező utcán, aki ismeri, tudja, melyik. A legcsúnyább baleset, amit valaha láttam ;)

Link to comment
Megosztás:

a szántón mentek lefelé, a strand felé

kossuth téren van egy enyhe S-kanyar, rövidre vette az ívet az Andrássy felől és ott fogta a padkát és ott volt az oszlop is

Jaja, jött a szántón szentes felől, előzött egy kocsit, visszarántotta a sávjába, és a jobb oldali padka hajította át a bal oldali villanyoszlopra. Legalábbis ezt mesélik az emberek... Öv nuku, bár ha van, szerintem akkor is tökmindegy.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, jött a szántón szentes felől, előzött egy kocsit, visszarántotta a sávjába, és a jobb oldali padka hajította át a bal oldali villanyoszlopra. Legalábbis ezt mesélik az emberek... Öv nuku, bár ha van, szerintem akkor is tökmindegy.

inkább versenyzés volt, mivel a másik autóban rokon volt, illetve ugye az elhunyt lány barátja

de folytassuk a témát, mert a végén még 'tücsközés' lesz belőle

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.