Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Miért? Ez alapból 90LE-s (mivel 16V-s), ha Te a 60LE-s NZ-ből kihoztál 110LE-t, akkor a 90LE-sből is ki lehet hasonló módon hozni 130-at, nem? :lol:

Ha korrekt összehasonlítást akarsz, akkor a 82/110-et hasonlítanád a 90/130-al.

Nem ír semmi komolyabb dolgot.

Meg lehet csinálni egy 1.4-16v-t 130 lóra, de ez nem az az autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csippel max 100-at lehet elérni, sehol nem olvastam hogy ez a motor annál többre képes lenne csupán amiatt. Ekkora lóerőhöz esetleg valami komolyabb mechanikai átalakítás lenne hihető. Tápi is tett bele sok furmányos dolgot hogy kihozzon belőle 110-et, nem hinném hogy ebben a 130 lóerősben lenne másik vezérműtengely vagy ilyesmik.

Link to comment
Megosztás:

mi lett vajon a vége? :lol:

Nem tom, talán elfogyott a benya, vagy megsajnálta őket és megállt. De azárt elég gáz nem? A Need for speed-ben ilyenkor jönnek a páncélosok és letolnak az útról. Meg ha nézed a TV-ben az amcsiknál is így van. Lehet hogy a büntetésből a benzinkötség nem jött ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Énezt nézegettem. A videók között van egy üldözés, asszem egy kék Corsát próbálnak leszorítani majd egy órán keresztül. Közben meg kérlelik hogy álljon meg. :lol:

Ez nagyon kemény. :lol: :)

Főleg,hogy megállt a stop tábláknál és indexelt a kereszteződésekben. :P

Le kellett volna lökni az útról a k.csögöt. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon kemény. :lol: :)

Főleg,hogy megállt a stop tábláknál és indexelt a kereszteződésekben. :P

Le kellett volna lökni az útról a k.csögöt. :P

Nem lehet, neki jogai vannak! Kicsit kéne változtatni a törvényeken! :lol: Az lenne az igazságos, első percben letolni az árokba, ugrott a jogsi+bünti+kár megtérítése!

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, neki jogai vannak! Kicsit kéne változtatni a törvényeken! :lol: Az lenne az igazságos, első percben letolni az árokba, ugrott a jogsi+bünti+kár megtérítése!

Valahogy úgy,nem pedig könyörögni egy órán keresztül és félteni a rendőrautót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a kínlódást amit leművelnek... :lol:

Én nem diliztem volna vele eddig, kapásból levertem volna a pályáról a második figyelmeztetés előtt mint a "khm". :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet. Mindegyik részén :lol:

Az előtt a rész előtt törött el, ahol a felfogatási pont, meg a lambda szonda van, de már nem 2, hanem csak 1 cső megy már. Meg szerintem kellene valami plusz rugalmas felfogatási pontot is csinálni a kasztnin, hogy tehermentes legyen az a hosszabb cső-rész.

Csak szerintem mindenképp egy akna kellene, vagy csápos emelő, hogy le lehessen szedni, meg normálisan aláférni.

Meg egy olyan emberke, aki normálisan meg tudja hegeszteni. Esetleg tudsz ilyet? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ember! Kicsit hozzápótolsz és kapsz egy újat -ha nem ennyiért. Az legalább nem rozsdás. Mondjuk a 2 ennyiért jó üzlet lehet csak utána egy kis rozsdamentesítés ráférne.

Link to comment
Megosztás:

Ember! Kicsit hozzápótolsz és kapsz egy újat -ha nem ennyiért. Az legalább nem rozsdás. Mondjuk a 2 ennyiért jó üzlet lehet csak utána egy kis rozsdamentesítés ráférne.

Tudtok tippet adni, hogy hol találok legolcsóbban az én sedanomba kipuf rendszert?

A középső dob is zörög, a hátsó meg szét van rohadva... :lol:

előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.