Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocsi hogy nem hívtalak, csak kisé rohangálós lett a délutánom. :?

Köszi a kimerítő választ (Bazsnak is). Én is hívtam a zsernyákokat, kijöttek fotóztak, rendesek voltak. Az ut a FKF-hez tartozik, 7főn ott kezdek. Akkor kell 2 tanu személyi igaz. száma is? Futóművet mennyire nézik meg? Vagy ott nem is nézik meg, tüzetesen? Elég egy jó szaki, aki azt mondja hogy gátló, szilent, lengőkar csere és ők elhiszik?

Semmi baj...

Nekem úgy rémlik kellett 2 tanu.

Futómű.. nekem nem nézték meg.. felirta a kárfelvevő lapra, hogy futómű vizsgálata... onnan meg már csak a szaki véleménye...

Nekem lengéscsillapító csere volt... felni javítás(csere volt írva, de hol kapok egy darab gyárit? :) +2 gumesz volt.. jah meg nekem is volt szillent csere... ha jól emlékszem ennyi..

de ha kell megnézem pontosan. meg talán a "véleményről" is van papír... bár ebben Uhuhu is tud segíteni.. ő írta nekem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Én is most intéztem a "kátyús" dolgaimat az FKFV-vel.

Csak azért, hogy egyszerűbb legyen az életed.

Először FKFV Rt., be kell jelenteni a kárt. (Pont úgy, ahogy Laci is írta) Viszont, ha van rendőrségi jegyzőkönyved, nem kellenek tanúk.

A Főkefések el fognak küldeni a Hamzsabégi útra az Alliance Hungáriához, kárfelvételre. Ott szépen el kell mondani MINDEN SÉRÜLÉST, ami a kátyú miatt történt. (Tényleg mindent, sőt inkább többet, mint a valóság) Ezeket ráérsz majd később számlával igazolni!

Ezután a kárfelvételi jegyzőkönyvet faxon el kell küldeni a FKFV-hez.

Kb. 3 hét múlva jön egy levél, hogy az FKFV elismeri azt, hogy a kárigényed jogos.

Ezután ezzel a levéllel és a számlákkal újra be kell menni a Hungáriához, ahol mindent átnéznek és vagy utalják a pénzt, vagy küldik postán a címedre.

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen minenkinek, tényleg! Ilyen leírások után már szinte gyerekjáték lesz! :roll: Még annyi hogy a rendőrségi jegyzőkönyv az mi, hogy? :) Mert kintvoltak, intézkedtek, de semmi papírt nem kaptam róla (asszem ez így van rendjén). Hogy kell rá hivatkozni? Majd ők elintézik egymás között, vagy nekem kell kikérnem a rendörségtől?

Köszönöm mindenkinek mégegyszer a segítséget!!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen minenkinek, tényleg! Ilyen leírások után már szinte gyerekjáték lesz! :roll: Még annyi hogy a rendőrségi jegyzőkönyv az mi, hogy? :) Mert kintvoltak, intézkedtek, de semmi papírt nem kaptam róla (asszem ez így van rendjén). Hogy kell rá hivatkozni? Majd ők elintézik egymás között, vagy nekem kell kikérnem a rendörségtől?

Köszönöm mindenkinek mégegyszer a segítséget!!!

Nekem kb. 10 nappal azután küldték ki a jegyzőkönyvet postán, miután az eset történt. Volt hozzá csatolva két, vagy három fotó, amit ők csináltak a helyszínen.

Mező

Link to comment
Megosztás:

Szivesen fogadnám mindenki tanácsát: májusban jár le a müszaki a jószágra. most szabaduljak az autótól inkább vagy majd vizsgáztatás után? 40 e km van benne kb. 1.4 es és komoly gond nem volt vele eddig ...lengés csipi csere ékszij csere ablaktörlö lapát ...szal csak aproságok... motortéren semmi gondja nem volt...

Link to comment
Megosztás:

Szivesen fogadnám mindenki tanácsát: májusban jár le a müszaki a jószágra. most szabaduljak az autótól inkább vagy majd vizsgáztatás után? 40 e km van benne kb. 1.4 es és komoly gond nem volt vele eddig ...lengés csipi csere ékszij csere ablaktörlö lapát ...szal csak aproságok... motortéren semmi gondja nem volt...

és mi lesz helxette?

Link to comment
Megosztás:

Szivesen fogadnám mindenki tanácsát: májusban jár le a müszaki a jószágra. most szabaduljak az autótól inkább vagy majd vizsgáztatás után? 40 e km van benne kb. 1.4 es és komoly gond nem volt vele eddig ...lengés csipi csere ékszij csere ablaktörlö lapát ...szal csak aproságok... motortéren semmi gondja nem volt...

Inkább levizsgáztatva áruld, senki ne húzza azért a száját, hogy már csak x hónap műszaki van rajta :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát természetesen opel lesz helyette :) valszeg f astra sedan 1.6 vagy b vectra 1.6 vagy esetleg g astra de az is 1.6 .... még keresgélek... csak nemtom hogy müszakira mennyit kéne költeni és ezért van még huza vona a családban...ugyhogy tessék szépen nkem mondani hogy mi tévö legyek :) amugy Kösz Steve a tanácsod :)

Link to comment
Megosztás:

Hát természetesen opel lesz helyette :) valszeg f astra sedan 1.6 vagy b vectra 1.6 vagy esetleg g astra de az is 1.6 .... még keresgélek... csak nemtom hogy müszakira mennyit kéne költeni és ezért van még huza vona a családban...ugyhogy tessék szépen nkem mondani hogy mi tévö legyek :) amugy Kösz Steve a tanácsod :)

vizsgátasd, mert amiatt fognak alkudozni.

de ha friss vizsgád van, simán látják, hogy müszakilag kifogástalan a gép....

Link to comment
Megosztás:

Redline!

"while (!sleep) sheep++;"

Ez jóóó... :)

Várj, advancedbe helyezem:

while (!sleep)

{

if ((!asszonyka_fejfajas)&&(mystatus==_anal)) { anal(); break; }

if ((!asszonyka_fejfajas)&&(mystatus==_oral)) { oral(); break; }

if (asszonyka_fejfajas) sheep++;

}

rotate(wall);

printf("Out Of Servicen");

:) :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.