Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem be van már kábelezve ...

Tehat elsetalok egy bontoba, veszek egy muszert, kicserelem, es kalap? Ez eleg jol hangzik. :) Csatlakozo kiosztasa gondolom megegyezik, hulyek lennenek valtoztatgatni tipusonkent.

Vmi jo bontot nem tudsz? 8k korul neztem anno, ha nincs olcsobb, akkor megveszem azt.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább keress egy "tiszta" kátyút, van elég! :evil: Nehogy ezen szivassanak meg, hogy kiderül, hogy a KRESZ 50000.§-a szerint annál a táblánál úthibára is lehet számítani...

Háát tény.. megnéztem a Kresz könyvet(bevallom 95 óta nemigazán volt a kezemben :oops: ) aztat írja a táblára hogy

"Az útviszonyokban rejlő veszélyre hívja fel a figyelmet az 1-75.ábrán látható táblakombináció is, az egyéb veszély tábla az alatta látható nyomvályús útszakasz-t jelző kieg. táblával.

Szal elvileg a nyomvájúra van, de tuti belemagyaráznák a kátyút is.. :evil:

Pedig már annyira jóó lett volna.. most kereshetek még "tökéleteset"..

Más...

Nektek is xarakodik mostanság a fórum oldala? ma pl. 7-8 között be se akart jönni. Most meg csak tök lassan, nehezen..

Vagy csak nekem nem kósör vmi? :?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hi All!

Valamelyik topikban olvastam, hogy nem található a Pastnet webbolt.

Hardware-szoftver szolgáltató megszűnési problémájuk van de, aki vásárolni, vagy érdeklődni akar az a 20/9352-302 telcsi számon, vagy az info@partsnet.hu email-n elérheti őket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy a "régi fajta" (szögletes) külső tükör kicserélhető-e az egyel újjabb tipusúra. Itt a szintén F-es gömbölyített végűre gondolok. Sajnos a szögletesnek nagyon nagy a holttere.

Előre is köszönöm a választ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.