Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap a Gömb utca és Teve utca sarkán parkolt egy I-s rendszámos fehér GSI le van fényezve a hátsó abalktörlője is (az elsőt nem láttam :oops: ) Innét valakié????

nem enyimé :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én is letojom magasról csak nem akartam 0 pontos lenni az egy kicsit szégyen lenne most 59 31 a BMW-nek. Köszike nektek. Tudtam, hogy ez lessz de nem akartam hogy egyszerű dolga legyen.

Akkor is szép autóm van be be!

Heh:: Ja szép autód van! Én magamnak csinálom. Mármint ha van időm (pénz) rá. Ez az Arénázás pedig pcict etikátlan. Megkérdezheték volna tán résztvennék e rajta....

Tölem lehetek 0-pontos. De egy HONDA nem tudom micsodával egypercig se kivánok egy lapon lenni.

Link to comment
Megosztás:

hmm..ez a kép tudom hol készült...a lakhelyemtöl kb, 5-600 méterre.... "itteni" a srác? még nem futottam össze vele :?

én meg odajártam suliba 8)

csak 5 évig....

most is sokat vaok arra,so lehet össze fogunk futni.....

@hemi: nem nyallerkedni akartam, csupán észrevettem a kocsid és gondoltam opel power összetartás... de tudom ezt is leszarod :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.