Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sancinak, Alexnek, Day-nek és ha van még Sándorunk természetesen Neki is, nagyon boldog névnapot kívánok! :)

Heppi Sanyit mindenkinek ;) (már mindenkinek akire vonatkozik, a többi meg csak maradjon csöndben és várja a meleget!)

Heppi Sándordayt a Sándoroknak!!! :D

Köszi. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ó köszönöm, de egyenlőe megelkészem azzal is ha kicserélem a taposóemezt. Apropó taposó...tegnap felhívtam a bontós csókát, kellene egy taposó ,oké holnapra kivágjuk. Ma 3-kor rákérdeztem, most kezdik 4-re meglesz. 4-kor hívtam, már el is vitték. :D Kérdem kicsoda? Hát nem te? Hát nem. :) Egyszerre ketten kerestünk taposót, ő gyorsabban ment érte. Több nincs neki, de egy másik bontóban van, holnap megyek, ha még meglesz. Biztos jó a gép, mert kipróbáltam kicsit pajzs nélkül, aztán feljöttem a pincéből, ás szájon csókoltam a kutyát, aztán megvakartam az asszony hasát. Most már kicsit látok. ;)

Pajzs nélkül okosan! Nekem a télen lehámlott a képes felem, igaz pajzsal nem fértem hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Ma nekiugrottam megnézni azt az aktivszenes bizbasz, tankszellöztetöt. Tanksapka levételkor, vákuum volt a tankban.

Sikerült kivenni, de az egyik müanyag csatlakozó, amelyiken az egyik gumicsö volt, sikeresen letörtem.

Az egyik vastag csöböl öntöttem ki egy kis szenet vagy mit.

A kérdésem az lenne, hogy ez a cucc kell mindenképpen a rendszerbe, vagy nem baj ha egy darabig nincs benne.(nem tom mikor jutok el a csergöbe)

Mennyibe kerülhet ez a szenes tartály?

Ha a szenes tartály nélkül közlekedek, vajon felszivhat azokon a csöveken, amik most szabadon vannak, port.

És miért van 3 ilyen gumicsö?

Link to comment
Megosztás:

Sancinak, Alexnek, Day-nek és ha van még Sándorunk természetesen Neki is, nagyon boldog névnapot kívánok! :)

......

......

......

Nagyon szépen köszönöm! worship.gif

És kívánom én is a druszáimnak! taps.gif

Link to comment
Megosztás:

Pajzs nélkül okosan! Nekem a télen lehámlott a képes felem, igaz pajzsal nem fértem hozzá.

Persze tudom, egyszer már csináltam szóltak, hogy baj lesz, á mondom semmi gond. Aztán arra ébredtem éjjel, hogy valaki port szórt a szemembe. :)

Ha a szenes tartály nélkül közlekedek, vajon felszivhat azokon a csöveken, amik most szabadon vannak, port.

És miért van 3 ilyen gumicsö?

Ha jól rémlik egy jön a tankból, egy motorból, az uccsó meg talán az a mi le van lógatva a motortérben és olyan kerek biszbasz van a végén. De ez nem tuti. Ami a motorba megy azt hajtsd vissza, és szorítsd el egy kábelkötegelővel. Akkor nem szív be semmit.

Hazaértem ma a melóból, megyek nyitni a kaput, látom hogy a bal indexem lóg a kábelen:Klikk ide!

;) Eszembe jutott, hogy az előműszakin nem tudta a csávó, hgyan kell állítani a fényszóró magasságot, és össze-vissza tekert ott minden csavart. Kilazította az indexem, és utánna nem húzta meg. És ugye én vagyok az amatőr kókányoló, ő meg a szakember ugye?! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Első ködlámpák bekötéséről van valahol leírás! Mostmár szeretném ha az ajándékba kapott GSI lökösbe nem csak díszként lennének jelen a Hellák!

Ha nincs kikábelezve akkor legegyszerűbb ha elmész egy bontóba, és kiveszed a kábelköteget, kapcsolót egy ködlámpás kocsiból. Nem nagy tétel, és akkor tudni is fogod hogyan kell beszerelni a tiedbe.

Link to comment
Megosztás:

látom hogy a bal indexem lóg a kábelen:Klikk ide! :) Eszembe jutott, hogy az előműszakin nem tudta a csávó, hogyan kell állítani a fényszóró magasságot, és össze-vissza tekert ott minden csavart. Kilazította az indexem, és utána nem húzta meg.

Ezt hívják úgy, hogy sz"khm" :D bíztad volna inkább Karcsira.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.