Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kezdésnek jó lesz a rallyscsaj? :( :( :lol:

a topik már él, mint Laci váltója: 18+ :idea: :wink:

RCS témát 1x s mindenkorra próbáljuk meg elfelejteni.

Ha nem mejen megkeresem és kifizetettem vele a trauma okozta csoportos terápiát amelyre ford-opelklub szinten mennünk kellene :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, amit most kérdezek, de nem kellene létrehozni egy ELADÓ topicot? Ha valakinek van egy felesleges cucca, pl. 2 db gyújtáskábel, amit egyébként csak szettben lehet kapni, akkor a fölöslegeseket megpróbálhatná itt meghirdetni, lehet hogy egy bajtársunknak pont szüksége lenne rá!

Nem akartam önhatalmulag létrehozni, nehogy lefújjoljatok!!!!!!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Akit még érdekel, most jelezze vételi szándékát a komputeremre,

mert jövő héten elkészül újabb 4 darab!

A leírást itt lehet megtekinteni:

http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.doc

Az ára 14000 HUF, és tudok hozzá kisker árnál olcsóbban GSi BC-s

ablaktörlőkapcsolót szerválni (újan), amivel ugyanúgy lehet ezt a

komputert is vezérelni, mint a gyári BC-t (Én külön nyomógombbal

adom).

Aki az előző szériából kapott, annak tudom már a szoftverfrissítést

letölteni, amiben az új funkció: 200m és 400m gyorsulásmérés,

valamint teljesen más a menüszerkezet, és "finomabban" méri a

sebességet és a fordulatszámot. Időpontokért lehet lejelentkezni. :(

Link to comment
Megosztás:

Szia Gábor!

nem írtad a kapcsoló árát.

Majd felhívsz ha mehetek?

Akit még érdekel, most jelezze vételi szándékát a komputeremre,

mert jövő héten elkészül újabb 4 darab!

A leírást itt lehet megtekinteni:

http://www.opel16v.hu/CDL_hasznalati.doc

Az ára 14000 HUF, és tudok hozzá kisker árnál olcsóbban GSi BC-s

ablaktörlőkapcsolót szerválni (újan), amivel ugyanúgy lehet ezt a

komputert is vezérelni, mint a gyári BC-t (Én külön nyomógombbal

adom).

Aki az előző szériából kapott, annak tudom már a szoftverfrissítést

letölteni, amiben az új funkció: 200m és 400m gyorsulásmérés,

valamint teljesen más a menüszerkezet, és "finomabban" méri a

sebességet és a fordulatszámot. Időpontokért lehet lejelentkezni. :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyivel jobb egy Vectra mint az én Astrám. Mit nyerek azzal, ha lecserélem, azonkivül, hogy újabb autóm lesz? Egy 97-es 1.6-os (?) Vectrárol lenne szó.

Szoktam vezetni, 1,6-os Vectrát, szerintem kicsi az a motor a kasznihoz, nekem is Astra 1,4 8 szelepesem van, 1,6 os Vectrára nem cserélnmém!

Link to comment
Megosztás:

Szoktam vezetni, 1,6-os Vectrát, szerintem kicsi az a motor a kasznihoz, nekem is Astra 1,4 8 szelepesem van, 1,6 os Vectrára nem cserélnmém!

Na igen, de egyéb...nagyobb, kényelmesebb, újabb. Vagy nem? Sohanem ültem még Vectrában. És lehet, hogy nagyobb a motor is, még nem láttam az autót.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, de egyéb...nagyobb, kényelmesebb, újabb. Vagy nem? Sohanem ültem még Vectrában. És lehet, hogy nagyobb a motor is, még nem láttam az autót.

Én egy 2000-es évjáratú 1,6-ossal mentem egy keveset. Azért az 1,4 8 szelepnél jobban megy, főleg nagyobb sebességtartományokban érezni, de szerintem is kicsi a motor ahhoz a kasztnihoz. Nekem 2 dolog nem tetszett benne nagyon. Egyik az ülés. A leglentebbi pozícióban is úgy éreztem mintha előre akarnék esni, és elég kevés oldaltarátsa is volt. Persze ez elég szubjektív. A másik a középső szellőzők elhelyezése. Olyan távol van hogy a jobb kezedre nem tudod ráirányítani ha fogod a kormányt. Télen elég kellemetlen beülni mondjuk egy hideg kocsiba főleg ha nem a fűtött lakásból jössz, majd miután már a kocsi felfűtött még mindig azt veszed észre hogy a jobb kezed el van fagyva. :roll:

Plusz még egy nagyon pici apróság: a kézifék alatti "rekesz"-be ha lehet annak mondani nem tudom mit lehetne tárolni, mert olyan hülye kiképzése van hogy egy erősebb fékezésnél vagy kanyarban tuti kiesik belőle minden.

De összességében véve elég jó. Attól függ mennyi ráfordítással tudnád lecserélni. Ha komoly a szándékod akkor menj be egy kereskedésbe és nézz meg egyet alaposabban. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Igazság szerint nem én fogom lecserélni az Astrát (nem adom olyan könnyen fel :( ), hanem a sógorom szeretné a Golf II-t lecserélni, és egy jó ajánlatot kapott Vectra B-re (1997). Ezért érdekelne mi a különbség.

Ha azt nézzük amit írtunk + Golf 2 = E Kadett - kat. társak -, akkor mi még a kérdéses ? :( :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

E Kadett < F Astra < A Vectra < B Vectra

Így jó ?

Húha, te az A Vectrat az F Astra elé tetted. Ugyanazért a pénzért kinálták az Astrámat egy ugyancsak 92-es Vectrával, de én az Astrát választottam. Igaz ez kombi és a Vectrának menetközben néha kigyult az olajnyomásjelzője :(

Link to comment
Megosztás:

Húha, te az A Vectrat az F Astra elé tetted. Ugyanazért a pénzért kinálták az Astrámat egy ugyancsak 92-es Vectrával, de én az Astrát választottam. Igaz ez kombi és a Vectrának menetközben néha kigyult az olajnyomásjelzője :(

Olvastad az eddigi hozzászólásaimat a kérdésed kapcsán ? :( :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.