Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor aztmondod ne keressek felelőst? :D bár szerintem amúgy sem találnék....

Am. minden szélvédő így van? pár év és PÁKK bepukkan?? 8-)

A kitalálmányozóján kívül ne nagyon :rolleyes: a pár év az nagyjából 8-14 közé sorolható a ragasztott üvegeknél, a gumikeretesek többet bírnak.. :P

Senki nem szólt be a tegnapi képeimre? :D (pedig ott csúnyán elüt a sárvédő :D )

Aki beleköt a villanykarókba annál minek? :D Tudni való, hogy nem u.a. lesz a végeredmény.. :D

;) :D

Link to comment
Megosztás:

Na bumm... 270 forintal kevesebbet fizetek egy tankolásnál. Tudom a kicsinek is örülni kell, de majd ha újra 300 alatt lesz literje akkor örülök :rolleyes:

Na meg ha jövő héten nem emelnek 8ft-ot.

PEdig 1 éve körül... hogy megindult az lefele. Simán 300 alatt volt.

csajszi/zene/videó ;)
Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy
vagy ehhez hasonló nem megy egyáltalán rajta/tuk.

:rolleyes: Hát... én szoktam ilyet/ilyeneket hallani rajta. Sok alteres zene is megy, amikor egyedül megyek állandóan a petőfi szól.

Sanci!

Nemtudod, hátul van a derék utcai Opeleseknek valami honlapjuk? Uncsim hívott hogy a D kadihoz kéne fém,réz fékcső,meg önindítóba szénkefe. Bárdinál szénkefe nincs, és a fékcső se fém hanem hajlékony.

Link to comment
Megosztás:

Igen? Akkor biztosan pont nem hallgattam. :rolleyes: :D Ebként sztem az ilyesmi nem túl populáris. Azért sem játszák túl sűrűn, ha egyáltalán hallani lehet. Bár ms May nekem az USB-ről szól. :D

Szerintem még írtam is. :D

Hát jah, nálam is nagy kedvenc. Carstylingon is ő szól az oldalamon. Jövőhét péntek zp, mystery gang. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még írtam is. :D

Hát jah, nálam is nagy kedvenc. Carstylingon is ő szól az oldalamon. Jövőhét péntek zp, mystery gang. ;) :D

Jaja, az után kerestem rá én is. :D

Nem azt mondtam , hogy férjen rá az összes Opel tipus az Insigniával bezárólag, csak pölö egy Omcsi Caravan. :D

Ha már zene. Én meg ilyet hallgatok. :D

Jujj. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.