Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ezek a ledes ködlámpák mennyire jók, vagy csak inkább "dísznek" árulják ezeket?

http://auto-felszerelesek.hu/led-vil%C3%A1...%B6dl%C3%A1mpa/

Én hasonlót vettem Vaterán, csak még nem ért ide :) . Ezek a LED-es cuccok inkább nappali menetfénynek jók szerintem, az enyémhez lesz "elektonika" is (gondolom egy relét rejt majd a belseje :D ) ami lekapcsolja ha ráadom a tompítottat. Remélem nem kell majd elmagyaráznom egy rendőrnek sem hogy mi a különbség a ködlámpa és a nappali menetfény között... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira szeretem amikor valaki dobálja a kilókat. :) A kiló, az száz. Tehát nem ezer. Neked nem a 15 kiló, hanem a 15 ezer volt meg. :D :D

Ebből kb. 5 kiló nem volt off. :D :D :lol:

Nekem a kiló ezret jelent, úgy tanultam az oskolában. :D

Az okosabbak nem használják a hibás szlengeket. -_-

Lehet, de a hülyéknek áll a világ. :D

Link to comment
Megosztás:

Az első gsi lökit mennyiért sikerült szerezned? Csak levetted a gyárit és fel a gsi-t, vagy ennél bonyolultabb volt?

Hát ez az én esetembe bonyolultabb volt. Talán az 5.ik került fel ami most is fenn van. :) de már meg van a 6. is :D De az elv az az, hogy gyári le gsi fel. Csak a gsi-hez kell a belső vas merevítő fülekkel. Sokan nem adják hozzá. Vagy csak a vasat adják fület nem. Az akkor olyan mintha nem is adott volna semmit. A fül a lényeg. Szalonba meg 5ezer/db. A merevítő pedig 2100. Utángyártott!! Ami szar. Szal figyelni kell. Ja és a dobbetét is cserés így van. Meg ha gyári ráccsal rakod össze akkor a rács aljából ki kell vágni ami fel akad a lökösbe.

Link to comment
Megosztás:

Én hasonlót vettem Vaterán, csak még nem ért ide :) . Ezek a LED-es cuccok inkább nappali menetfénynek jók szerintem, az enyémhez lesz "elektonika" is (gondolom egy relét rejt majd a belseje :D ) ami lekapcsolja ha ráadom a tompítottat. Remélem nem kell majd elmagyaráznom egy rendőrnek sem hogy mi a különbség a ködlámpa és a nappali menetfény között... :D :D

Magyarázni nem kell semmit.Kapsz egy csekket,amit be kell fizetni.

Én is akarok LED sort,de autóval együtt! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerződésem szerint 2011.05.17. dátummal lép életbe, erre tegnap kaptam egy mail, hogy még nem érkezett befizetés a redszerük szerint, mielőbb pótoljam stb stb....

Előző levélben az alkusz megírta, hogy sikeres volt a szerződéskötés bla bla, az első részletnek be kell érkeznie 2011.07.15 ig...

Akkor miért kaptam vajon ezt a levelet? :S

Írtam az ügyfélszolgálatra, és kíváncsian várom mit mondanak. Poén hogy nem kaptam meg azt a levelet, amit faterom is pl, ami alapján véglegesítve lett a szerződés, és ami alapján ő befizette a biztosítónál a díjat.

ILOVE ügyintézés...

Link to comment
Megosztás:

Szerződésem szerint 2011.05.17. dátummal lép életbe, erre tegnap kaptam egy mail, hogy még nem érkezett befizetés a redszerük szerint, mielőbb pótoljam stb stb....

Előző levélben az alkusz megírta, hogy sikeres volt a szerződéskötés bla bla, az első részletnek be kell érkeznie 2011.07.15 ig...

Akkor miért kaptam vajon ezt a levelet? :S

Írtam az ügyfélszolgálatra, és kíváncsian várom mit mondanak. Poén hogy nem kaptam meg azt a levelet, amit faterom is pl, ami alapján véglegesítve lett a szerződés, és ami alapján ő befizette a biztosítónál a díjat.

ILOVE ügyintézés...

Melyik alkusszal csináltattad? Nekem meg a zőőődkártya nem érkezik meg az allianztól, pedig eddig kaptam mindig rendszeresen. :D Mondjuk a mostani még január 30-ig érvényes, lehet hogy utána kapok egyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Magyarázni nem kell semmit.Kapsz egy csekket,amit be kell fizetni.

Én is akarok LED sort,de autóval együtt! :D

Audi. :D

Szerződésem szerint 2011.05.17. dátummal lép életbe, erre tegnap kaptam egy mail, hogy még nem érkezett befizetés a redszerük szerint, mielőbb pótoljam stb stb....

Előző levélben az alkusz megírta, hogy sikeres volt a szerződéskötés bla bla, az első részletnek be kell érkeznie 2011.07.15 ig...

Akkor miért kaptam vajon ezt a levelet? :S

Írtam az ügyfélszolgálatra, és kíváncsian várom mit mondanak. Poén hogy nem kaptam meg azt a levelet, amit faterom is pl, ami alapján véglegesítve lett a szerződés, és ami alapján ő befizette a biztosítónál a díjat.

ILOVE ügyintézés...

A feleségem próbált sikertelenül kismoci biztosítót váltani alkusz segítségével, meg is küdték az új szerződést aláírásra, de nem bontották fel a régi biztosítónál az előzőt. Megjött a régi csekk is, felhívta az alkuszcéget, de azt mondták, hogy ne foglalkozzon vele. Aztán jött egy levél, hogy nemfizetés miatt megszünt a biztosítása, ilyenkor csak anná a cégnél köthetsz úra ahol hátralékod van. Személyesen kellett bemenni, elmagyarázni, a réginél újrkötni, a újnál felbontani. Soha többé alkuszt! :)

Link to comment
Megosztás:

Az ingyenélőknek is kell valamiből élni! :)

Az utóbbi években én minden ilyen biztosításos vackulanduszt alkuszon keresztül intéztem. Soha semmi probléma nem volt vele, (igaz nem váltogatom az alkuszokat) és tőlem soha egy büdös vasat nem kértek az ügyintézésért....

Innentől kezdve igazából nem nagyon érdekel miből élnek.... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen-igen jó autók.

Ez a 3.0TDI annyit fogyaszt mint az én corsám. 5.5 országút és 8.5körül elvan városban.

Viszont nem 45le hanem 240....

Figyelj mester! Lehet hogy fórumot tévesztettél..... :D :)

Múlthéten a 320d Bömbi, most meg az Audi! Mégis egy B Corsád van...Hogy is van ez? :D

Link to comment
Megosztás:

Én elhiszem,nem azért mondtam.

De például a VW-nek voltak olyan motorjai (1.4 MPI? talán),hogy papíron volt csak 60ló,mert így olcsóbb biztosítási kategóriába esett.De hozzátenném,hogy olyan mondta ezt,akinek ilyen motor dolgozik a Cordoba kombijában :)

A motorteljesítményt a keréken mérik, de a komputer átszámolja motor főtengelyre.

Nem véletlenül kell mérés előtt beadni a kocsi összes mechanikai jellemzőjének az értékét a gépnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.