Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szín: homok

:lol: :lol: :lol:

volt ilyen is, vagy csak elmattult kissé? ;)

Nem tartom kizártnak hogy ez egykor 474-es Casablanca fehér lehetett!

Üdv

Valaki nem tud eladó GSI első koptatót? Sehol nem találok, már a szabad időm nagy részét keresgéléssel töltöm, de nincs sehol. ;)

Hát előbb találsz Vad Katalinról szüzességi bizonylatot! :lol: :lol:

Amúgy Google-->Autóbontó-->telefonszám kiírás(legalább 30 számot írj ki)-->telefonálás. Aztán racing bazár, duen.hu, jófogás.hu, expressz.hu ahol csak tudod írj hirdetést, hogy mit keresel.... Járható út az is, hogy sérült törött GSI lököst keress, mert ugye neked csak a koptató kell. Nézegesd az eladó alkatrészek topicot, azon belül az F astra témát, ott hátha lesz olyan hogy GSI Astra bontódik.

A fent említett oldalakon olyan hirdetéseket is hívj fel ahol szintén az van hogy GSI Astra bontás. Igaz a lököst bontják le először..... :lol:

És akkor talán.... Talán! :lol:

Link to comment
Megosztás:

356-ezer párszáz, és 220-óta nálam van :lol: (fényképeztem is 250-et, 300-at 345.678-at, és most gyúrok a 444.444-re :lol: :lol:

A 444.444-edre én is kíváncsi vagyok, már alig 90e, és már meg iy lesz neked. ;)

én még csak 80e-et mentem vele. ;)

Ez is egy jó kis megoldás kijelző beépítésre, és még a szellőző is marad.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! van 1 olyan problémám, hogy menet közben a kilom. órától furcsa cserregö hangok jönnek ki és már 1re hangosabb, idegesitöbb! valaki valami megoldással nem tud nekem elöállni, hogy mégis mi lehet az? elöre is köszönöm!

Valószínüleg el volt szakadva a spirál, és cserekor utángyártott spirál került bele.

Link to comment
Megosztás:

Hello! Gps-t szeretnék vásárolni és tanácsot szeretnék kérni. milyet? melyik mennyiért éri meg? szoftverrel vagy anélkül vegyem meg. én egy ilyenre gondotam http://www.220volt.hu/WayteQ+x960BT+HD+terkep+nelkul

ki mennyire ismeri? árban esetleg jó? vagy valami mást ajánlanátok. jah ésazért jo lenne 30 alatt szoftver nélkül ;)

Nekem még a Wayteq N770-es van, semmi gondom nem volt még vele.

Térképet találsz hozzá "akárhol" meg szoftvert is.

Elég jók a Wayteq-k, és még az ára is okés. :lol:

1 HSZ-t csak 1 helyre írj be. :lol:

Sziasztok! van 1 olyan problémám, hogy menet közben a kilom. órától furcsa cserregö hangok jönnek ki és már 1re hangosabb, idegesitöbb! valaki valami megoldással nem tud nekem elöállni, hogy mégis mi lehet az? elöre is köszönöm!

Szedd ki a műszeregységet, és a spirálba tölts olaj+zsír keveréket - legyen híg, akkor folyik le teljesen csak.

Nekem megoldotta a problémát egy jóideig... ;)

Valószínüleg el volt szakadva a spirál, és cserekor utángyártott spirál került bele.

Ez is lehet, de először zsíroztassuk meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én váltóolajat raktam a spirálba. Egy ideig jó volt de utána megint kattogott.

Nekem is előjön bizonyos időközönként (leginkább hosszú utak után - értsd 500 km egyhuzamban, de általában 10.000 km-t bír egy zsírozással, csak ezután kattog megint). ;) csak pillanatnyi megoldás... de olcsóbb, mint egy új. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is előjön bizonyos időközönként (leginkább hosszú utak után - értsd 500 km egyhuzamban, de általában 10.000 km-t bír egy zsírozás). ;) csak pillanatnyi megoldás... de olcsóbb, mint egy új. ;)

Sokan jönnek ezzel a kattogással, végülis mitől gyári a spirál, az milyen márka?

Link to comment
Megosztás:

Sokan jönnek ezzel a kattogással, végülis mitől gyári a spirál, az milyen márka?

Biztos mer' gyárba gyártják. :lol: :lol: :lol:

Nem tudom... ha megadja magát ez a spirál, akkor még mindíg van egy "gyári" bontott az 1.6-osból. akkor az megy bele. :lol: Remélem az is húzza még egy darabig, az nem kattogott egyáltalán. Hogy kéne tároljam a spirált? ;) Vegyem ki az autóból, és olajozzam be. ;) valami kis trutyi látszik rajta, elég az? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztos mer' gyárba gyártják. :lol: :lol: :lol:

Nem tudom... ha megadja magát ez a spirál, akkor még mindíg van egy "gyári" bontott az 1.6-osból. akkor az megy bele. :lol: Remélem az is húzza még egy darabig, az nem kattogott egyáltalán. Hogy kéne tároljam a spirált? ;) Vegyem ki az autóból, és olajozzam be. ;) valami kis trutyi látszik rajta, elég az? :lol:

Szerintem a kocsiban is jó helyen van, max az óraegység felől csurgatsz bele olajat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.