Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

El tudom B@szni egyedül is. :w00t:

Szívesen segítünk. ;) :lol: Mondjuk Dáwidnak igaza van. :confused:

A Blitz-ről jut eszembe mikor is lesz az idén?

Remélem rendbe tudom szedni addig az autót s én is ki tudok jutni az idén.

Azt még nem tudni, de aug.-ra várható gondolom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Kicsit bizonytalannak érzem az 5ajtós autóm kanyarokban mióta fennt van a téli gumi, vagy amúgy is. Arra gondoltam, hogy lecserélem a rugókat, ültetőrugókra tavasszal. Van már behatóbb tapasztalata itt valakinek ezzel kapcsolatban? Melyik márkájú rugó rendelkezik már jó minőséggel is? A 25-30ezres rugó szettek is jók? Újat vegyek vagy használt is megteszi? Mi mást kell cserélni? pl fontos a lengéscsillapítókat vagy maradhat a gyári? Van ami jobban kopik vagy hamarabb tönkre megy miatta? pl szilentek?

Érdemes, vagy fontos berakni egy toronymerevítőt is? Köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Kicsit bizonytalannak érzem az 5ajtós autóm kanyarokban mióta fennt van a téli gumi, vagy amúgy is. Arra gondoltam, hogy lecserélem a rugókat, ültetőrugókra tavasszal. Van már behatóbb tapasztalata itt valakinek ezzel kapcsolatban? Melyik márkájú rugó rendelkezik már jó minőséggel is? A 25-30ezres rugó szettek is jók? Újat vegyek vagy használt is megteszi? Mi mást kell cserélni? pl fontos a lengéscsillapítókat vagy maradhat a gyári? Van ami jobban kopik vagy hamarabb tönkre megy miatta? pl szilentek?

Érdemes, vagy fontos berakni egy toronymerevítőt is? Köszi

Ha csak a lengéscsillapítókat cseréled (pl. koni), akkor sem fog dölöngélni a kanyarba az autód! Persze ültetéssel még annyira sem, de ha az én tempómat nézzem akkor elég egy jó csillapító hogy ne dölöngéljen!

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Kicsit bizonytalannak érzem az 5ajtós autóm kanyarokban mióta fennt van a téli gumi, vagy amúgy is. Arra gondoltam, hogy lecserélem a rugókat, ültetőrugókra tavasszal. Van már behatóbb tapasztalata itt valakinek ezzel kapcsolatban? Melyik márkájú rugó rendelkezik már jó minőséggel is? A 25-30ezres rugó szettek is jók? Újat vegyek vagy használt is megteszi? Mi mást kell cserélni? pl fontos a lengéscsillapítókat vagy maradhat a gyári? Van ami jobban kopik vagy hamarabb tönkre megy miatta? pl szilentek?

Érdemes, vagy fontos berakni egy toronymerevítőt is? Köszi

Vidd el futóműveshez egy bemérésre a kocsidat, az majd megmondja, hogy mi a baja!

Link to comment
Megosztás:

Sajna AC halott. :(

6,5 ampert vesz fel, indításnál 4,97-et. Kicsit sokallom. Cserélgettem a polaritást rajta, mindkét irányban ugyanannyi áramot vett fel. Majd a nagy akksit visszapakoltam, indítok, 1-2 másodpercre életre kel a motor aztán leáll. Azóta megint nem indul. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.