Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Váltógombot szeretnék cserélni mert eléggé ramaty állapotban van.

Egyszerűbb kicserélnem váltórúddal együtt mint lefeszegetni a régit és vissza az újat?

B corsából lenne az új gomb váltórúddal együtt, van különbség 96-os F astra és 98-as B corsa váltórúdja között?

Köszönöm!

Igazából le lehet húzni a gombot is vagy akár cseréled rúddal együtt lehet így-is úgy is a corsa úgy tudom ugyanolyan.
Link to comment
Megosztás:

Ha valakit esetleg érdekelne, pontosan 20 évvel ezelőtt gurult le az első MAGYAR OPEL ASTRA Szentgotthárdon a sorról.

Tegnap, opel szervízes felkészítés után SAJÁT lábán hagyta el a budapesti múzeumot, és vette az irányt Szentgotthárd felé.

Az órájában 20 év alatt összesen 18km volt!

Az ülései biztos jobb állapotban vannak mint az én kis opelomban! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit esetleg érdekelne, pontosan 20 évvel ezelőtt gurult le az első MAGYAR OPEL ASTRA Szentgotthárdon a sorról.

Tegnap, opel szervízes felkészítés után SAJÁT lábán hagyta el a budapesti múzeumot, és vette az irányt Szentgotthárd felé.

Az órájában 20 év alatt összesen 18km volt!

Az ülései biztos jobb állapotban vannak mint az én kis opelomban! :)

Elég sok embert érdekelt itt, de az első osztályos levél után sokaknak elment a kedve.

Link to comment
Megosztás:

Aha erről lemaradtam. Naív gondolkodású emberré változok ebben az üzenetemben. Szerény véleményem, hogy a magyar autóipar egyik, ha nem a legnagyobb ékköve az Opel Astra. Én legalábbis így gondolom. Egy ilyen értéket képviselő eseményt legalább úgy akartam volna megrendezni, hogy mindenki ott lehessen és felvonulhasson aki csak akar és büszke! A konvojt pedig ráadásképp a jó öreg rendőr f astrákkal biztosítottam volna, ha még létezik működő belőlük. 60km-re lakom Szentgotthárdtól, de egy ilyen túrán gondolkodás nélkül részt vettem volna. Ennyit össze lehetett volna hozni...

Hát elkalandoztam, bocsánat... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Jaaa,hogy az valakinek nincs gyárilag? :blush: :icon1:

Sokban nincs, pl nekünk van egy 95-ös c14se caravan és egy 96-os x16xel hatchback, feketék belülről és egyikben sincs polc a kesztyűtartó alatt.

Mivel jobb ha van? Egy lekapcsolható belső világításnak, egy pohártartónak valahol(nem a kesztyűtartó ajtajában) és egy olyan jobb oldali napellenzőnek amiben van tökürlap takaró műanyag több hasznát látnám. Én mindig lehajtott napellenzőkkel közlekedek, de a barátnőm nem szereti ha a lábát látja a tükörben, egy papír lappal takartam le a tükröt...

Link to comment
Megosztás:

Sokban nincs, pl nekünk van egy 95-ös c14se caravan és egy 96-os x16xel hatchback, feketék belülről és egyikben sincs polc a kesztyűtartó alatt.

Mivel jobb ha van? Egy lekapcsolható belső világításnak, egy pohártartónak valahol(nem a kesztyűtartó ajtajában) és egy olyan jobb oldali napellenzőnek amiben van tökürlap takaró műanyag több hasznát látnám. Én mindig lehajtott napellenzőkkel közlekedek, de a barátnőm nem szereti ha a lábát látja a tükörben, egy papír lappal takartam le a tükröt...

Mi a baj a barátnőd lábával? :lurker:

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj a barátnőd lábával? :lurker:

Minden a legnagyobb rendben a lábával, állítása szerint zavarja hogy mikor mozgatja a lábát azt maga elött is látja a tükörben, hogy miért? próbálja megkérni valaki a nőnemű párját, hogy ezt magyarázza el neki. :)

C corsába elhúzhatós a tükör előtti műanyag, B vectrába meg a C vectrába felhajtható és lámpát is mellékeltek a tükörhöz. Csak nem tudom bármelyik is passzolna-e az F astrába.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.