Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap lett volna az év első munkanapja, de Pandorftól vissza kellett fordulnom mert az ablaktörlő kar lelettyent. Nem tudtam se törölni se mosni, örültem ha nagy nehezen visszarángattam 0-ba hogy a hátsó ne menjen. Bacták fel a sós lét az autók a szélvédőre 2 perc alatt semmit sem láttam, nem mertem megkockáztatni hogy továbbmenjek hazafele meg sötétben vakoskodjak. 4X álltam meg kutaknál lemosni ásványvizzel mire hazaértem. Itthon lebontottam a kormányburkolatot de meglepődve láttam hogy simán kijött a helyéről akar nem tört el semmi. Nem értem hogyan tudott kifordulni abból a sínből, visszaraktam és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lett volna az év első munkanapja, de Pandorftól vissza kellett fordulnom mert az ablaktörlő kar lelettyent. Nem tudtam se törölni se mosni, örültem ha nagy nehezen visszarángattam 0-ba hogy a hátsó ne menjen. Bacták fel a sós lét az autók a szélvédőre 2 perc alatt semmit sem láttam, nem mertem megkockáztatni hogy továbbmenjek hazafele meg sötétben vakoskodjak. 4X álltam meg kutaknál lemosni ásványvizzel mire hazaértem. Itthon lebontottam a kormányburkolatot de meglepődve láttam hogy simán kijött a helyéről akar nem tört el semmi. Nem értem hogyan tudott kifordulni abból a sínből, visszaraktam és ennyi.

egyszer nekem is összejött, de én tudtam törölni, ha megnyomtam befelé, és közben backodtam föl. Egyszerűen sz.rul raktam vissza, és nem pattant be a helyére. Azóta egyszer se volt vele baj.
Link to comment
Megosztás:

egyszer nekem is összejött, de én tudtam törölni, ha megnyomtam befelé, és közben backodtam föl. Egyszerűen sz.rul raktam vissza, és nem pattant be a helyére. Azóta egyszer se volt vele baj.

Gondolom itt is ez volt, de akkor sem értem, mert kifele nem tud annyit mozdulni hogy kicsússzon a sínből úgy nézett ki mintha oldalra jött volna ki.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom itt is ez volt, de akkor sem értem, mert kifele nem tud annyit mozdulni hogy kicsússzon a sínből úgy nézett ki mintha oldalra jött volna ki.

én szétszedve arra jutottam, hogy a fölsö sínbe nem találtam bele, csak betoltam amíg kattant (az alsó...) aztán a kormányburkolat tartotta a helyén a gumiharmonikával.
Link to comment
Megosztás:

én szétszedve arra jutottam, hogy a fölsö sínbe nem találtam bele, csak betoltam amíg kattant (az alsó...) aztán a kormányburkolat tartotta a helyén a gumiharmonikával.

Hát csak ez lehet, de jó régen szedtem már ki....és csak most pottyant le a helyéről? Mondjuk a hátsó ablakot mostam amikor kifordult, azt nem szoktam gyakran.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lett volna az év első munkanapja, de Pandorftól vissza kellett fordulnom mert az ablaktörlő kar lelettyent. Nem tudtam se törölni se mosni, örültem ha nagy nehezen visszarángattam 0-ba hogy a hátsó ne menjen. Bacták fel a sós lét az autók a szélvédőre 2 perc alatt semmit sem láttam, nem mertem megkockáztatni hogy továbbmenjek hazafele meg sötétben vakoskodjak. 4X álltam meg kutaknál lemosni ásványvizzel mire hazaértem. Itthon lebontottam a kormányburkolatot de meglepődve láttam hogy simán kijött a helyéről akar nem tört el semmi. Nem értem hogyan tudott kifordulni abból a sínből, visszaraktam és ennyi.

Na, mi igy jottunk haza svajcbol egy astraval... :D

Link to comment
Megosztás:

Mer' csak fölösleves sz.rokat visztek hozzá, amiböl kéne, abból meg nem készültök :D

Nem. Irtak h hibas ezert vittunk magunkkal. Treler elol. Benne a szerszamo es a cucc, mogotte Dinnye aztan meg mi. Ejjel elkezdett esni. Telefon elore..nem veszi fel. Villogtunk Dinnyenek o meg villogott elore de a treler tovabb ment mi meg megbeszeltuk a pihenonel h akkor kov. piheno. 20km meg az esoben...aztan csere a szabad eg alatt :D utana mar csak a fucankolo golyalab volt para..no meg mo.ra erve a leomlo utan szetnyilt a kipu :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Irtak h hibas ezert vittunk magunkkal. Treler elol. Benne a szerszamo es a cucc, mogotte Dinnye aztan meg mi. Ejjel elkezdett esni. Telefon elore..nem veszi fel. Villogtunk Dinnyenek o meg villogott elore de a treler tovabb ment mi meg megbeszeltuk a pihenonel h akkor kov. piheno. 20km meg az esoben...aztan csere a szabad eg alatt :D utana mar csak a fucankolo golyalab volt para..no meg mo.ra erve a leomlo utan szetnyilt a kipu :D

Idős svájci orvos megkímélt Astrája 30000 km-el eladó! :D

Link to comment
Megosztás:

Idős svájci orvos megkímélt Astrája 30000 km-el eladó! :D

Volt mar olyan is. A hirdetesben benne volt az osszes hibaja amik nem voltak veszesek.

Igazabol mostanaban kezdett zavarni h mennyi hibatlan auto halt meg, hogy az itthoni silany gepparkot eletben tartsak...

Link to comment
Megosztás:

Tipp hogy melyiket érdemes venni ? Láttam van egész 8-tól 450 ezerig :D Nyilván alsóbb kategóriából lőnék valamit ha lehet.

Az öcsém innen vett vagy 6 évvel ezelőtt és nagyon elégedett:

http://forex.hu/webs...&category_id=68

Azt hiszem annak idején 15 ezer Ft körül volt.

[Én egy 1970-es évekbeli szelénes, 2,5A-es töltővel töltögetek sikeresen]

Link to comment
Megosztás:

Mérd meg a sajátod, aztán nézd meg van-e annyi hely, ha lehajtod az ülést. Mibe tolattál bele?

ja, de gondoltam, hátha van vkinek tapasztalata

a francba barom állat voltam, niytva hagytam a csomit és rányitottam a garázsajtó :omg: visszahajtotta

most több mint 90 fokban fel lehet nyitni..... mondjuk pléh ugyhogy visszahajtogattam(ablak megmaradt), de persze nem fekszik fel rendesen a kéderre és most láttam 15ért szinhejest .....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.