Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is 70 amperes volt benne eredetileg (nem klímás), de 4 évvel ezelőtt Graznál tönkrement. Helyben csak 65 amperesre tudtam kicseréltetni, de azóta sincs semmi bajom vele.

Ha nincs extra nagy fogyasztód, bőven elég.

Van egy erőlködős mélyem, csak az szobai használatban van :P Pedig csak egy csatit leveszek a szobába az autóba ráteszem, és máris arról mennek a hangszórók az autóban és a mély.

Ha már ilyen teszek is fel majd róla képet, ez büszkén mutatni való legalább az autóból.

2012-es fogyit még nem számoltál nem látom az aláírásodban? Csak a HHO miatt érdekelni menyit számított. Mellesleg az nálad nem okoz jelentős fogyasztót? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Van egy erőlködős mélyem, csak az szobai használatban van :P Pedig csak egy csatit leveszek a szobába az autóba ráteszem, és máris arról mennek a hangszórók az autóban és a mély.

Ha már ilyen teszek is fel majd róla képet, ez büszkén mutatni való legalább az autóból.

2012-es fogyit még nem számoltál nem látom az aláírásodban? Csak a HHO miatt érdekelni menyit számított. Mellesleg az nálad nem okoz jelentős fogyasztót? :blink:

Nem volt egy sikeres év nekem ezen a téren. 7,83-ra jött ki az átlagom, majd beírom oda is.

Igaz, hogy csak 4 ezer kilométeren át volt üzemben a HHO generátorom az összes 12 ezerből, és akkor is sokat teszteltem vele.

Ősszel a műszaki előtt kiszereltem, hogy ne kérdezősködjenek, aztán lustaság fél egészség alapon nem tettem vissza, aztán jött a fagyos idő és a fagyveszély miatt nem tettem még vissza. Majd a fagymentes időben újra "betöltöm a tárat"!

A sok teszt például arra is kiterjedt, hogy milyen áramerősséggel lehet a leggazdaságosabban üzemelni vele?

Eleinte az volt az elterjedt elmélet, hogy minél több a HHO, annál jobb a fogyasztás javulás. Hajtottam is 22 -25 amperral..... Kár volt.

Nem igaz! Jelenlegi tudásom alapján azt mondom, hogy 8, max. 10 amper elegendő, és így a generátort sem terhelem túl. Ez HHO mennyiségre lefordítva 0,5 liter / percet jelent. Persze kell hozzá még az elektronika is.

Link to comment
Megosztás:

Nem is vészes a kapunak tolatásom. :) Lökhárító bánta jobban vagyis a rajta lévő három ujjnyi gitt. :D

Vettem Valeo VF45 és VF38-as ablaktörlőlapátokat, haverom jóindulatból vett 2db 10W-os izzókat rendszámtábla világításhoz, csak épp nem szofitát. :D Így vehettem négyszázért GE-t. Kicseréltem és most már nem járok 3000Ft-os büntetési lehetőséggel a fejem felett. :D Tompítottak után a rendszámtábla két Tungsram szofitája adta meg magát. :D

Bal hátsó hangszóróm nem szól, leszedtem a kárpitot, csati benne. Ilyen sötétben csak eddig jutottam. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is vészes a kapunak tolatásom. :) Lökhárító bánta jobban vagyis a rajta lévő három ujjnyi gitt. :D

Vettem Valeo VF45 és VF38-as ablaktörlőlapátokat, haverom jóindulatból vett 2db 10W-os izzókat rendszámtábla világításhoz, csak épp nem szofitát. :D Így vehettem négyszázért GE-t. Kicseréltem és most már nem járok 3000Ft-os büntetési lehetőséggel a fejem felett. :D Tompítottak után a rendszámtábla két Tungsram szofitája adta meg magát. :D

Bal hátsó hangszóróm nem szól, leszedtem a kárpitot, csati benne. Ilyen sötétben csak eddig jutottam. :D

És azt nem próbáltad hogy egyáltalán nem mész neki? :D Nézegetem ezt az újfajta flexibilis ablaktörlőlapátot,milyen lehet?

Link to comment
Megosztás:

És azt nem próbáltad hogy egyáltalán nem mész neki? :D Nézegetem ezt az újfajta flexibilis ablaktörlőlapátot,milyen lehet?

madarastecsóban vettem 3 éve 700-ért, mondván hogy jeget kaparni jó lesz. El nem hittem volna, de tényleg jó. Aztán kb egy évvel később, megint volt akcijjóban ennyiért, akkor vettem kettőt megint, mert hogy jó lesz a 2. tél után, de nem... Még most is az van rajta, és még mindig jó :lol: Meg fog romlani a csomagolásában a 2 új :D

Link to comment
Megosztás:

madarastecsóban vettem 3 éve 700-ért, mondván hogy jeget kaparni jó lesz. El nem hittem volna, de tényleg jó. Aztán kb egy évvel később, megint volt akcijjóban ennyiért, akkor vettem kettőt megint, mert hogy jó lesz a 2. tél után, de nem... Még most is az van rajta, és még mindig jó :lol: Meg fog romlani a csomagolásában a 2 új :D

Tegyél rá szalicilt... :D csak egy bajom van vele...nem tetszik a kinézete,úgy megszoktam már a régit az ablak alján. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegyél rá szalicilt... :D csak egy bajom van vele...nem tetszik a kinézete,úgy megszoktam már a régit az ablak alján. :D

Először én is állandóan azt néztem, mert bacta a szemem. Aztán megszoktam... beültem a múltkor Zoli autójába meghallgatni a Bose-t, és elsőre elfelejtettem a zenét csesztetni, mert bambultam az ablaktörlőre, hogy valami nem stimmel. :D Nem mintha abba az autóba beülve, bármi is stimmelne az enyémhez képest, de akkor is valahogy odahúzta a szemem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először én is állandóan azt néztem, mert bacta a szemem. Aztán megszoktam... beültem a múltkor Zoli autójába meghallgatni a Bose-t, és elsőre elfelejtettem a zenét csesztetni, mert bambultam az ablaktörlőre, hogy valami nem stimmel. :D Nem mintha abba az autóba beülve, bármi is stimmelne az enyémhez képest, de akkor is valahogy odahúzta a szemem :lol:

Azt én is hallani akarom a vájt füleimmel. :D Invictus hangcuccára is kíváncsi vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Először én is állandóan azt néztem, mert bacta a szemem. Aztán megszoktam... beültem a múltkor Zoli autójába meghallgatni a Bose-t, és elsőre elfelejtettem a zenét csesztetni, mert bambultam az ablaktörlőre, hogy valami nem stimmel. :D Nem mintha abba az autóba beülve, bármi is stimmelne az enyémhez képest, de akkor is valahogy odahúzta a szemem :lol:

Mééé, gyári minden. Majd csüt megnézheted a klasszikot is...az is gyári lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem tudom hova is írjam, így hát ide gondoltam.

A tetőkárpit! Igazi MUMUS!! :D Főleg ha napfénytetős! Na most a kérdés: hogyan bontsam szét a napfénytetős részét, mert új szövet kerül fel rá...

Flex és csákány biztosan oldja :evilgrin: Viccet félre téve nem bontottam még olyat. Az érdekelne milyen szövet kerül fel? Ha gyárihoz hasonló milyen árban mozog? Mert cserélni akarom majd én is, de kizárólag nyáron nem pocsolyás hideg télbe...

Link to comment
Megosztás:

Flex és csákány biztosan oldja :evilgrin: Viccet félre téve nem bontottam még olyat. Az érdekelne milyen szövet kerül fel? Ha gyárihoz hasonló milyen árban mozog? Mert cserélni akarom majd én is, de kizárólag nyáron nem pocsolyás hideg télbe...

Az előzőt is magam csináltam, csak az egy sima fülkés volt (C14SE). Vettem egy elasztikus szürke plüss anyagot egy méteráru boltban (asszem 1050 volt métere, vagy annyit fizettem a 2 méterre nem tudom már) azt ennyi. Sokkal jobban nézett ki mint az eredeti.Mondjuk én pálamtexel ragasztottam fel és kicsi hengerrel vittem fel a már megtisztított cuccra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.