Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van jófajta ledes szerelőlámpám, majd megnézem. az NE hűtő mit jelent? Amúgy az enyém is kb 6 éves csak, de ha az csöpög persze hogy érdekel, egy feltétellel, ha segítesz beszerelni :D

Nekem tavaly adta meg magát az akkor 20 éves hűtőm. Letörött a felső (műanyag) csőcsonk, de szerencsére maradt annyi belőle még, hogy rá tudtam a csövet rögzíteni amíg haza gurultam. Csak 3 palack ásványvizet kellett vennem a tecsóban hozzá és már ment is! :D

Link to comment
Megosztás:

Koszi :)

meg lampat! :D

úúú...b.zmeg tényleg. Gyurit fölhívom mi az állapot. Andris felnijét is elfelejtettem elhozni Árpiéktól... kicsit el vagyok tévedve, hogy kedd volt hétfő :D :lol: Mindjárt fölhívom Gyummát és elszaladok érte. (meg megszakértem, mer' ha tetszik, akkor viszek neki 2 Coupe pilácsot is)

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki küzd a nyestekkel, akkor találtam egy jó megoldást. Kétkedve fogadtam az ötletet, de mivel nem került semmibe a riasztásuk, így mondom 1 próbát megér. Lényeg, hogy ezek a kis dögök kikezdték a kocsimat. Első körben elrágták a gyújtáskábelt, és kinyírtam emiatt a katalizátort... Oks! Ez még semmi! elkezdte kizabálni a kocsiból a motorház szigetelést... Ekkor olvasgattam trükköket, és jött ez a vizes palack módszer. Fogsz egy kólás, vagy ásványvizes palackot, megtöltöd vízzel, lezárod, és kb 30-50 centire rakod az autó orrától, vagy attól a ponttól, ahol a kis görény, akarom mondani nyest a kocsira mászik. 2 hete használom a trükköt, és bevált. Időközben a szomszédom rákérdezett, hogy itatom a kocsit, vagy ott felejtem mindig a palackot a kocsi előtt. Elmondtam a trükköt, láttam az arcán a hitetlenkedést, de másnap este már nála is kint voltak a palackok... 1 hete már ő is így parkol, én meg röhögtem, hogy esténként itatja a kocsit! :D Lassan az egész utcában azt látom, hogy az autók orra előtt díszeleg egy vízzel töltött műanyag flakon. Ma délután találkoztam a szerelő haverommal, akinek 1 hete szintén elmeséltem a trükköt, és azt mondta, hogy nála is bevált! :D Ezek után elhiszem, hogy nem csak én képzelem be! Időközben a céges skodával ma hazajöttem, és a rohadt nyest estére a tetejére szart, úgyhogy be kell újítanom egy másik flakont is, hogy megóvjam a kincstári példányt is! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki küzd a nyestekkel, akkor találtam egy jó megoldást. Kétkedve fogadtam az ötletet, de mivel nem került semmibe a riasztásuk, így mondom 1 próbát megér. Lényeg, hogy ezek a kis dögök kikezdték a kocsimat. Első körben elrágták a gyújtáskábelt, és kinyírtam emiatt a katalizátort... Oks! Ez még semmi! elkezdte kizabálni a kocsiból a motorház szigetelést... Ekkor olvasgattam trükköket, és jött ez a vizes palack módszer. Fogsz egy kólás, vagy ásványvizes palackot, megtöltöd vízzel, lezárod, és kb 30-50 centire rakod az autó orrától, vagy attól a ponttól, ahol a kis görény, akarom mondani nyest a kocsira mászik. 2 hete használom a trükköt, és bevált. Időközben a szomszédom rákérdezett, hogy itatom a kocsit, vagy ott felejtem mindig a palackot a kocsi előtt. Elmondtam a trükköt, láttam az arcán a hitetlenkedést, de másnap este már nála is kint voltak a palackok... 1 hete már ő is így parkol, én meg röhögtem, hogy esténként itatja a kocsit! :D Lassan az egész utcában azt látom, hogy az autók orra előtt díszeleg egy vízzel töltött műanyag flakon. Ma délután találkoztam a szerelő haverommal, akinek 1 hete szintén elmeséltem a trükköt, és azt mondta, hogy nála is bevált! :D Ezek után elhiszem, hogy nem csak én képzelem be! Időközben a céges skodával ma hazajöttem, és a rohadt nyest estére a tetejére szart, úgyhogy be kell újítanom egy másik flakont is, hogy megóvjam a kincstári példányt is! :D

Nekem az xe-n a trafo ment el emiatt. Az nzn csak a kabelt kellett cserelnem, de a tobbi is meg van ragcsalva. En a gazolajos modszert ismerem, de abbamaradtak a tamadasok igy nem alkalmaztam. Bar most van egy fel liter valtoolaj mellette. :D

Fallal szembe allok. Jobbra tole ket dizel all, azokat nem bantottak.

Link to comment
Megosztás:

Végre a fagyoskodás után véletlen bele botlottam a levegő bevezető csőbe, csak azt nem tudom melyik is kell a bal első (vezető ülés) lábteréhez. Illetve hogy hogyan is lehet berakni, pedál előtt között mögött, elejét a végét érdemes előbb betolni akármi.
Aki már játszott vele és van valami instrukciója, azt megköszönöm!
A kép amelyen pedig kellene, hogy fentről hanyadikat is kellene beraknom;
IMG_20130523_124737_www.kepfeltoltes.hu_

Link to comment
Megosztás:

Végre a fagyoskodás után véletlen bele botlottam a levegő bevezető csőbe, csak azt nem tudom melyik is kell a bal első (vezető ülés) lábteréhez. Illetve hogy hogyan is lehet berakni, pedál előtt között mögött, elejét a végét érdemes előbb betolni akármi.

Aki már játszott vele és van valami instrukciója, azt megköszönöm!

A kép amelyen pedig kellene, hogy fentről...

A masodikat. Pedalok es a kormany kozott. En kifelejtettem mikor kivettem a muszerfalat es nem erolkodtem hogyan lehet visszatenni ilyenkor. Elegge lehetlennek tunt, de nem is gyotortem magam. :)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.