Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megnyugodtam! Akkor elvileg sem bactathatnak a jardok, közben találtam egy olyat, ami szerint az oldalsó irányjelzőtől 40 cm-ig túl lóghat oldal irányban. Kérdés hogy érvényes-e még ez....

http://www.kreszabc.hu/para.php?para=51

Dávid;

az ajtót már megszoktam hogy csak óvatosan <_< mert én nem csak kint de van amikor bent is kénytelen vagyok úgy pakolni, hogy amikor nyitom ugrik az elefánt halmaz...

Zotya;

ahogy elnézem, neked se kellett a pálya tempó :goofy:

Már csak az kell hogy ne essen, mert akkor baszhatom az ágyat rögvest a kukába... És még csak ezért valami fólia/ponyvát is venni...

Link to comment
Megosztás:

x16xel utólagos diavia klímával. Tudja valaki milyen hosszú a külső szíj? Van benne egy plusz görgő is. Vajon a motortartó bak ebben az esetben milyen? Milyet kérjek? Klímáshoz vagy nem klímáshoz?

Ha van benne szervo akkor 1730, ha nincs akkor 1623. A görgő a kompresszor konzolon van, a bak normál nem-klímáshoz való.

Link to comment
Megosztás:

Most nem igazán tudlak követni, megmondom őszintén. Az utólagos Diavia klímához (a digitálishoz!) csak ez az egy görgő van pluszban. A kompresszorkonzol és a feszítőgörgő egyben van, ahogy a képen is látod. Nincs másik. Ha neked még van valami ott, akkor vagy valami tök másik klímád van (lehet, de nem valószínű), vagy az nem Diavia cucc...

Link to comment
Megosztás:

Na helló. :D Rég voltam. :D

A héten egyik reggelre valami aljas ember reggelre kicserélte a kipufogórendszerem sport rendszerre és most nagyon hangos. :D Középső dob és hátsó dob találkozásánál szétrohadt. :) Úgyhogy új középdob 19k + új hátsó dob (megint) 12k. Lambda szondát is cserélni kéne már. A 22 ezer forintos Bosch a megfelelő, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Na helló. :D Rég voltam. :D

A héten egyik reggelre valami aljas ember reggelre kicserélte a kipufogórendszerem sport rendszerre és most nagyon hangos. :D Középső dob és hátsó dob találkozásánál szétrohadt. :) Úgyhogy új középdob 19k + új hátsó dob (megint) 12k. Lambda szondát is cserélni kéne már. A 22 ezer forintos Bosch a megfelelő, ugye?

Ott nekem is kifúj, de én csak hegeszteni fogom majd hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

Na helló. :D Rég voltam. :D

A héten egyik reggelre valami aljas ember reggelre kicserélte a kipufogórendszerem sport rendszerre és most nagyon hangos. :D Középső dob és hátsó dob találkozásánál szétrohadt. :) Úgyhogy új középdob 19k + új hátsó dob (megint) 12k. Lambda szondát is cserélni kéne már. A 22 ezer forintos Bosch a megfelelő, ugye?

:hiya:

Nekem ez van, ez az 50e.km-es: http://www.opelforum.hu/index.php?app=gallery&image=3277

Egyelőre nincs vele gond, 22e.km-t ment. (igaz a gyári 290e-t bírt)

Ami érdekes, hogy a Lángnál a 22eFt-os-ra 80e km-t ír (az kedvezménnyel 14.e) és a képen linkelt utódjára az F00HL00311

számút írja, ami 100e.km-es és kedvezménnyel 7,4eFt.

Link to comment
Megosztás:

Na helló. :D Rég voltam. :D

A héten egyik reggelre valami aljas ember reggelre kicserélte a kipufogórendszerem sport rendszerre és most nagyon hangos. :D Középső dob és hátsó dob találkozásánál szétrohadt. :) Úgyhogy új középdob 19k + új hátsó dob (megint) 12k. Lambda szondát is cserélni kéne már. A 22 ezer forintos Bosch a megfelelő, ugye?

Má' mé' kéne annyi pízt kidobni érte? Szerintem 19600-ból a kettő együtt kijön, sőt ha van kártyád erre még minimum 10% kedvezmény is jár az Unixnál.

http://www.unixauto.hu/Unix_CikkekLista_Form.aspx

Link to comment
Megosztás:

Na helló. :D Rég voltam. :D

A héten egyik reggelre valami aljas ember reggelre kicserélte a kipufogórendszerem sport rendszerre és most nagyon hangos. :D Középső dob és hátsó dob találkozásánál szétrohadt. :) Úgyhogy új középdob 19k + új hátsó dob (megint) 12k. Lambda szondát is cserélni kéne már. A 22 ezer forintos Bosch a megfelelő, ugye?

Má' mé' kéne annyi pízt kidobni érte? Szerintem 19600-ból a kettő együtt kijön, sőt ha van kártyád erre még minimum 10% kedvezmény is jár az Unixnál.

http://www.unixauto.hu/Unix_CikkekLista_Form.aspx

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.