Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

aprópopo -10fok, megjött a köd(öcske) a sok b@l meg (hátsó) ködlámpával megy a M0án, mikor van vagy 100m látotávolság :angry:

ettől mindig felbasz az ideg

a másik részének meg még az sem égett aminek meg kéne....

sztem a használt autó mindig lutri, ha nem ellenörzőtt forrásból van(pl család)

még egy cakember se lát bele a motorba, meg az sem biztos hogy "direkt" titkolta el az eladó a dolgokat(mán ha magánszemély), gondolahatta hogy ez "ilyen", kereskedő sztem más tészta, azok általában ott húznak le ahol tudnak, hiszen ebből élnek...

Link to comment
Megosztás:

aprópopo -10fok, megjött a köd(öcske) a sok b@l###### meg (hátsó) ködlámpával megy a M0án, mikor van vagy 100m látotávolság :angry:

ettől mindig felbasz az ideg

a másik részének meg még az sem égett aminek meg kéne....

sztem a használt autó mindig lutri, ha nem ellenörzőtt forrásból van(pl család)

még egy cakember se lát bele a motorba, meg az sem biztos hogy "direkt" titkolta el az eladó a dolgokat(mán ha magánszemély), gondolahatta hogy ez "ilyen", kereskedő sztem más tészta, azok általában ott húznak le ahol tudnak, hiszen ebből élnek...

Hát már én is úgy vagyok hogy inkább vennék 100ezerért egy rakás cart amiról tudom hogy car mint sokkal drágábban amiről az eladó azt mondja csak tankolni kell bele.

Link to comment
Megosztás:

Mi innen vettünk... 400 ft/ pár

http://www.globiz.hu/index.php?page=products_category&cat_id=245

1.5 éve jól bírja, de ha évente cseréled sem drága.

Nekem is ilyen van, ha évente kellene cserélni, akkor is jó lenne. ;)

Előtte gyári volt még az autóátvizsgálási ajándék keretében ingyen. De ez az akció csak 1x volt. :( Az bírta is vagy 4 évig. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ilyen van, ha évente kellene cserélni, akkor is jó lenne. ;)

Előtte gyári volt még az autóátvizsgálási ajándék keretében ingyen. De ez az akció csak 1x volt. :( Az bírta is vagy 4 évig. :icon1:

Korábban volt valami Román gyártmányú, de az nagyon felkeményedett, és csíkozott, de ezzel már nincsen csíkozás, meg jól fekszik az üvegre. Hátul is jól töröl, és ráadásul légterelős... :)

Link to comment
Megosztás:

Na, hát köszi mindenkinek. A gyári gondolom aranyáron van. Boscht vettem egyszer kint, az nagyon jó volt, de 10 perc múlva elhagytuk az autópályán... :(

Most valami 3 euros német lidl-s noname van rajta, kb egy évet bírt, mondjuk annyiért sztem jó. Mostmár viszont lassan cserélnem kell.

Link to comment
Megosztás:

Ablaktörlő lapátra kinek milyen tippje van? Kinek mi jött be? Mit érdemes venni?

Próbáltam márkásakat , most meg gagyi tescó van bent és úgy vettem észre az sem szarabb annyival , vagy a márkás nem jobb annyival mint amennyivel drágább, szóval ezentúl is ócsót veszek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.