Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ezt nem hiszem el! Drága Unix mondta, hogy tud nekem szerezni Opel Astra F-re ('98-as) hátsó sárfogó gumit. Erre mit adj Isten ez se jött össze. Ez nagyon kész. Komolyan nincs az országban original sárfogó? Minden alkatrész üzlet oldalán fent van, hogy lehet rendelni, de egyik se tudja beszerezni. Hát mondom ez kész. Ti tudtok segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt nem hiszem el! Drága Unix mondta, hogy tud nekem szerezni Opel Astra F-re ('98-as) hátsó sárfogó gumit. Erre mit adj Isten ez se jött össze. Ez nagyon kész. Komolyan nincs az országban original sárfogó? Minden alkatrész üzlet oldalán fent van, hogy lehet rendelni, de egyik se tudja beszerezni. Hát mondom ez kész. Ti tudtok segíteni?

Nekem is csak mondták a Cromaxban hogy tudnak hozni gyárit, de odáig nem jutottunk el,h ogy meg is rendelje, mert ennyiért nem kell.

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Megnyugtattál, már többen állították a haveri körömből, hogy trafiznak is, de ez hihetőbb.

http://www.prlog.org/11578149-all-in-one-rugged-mobile-ptz-security-camera-pip-wiper-x1152-zoom-auto-focus-zoom-fan-heater.html

Ez a kamera bár 1.2 millióba kerül nem alkalmas mérésre, viszont totál jó éjjeli képek, rendszámok felismerésére. A 36x-os optikai zoommal, a ptz funkcióval, és az 1028x508-as felbontással meg tudják nézni a pattanást az arcodon a volán mögött akár 1 km távból, de sebességet nem tudnak hitelesen mérni. Egyébként sokakat az téveszt meg, hogy 2 db lencse van benne, mint a traffipaxban. Ennek az az oka, hogy valójában az éjjeli képet nem tudja másként a kamera elvakítása miatt megcsinálni, mint úgy, hogy az egyiken le van véve az erősítés, és az expozíció, és csak feketét lát, illetve az infra által visszavert fényt, meg a fényszórót csökkentett fénnyel, míg a másik látja a gépjárművet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Tegnap mentem Győrben, lámpás kereszteződés, kanyarodósáv balra...zöld hullám egyenesen, megy a nép, a kanyarodosávban nagyon jön valaki, há mondom emmeg??? Szépen előzte a sort, átt a kereszteződésen csak arra nem számított a nyomi, hogy a másik oldalon a kanyarodósávban esetleg valaki tényleg kanyarodni akar, és jön szembe vele, beengedtem az Isten barmát, jó nagyot kellett fékeznem. Annyira tanult az esetből hogy a következő lámpánál eljátszotta megint ugyanezt....nem mondom hogy Audi volt és hogy tipikus, pedig az volt és tényleg tipikus. <_<

Fater féle csüccs:

1439783-20140425-KvZXeH.jpg

Ezt már mintha láttam volna.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt már mintha láttam volna.... :D

Vajon hol? :D

Sziasztok

Gyári első sárvédőhöz keresek 4 fém patentet ami a kasznihoz rögzíti, aki bont gépet vagy van otthon neki az kérem jelezze :/

Illetve még gyári hátsó sárvédőt is keresek.

Üdv, én a cromaxban vettem patenteket, de ott nekem elől kábelkötegelő van, mert mindíg rájárok a padkára, és inkább az szakadjon mint a lökös törjön.

Link to comment
Megosztás:

Vajon hol? :D

Üdv, én a cromaxban vettem patenteket, de ott nekem elől kábelkötegelő van, mert mindíg rájárok a padkára, és inkább az szakadjon mint a lökös törjön.

Bocsi nem voltam teljesen világos, a sárfogókat rögzítő 4 fémpatent kellene mert nekem most úgy van felfúrva és szeretném a gyári megoldással felfogatni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hellótok!

Tudnátok segíteni, hogy hogy érdemes kiszedni a fényszóró búrát? Berepedt aztán az tuti kuka csak tapétavágval az üveg pereme miatt nem tudom kivágni vagy törjem apró darabokra a búrát kalapáccsal aztán nyúljak alá csavarhúzóval? Amiről van a búra arról 6mp alatt leszedtem mert nem fogta igazán a gyári ragasztás amire menne viszont nem akar kijönni.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Tudnátok segíteni, hogy hogy érdemes kiszedni a fényszóró búrát? Berepedt aztán az tuti kuka csak tapétavágval az üveg pereme miatt nem tudom kivágni vagy törjem apró darabokra a búrát kalapáccsal aztán nyúljak alá csavarhúzóval? Amiről van a búra arról 6mp alatt leszedtem mert nem fogta igazán a gyári ragasztás amire menne viszont nem akar kijönni.

Előre is köszi!

Próbáld óvatosan melegíteni talán lágyul a ragasztó hőre.

Link to comment
Megosztás:

Jah, én mire elérem sem látom, mert vissza volt tekerve, aztán meg még órát is cseréltem :D

Szép ez a számlap, sötétben hogy mutat? Mert a gyári fehér sötétben nagyon foltosan világít.

No, én sem vagyok a számban biztos, mert 9 éve neppertől vettem a kocsit... Minden esetre nálam tekerés nem volt, csak számlapcsere, mert az eredeti fekete alapja levált és pöndörödött. Tipikus F Astra hiba!!!

Bár én mindig ágálok az ellen, hogy tipikus hibáról beszéljünk, de ez az!

Ez nem gyári, de ez is foltos este. De nem érdekel.

Link to comment
Megosztás:

No, én sem vagyok a számban biztos, mert 9 éve neppertől vettem a kocsit... Minden esetre nálam tekerés nem volt, csak számlapcsere, mert az eredeti fekete alapja levált és pöndörödött. Tipikus F Astra hiba!!!

Bár én mindig ágálok az ellen, hogy tipikus hibáról beszéljünk, de ez az!

Ez nem gyári, de ez is foltos este. De nem érdekel.

Gratula a 300-ezerhez! Kézifékezve kanyarban csináltad a képet? :D

Szerintem a hámlás nagyban függ atttól hol állt sokat az autó. Nem mindegy hogy garászban vagy a napon esetleg pont úgy hogy sokat érte közvetlen napfény az óraegységet.

Link to comment
Megosztás:

No, én sem vagyok a számban biztos, mert 9 éve neppertől vettem a kocsit... Minden esetre nálam tekerés nem volt, csak számlapcsere, mert az eredeti fekete alapja levált és pöndörödött. Tipikus F Astra hiba!!!

Bár én mindig ágálok az ellen, hogy tipikus hibáról beszéljünk, de ez az!

Ez nem gyári, de ez is foltos este. De nem érdekel.

Enyimben 270 van, nem pöndörödik, de a mérföldes számlapom sem, amit beletettem nemrég Dáwiddal :D

Apámé sem pöndörödik, 200 abban is van.

Enyim kint áll. Igazából pöndörödőset még sosem láttam, bontottban sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.