Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Erre inkább nem mondok semmit se már jó? :) Elég vicces magában is :lol: :D

És senki nem oktatott ki nyelvtanból, hanema mondandód hülyeségét jeleztem :D

Mostanában sokszor beszélsz hülyeségeket :lol:

Olvass utána, mielőtt megcáfolsz valamit.

Én legalább tudom hogyan működik a hidrotőke, pedig nem vagyok autószerelő.

Link to comment
Megosztás:

Erre inkább nem mondok semmit se már jó? :D Elég vicces magában is :lol: :D

És senki nem oktatott ki nyelvtanból, hanema mondandód hülyeségét jeleztem :D

Mostanában sokszor beszélsz hülyeségeket :)

Azt írtad nem mondasz semmit...erre mégis? Na csak vicckelődök ám :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bakker....bevallom férfiasan, ma hazafelé teleszaladt a gatyám.

2 busz állt egymás mögött a megállóban a Veres Péteren, mátyásföldnél. Épp kiakartam kerülni őket, de valami azt súgta ne lépjek oda neki. Idióta pi...a egyik kezével egy gyereket húzva, másikkal babakocsit tolva kilépett a 2 busz közül. Azt nem tudom hova az anyja p..csájába ment, mert a másik oldalon nincs semmi, csak a hév sínek, meg gaz.

Akkorát satuztam, hogy még én is majdnem kiestem a szélvédőn. Centikre álltam meg tőlük. Kis híján leüvöltöttem a fejét a marhájának.....

Néhány száz méter után félreálltam, mert annyira remegett kezem-lábam, hogy nem bírtam vezetni. Kellett 10 perc, meg egy cigi, hogy lehiggadjak. :lol:

Mindig óvatosan kezelem a buszmegállós helyeket (rossz tapasztalatok), talán ez volt a szerencsém..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg melóból hazafele jövet, ahogy Fehérváron ráhajtottam az M7-re, egy felborult kamiont láttam a Bp felé menő oldal középső sávjában. Nem láttam más sérült járművet, és az út is csak vizes volt, úgyhogy nem tudom, hogy csinálta. Ez volt az.

A G astrás sem tudom hogyan ment neki a busznak a 47-esen Szeged- Hódmezővásárhely között,amikor +10 fok volt arra és csak kicsit vizes volt az út.

Link to comment
Megosztás:

Én meg melóból hazafele jövet, ahogy Fehérváron ráhajtottam az M7-re, egy felborult kamiont láttam a Bp felé menő oldal középső sávjában. Nem láttam más sérült járművet, és az út is csak vizes volt, úgyhogy nem tudom, hogy csinálta. Ez volt az.

A román sofőrökön nem kell csodálkozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ma olyant láttam suliba menet...

Próbálja egy nő meg egy férfi kitolni a sárba ragadt G astrát, mert hát ugye este még jó ötletnek tűnt ott megállni.

Először nő bent ül, nyomja a gázt, pasi tolja, de semmi. Nő kiszáll. Motor jár.

Ketten próbálják kitolni. Egyszercsak a férfi megkérdezi, nincs ez sebességben ? :lol:

Kérdezték nem-e tudok segíteni, de rohantam vonathoz, pedig legalább szegény G astrát megmenthettem volna a szenvedéstől, amit ez után okoztak neki.

Megyek tovább, mit hallok? dádádádádáádádáááá

Nemán, minusz akárhány fokban?

Hazafelé jövök, nézem, szegény astra még mindig ott áll, reménytelenül elsüllyedve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ma olyant láttam suliba menet...

Próbálja egy nő meg egy férfi kitolni a sárba ragadt G astrát, mert hát ugye este még jó ötletnek tűnt ott megállni.

Először nő bent ül, nyomja a gázt, pasi tolja, de semmi. Nő kiszáll. Motor jár.

Ketten próbálják kitolni. Egyszercsak a férfi megkérdezi, nincs ez sebességben ? :D

Kérdezték nem-e tudok segíteni, de rohantam vonathoz, pedig legalább szegény G astrát megmenthettem volna a szenvedéstől, amit ez után okoztak neki.

Megyek tovább, mit hallok? dádádádádáádádáááá

Nemán, minusz akárhány fokban?

Hazafelé jövök, nézem, szegény astra még mindig ott áll, reménytelenül elsüllyedve. :lol:

Ma este engem is csörlőztek :) Van egy surranó földutam hazafelé (-20 perc általában) este úgyis autót akartam mosni, gondoltam, ha koszos lesz-koszos lesz, de levágok. Hát ezt többen is így gondolták. Az eleje tök laza volt, mondom csont nélkül átmegyek, még saras se lesz az oldala, aztán jöttek a bajok. Első kanyar után megjelentek a kisebb autók, és a hölgyikék az út szélén-közepén elsüllyedve. Közöttük még ellavíroztam különösebb gond nélkül. Aztán jöttek a nagyobb gépek, futárok, és jöttek a bajok is. A vége az lett, hogy én nyertem személyautó kategóriában, és eljutottam a terepjárók soráig :D Sőt... egy Navarát lenyomtam :D 6-an akadtak el ott előttem, és ahogy lassítottam, én is elsüllyedtem persze. :D Az autókupac végén, már ott állt a csörlős ember, aki húzgálta ki a népet :D Végülis sikerült annyira jó helyen végezni, hogy hamarabb húztak ki engem, mint azt a csóringert, aki már 2 órája ott állt a tökig érő sárban :lol: Nah mindegy, autótmostam, kizúztam a sárvédőívekből a 30 kiló sarat, mostmár cép tiszta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma este engem is csörlőztek :lol: Van egy surranó földutam hazafelé (-20 perc általában) este úgyis autót akartam mosni, gondoltam, ha koszos lesz-koszos lesz, de levágok. Hát ezt többen is így gondolták. Az eleje tök laza volt, mondom csont nélkül átmegyek, még saras se lesz az oldala, aztán jöttek a bajok. Első kanyar után megjelentek a kisebb autók, és a hölgyikék az út szélén-közepén elsüllyedve. Közöttük még ellavíroztam különösebb gond nélkül. Aztán jöttek a nagyobb gépek, futárok, és jöttek a bajok is. A vége az lett, hogy én nyertem személyautó kategóriában, és eljutottam a terepjárók soráig :D Sőt... egy Navarát lenyomtam :lol: 6-an akadtak el ott előttem, és ahogy lassítottam, én is elsüllyedtem persze. :) Az autókupac végén, már ott állt a csörlős ember, aki húzgálta ki a népet :D Végülis sikerült annyira jó helyen végezni, hogy hamarabb húztak ki engem, mint azt a csóringert, aki már 2 órája ott állt a tökig érő sárban :D Nah mindegy, autótmostam, kizúztam a sárvédőívekből a 30 kiló sarat, mostmár cép tiszta :lol:

Király... Kemény vagy, Csoki! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este engem is csörlőztek :lol: Van egy surranó földutam hazafelé (-20 perc általában) este úgyis autót akartam mosni, gondoltam, ha koszos lesz-koszos lesz, de levágok. Hát ezt többen is így gondolták. Az eleje tök laza volt, mondom csont nélkül átmegyek, még saras se lesz az oldala, aztán jöttek a bajok. Első kanyar után megjelentek a kisebb autók, és a hölgyikék az út szélén-közepén elsüllyedve. Közöttük még ellavíroztam különösebb gond nélkül. Aztán jöttek a nagyobb gépek, futárok, és jöttek a bajok is. A vége az lett, hogy én nyertem személyautó kategóriában, és eljutottam a terepjárók soráig :D Sőt... egy Navarát lenyomtam :D 6-an akadtak el ott előttem, és ahogy lassítottam, én is elsüllyedtem persze. :) Az autókupac végén, már ott állt a csörlős ember, aki húzgálta ki a népet :D Végülis sikerült annyira jó helyen végezni, hogy hamarabb húztak ki engem, mint azt a csóringert, aki már 2 órája ott állt a tökig érő sárban :D Nah mindegy, autótmostam, kizúztam a sárvédőívekből a 30 kiló sarat, mostmár cép tiszta :lol:

Akkor megérte :lol:

20percet nyerehettél volna, egy 3 órás mosásért cserébe :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor megérte :)

20percet nyerehettél volna, egy 3 órás mosásért cserébe :D

A mosás így is úgy is lett volna, mert ezt a sós sz.rt le akartam csapatni róla, de így legalább egy kis sárral, meg sótlan vízzel is leöblítettem az alját :lol: :D ...és ha nem áll ott a sok szerencsétlen telepjárós, akkor nem kell lassítanom és még az is lehet hogy átmentem volna :lol: (bár utólag 2x megnézve, nem valószínű, de hogy tovább jutottam volna az biztos :D )

Link to comment
Megosztás:

A mosás így is úgy is lett volna, mert ezt a sós sz.rt le akartam csapatni róla, de így legalább egy kis sárral, meg sótlan vízzel is leöblítettem az alját :lol: :) ...és ha nem áll ott a sok szerencsétlen telepjárós, akkor nem kell lassítanom és még az is lehet hogy átmentem volna :lol: (bár utólag 2x megnézve, nem valószínű, de hogy tovább jutottam volna az biztos :D )

Meg ha nem lettek volna akik felvágták a földet, akkor át tudtál volna menni... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.