Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Békéscsaba...Békés megyei = Sünmegye. Csodálkozol? :)

Nemrégóta van jogsim, 3 hónapon keresztül nem igazoltattak, sehol se, az első alkalom Békés megyében volt, rögvest, amint átértem a megyehatáron, az első településen :D Nem tudom mi lehet arra, de volt olyan, hogy kint álltak trafival az isten háta mögötti két falu között, ahol napi 3 autó ha elmegy, az már sok...

Üdv Fehérvárról! :D

Amúgy tegnap visszakaptam végre a kocsit... hát, gyönyörű lett most a jobb oldala végig, az tény. :lol: Egyszer a másikra is lesz pénz majd, remélem. Azért a szervokormány meg a vízszintes ülés kicsit hiányzik majd... sajnos amióta az enyémnek eltört a magasságállítója, azóta a bal oldala lejjebb van. Ezzel lehet vajon valamit csinálni? Eddig mondjuk nem is tűnt fel annyira, hogy ferde, csak most, hogy sokat ültem normális ülésben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fehérvárról! :)

Amúgy tegnap visszakaptam végre a kocsit... hát, gyönyörű lett most a jobb oldala végig, az tény. :lol: Egyszer a másikra is lesz pénz majd, remélem. Azért a szervokormány meg a vízszintes ülés kicsit hiányzik majd... sajnos amióta az enyémnek eltört a magasságállítója, azóta a bal oldala lejjebb van. Ezzel lehet vajon valamit csinálni? Eddig mondjuk nem is tűnt fel annyira, hogy ferde, csak most, hogy sokat ültem normális ülésben. :lol:

Bontó! Veszel egy ülést (nem baj ha kopott vagy szakadt, annál olcsóbban adja) és átdobod a mechanikát a tiédre :D

Link to comment
Megosztás:

Bontó! Veszel egy ülést (nem baj ha kopott vagy szakadt, annál olcsóbban adja) és átdobod a mechanikát a tiédre :lol:

Családi házi körülmények között (udvar van, garázs nincs, se semmi más) megoldható az ülés kiszerelése, meg az egész művelet kompletten?

Link to comment
Megosztás:

Igazából erről van szó, részben megszokja az ember a magasságot, másrészt meg egy bizonyos szint után már tökmindegy milyen magasan vagy.

Műszakin nem foglalkoznak a motorikus állapottal, féket, lengéscsillapítót, futó-kormányművet néznek, világítást, karosszériát, ablaktörlőt, motor,esetleg alvázszámot...stb. zöld kártyát. Nekik elég ha begurul a kocsi a bázisra, nem kell optimálisan működnie a motornak.

Itt egy kicsit ellentmondtál magadnak, nem gondolod?

Link to comment
Megosztás:

Családi házi körülmények között (udvar van, garázs nincs, se semmi más) megoldható az ülés kiszerelése, meg az egész művelet kompletten?

Egyrészt röhögve, (egy crova mondjuk nem rossz ha van) másrészt meg ha kiveszed a mostanit, és egy környékbeli hegesztős emberkénél leteszed, 2 sörért (és akkor még drága volt) megpöttyinti neked. Nem egy nagy művészet, ha kiveszed, és benézel alá, akkor te is látni fogod :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt röhögve, (egy crova mondjuk nem rossz ha van) másrészt meg ha kiveszed a mostanit, és egy környékbeli hegesztős emberkénél leteszed, 2 sörért (és akkor még drága volt) megpöttyinti neked. Nem egy nagy művészet, ha kiveszed, és benézel alá, akkor te is látni fogod :lol:

Csak ne felejtse el kibiztosítani a patront.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt röhögve, (egy crova mondjuk nem rossz ha van) másrészt meg ha kiveszed a mostanit, és egy környékbeli hegesztős emberkénél leteszed, 2 sörért (és akkor még drága volt) megpöttyinti neked. Nem egy nagy művészet, ha kiveszed, és benézel alá, akkor te is látni fogod :lol:

Az enyémet is így kókányolta valaki, mielőtt még hozzám került. De az övfeszítő patront ő sem ismerte, aztán amíg nem lettem fórumos én is csak néztem, miért rövidebb az én övcsatom mint a mitfahreré :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nemrég volt, amikor begyűrtem a fa mellé a tükrömet, és lecseréltem a színrefújtat matt feketére. :lol:

Én tegnap éjszaka rájöttem, hogy első lökhárító tunyingolást kell végeznem---> ködlámpásra. Sajnos az enyémben még a helye sincs meg a ködlámpának, így cserélnem kell a lököst. Ladatunyingos ködlámpát nem akarok az orrára csavarozni :lol:

Akkora köd volt, hogy egy vonalat is alig láttam. Ma azért majd kicsit lentebb állítom a lámpákat, mert nem sok különbség volt ködben a tompított és a fényszóró között. Tompítottal is olyan szépen világítottam a ködfüggönyt, hogy csak na.

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap éjszaka rájöttem, hogy első lökhárító tunyingolást kell végeznem---> ködlámpásra. Sajnos az enyémben még a helye sincs meg a ködlámpának, így cserélnem kell a lököst. Ladatunyingos ködlámpát nem akarok az orrára csavarozni :lol:

Akkora köd volt, hogy egy vonalat is alig láttam. Ma azért majd kicsit lentebb állítom a lámpákat, mert nem sok különbség volt ködben a tompított és a fényszóró között. Tompítottal is olyan szépen világítottam a ködfüggönyt, hogy csak na.

Végülis a ködlámpában részben az a pláne, hogy a köd alatt van, mert földközelben ritkább. Nem rossz dolog, de én annyit nem vezetek,eddíg egyszer-kétszer ha mentem ködben saját kocsival. Mostanában viszont divat lett ködlámpával közlekedni, főleg hóban minden második kocsinak be van kapcsolva, lakott területen bellül meg amúgy sem szabad használni ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Végülis a ködlámpában részben az a pláne, hogy a köd alatt van, mert földközelben ritkább. Nem rossz dolog, de én annyit nem vezetek,eddíg egyszer-kétszer ha mentem ködben saját kocsival. Mostanában viszont divat lett ködlámpával közlekedni, főleg hóban minden második kocsinak be van kapcsolva, lakott területen bellül meg amúgy sem szabad használni ha jól tudom.

Csak indokolt esetben, mint lakott területen kívül is.

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap éjszaka rájöttem, hogy első lökhárító tunyingolást kell végeznem---> ködlámpásra. Sajnos az enyémben még a helye sincs meg a ködlámpának, így cserélnem kell a lököst. .............

Klikk ide

Klikk ide :lol: :lol: :)

Végülis a ködlámpában részben az a pláne, hogy a köd alatt van, mert földközelben ritkább. Nem rossz dolog, de én annyit nem vezetek,eddíg egyszer-kétszer ha mentem ködben saját kocsival. Mostanában viszont divat lett ködlámpával közlekedni, főleg hóban minden második kocsinak be van kapcsolva, lakott területen bellül meg amúgy sem szabad használni ha jól tudom.

Igen! Azoknak köd van az agyába!!

Csak indokolt esetben, mint lakott területen kívül is.

Yes! :D

Link to comment
Megosztás:

Abból azért már kinőttem, hogy májerkodásból ködlámpázzak, de mentem már nagy ködben ködlámpás autóval és tudom mennyit jelent. Tegnap esti viszonyok mellett tényleg szükség lett volna rá.

Aki meg indokolatlanul használja, annak tényleg a q...va nyát. Az ilyenek tőlem rendszeresen meg is kapják a reflektort ha szemből jönnek, ha meg a hátam mögött akkor meg a záróködfényt.

Link to comment
Megosztás:

Abból azért már kinőttem, hogy májerkodásból ködlámpázzak, de mentem már nagy ködben ködlámpás autóval és tudom mennyit jelent. Tegnap esti viszonyok mellett tényleg szükség lett volna rá.

Aki meg indokolatlanul használja, annak tényleg a q...va nyát. Az ilyenek tőlem rendszeresen meg is kapják a reflektort ha szemből jönnek, ha meg a hátam mögött akkor meg a záróködfényt.

De miért zavar téged ha valaki veled szembe vagy mögötted ködlámpával megy? :lol: Szerintem sokkal zavaróbb ha szarul van beállítva a tompított és szét vakít ha mögötted jön.

Ezt nem értem magyarázd el :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nem szégyellem bevallani, hősies küzdelemben alulmaradtam az ajtókárpittal szemben.

Egyszerűen nem tudok eljutni ettől a lépéstől:

gallery_1646_202_6383.jpg

Idáig:

gallery_1646_202_10891.jpg

Tudna valaki valami egyéb jótanácsot, tippet írni, honnan kell ezt a bizonyos rugót megközelíteni?

GYik-et elolvastam már százszor, de így is vaktában tapogatózok a kampóval.

Viszonylag fontos lenne ebben a szép időben megjavítani a kilincset, mert beszállás előtt mindig vissza kell nyomni kézzel a kilincset, különben kinyílik az ajtó, aztán az úgy nem olyan buli :lol:

Köszönöm a tippeket

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nem szégyellem bevallani, hősies küzdelemben alulmaradtam az ajtókárpittal szemben.

Egyszerűen nem tudok eljutni ettől a lépéstől:

Tudna valaki valami egyéb jótanácsot, tippet írni, honnan kell ezt a bizonyos rugót megközelíteni?

GYik-et elolvastam már százszor, de így is vaktában tapogatózok a kampóval.

Viszonylag fontos lenne ebben a szép időben megjavítani a kilincset, mert beszállás előtt mindig vissza kell nyomni kézzel a kilincset, különben kinyílik az ajtó, aztán az úgy nem olyan buli :lol:

Köszönöm a tippeket

Üdv

Gábor

ha jól emlékszek akkor azt az omega alakú gyűrűt ki kell szedni...

Link to comment
Megosztás:

De miért zavar téged ha valaki veled szembe vagy mögötted ködlámpával megy? :lol: Szerintem sokkal zavaróbb ha szarul van beállítva a tompított és szét vakít ha mögötted jön.

Ezt nem értem magyarázd el :lol:

Azért mert az nem szabálykövető magatartás :) :D :D

Komolyan: Téged még nem vakított el ködlámpa? Engem konkrétan tegnap is beért egy OFF új típusú 6-os Mazda, annyira idegesítően vakított a ködlámpája, hogy teljesen el kellett fordítanom a tükrömet. A köd miatt is alig láttam az a b.zi meg még hátulról is vakított. Igazából nem álltam neki elemezni, hogy a tompítottja van-e szarul beállítva, vagy a ködlámpája, de nagyon zavaró, sőt kijelenthetem, hogy balesetveszélyes volt.

Link to comment
Megosztás:

De miért zavar téged ha valaki veled szembe vagy mögötted ködlámpával megy? :lol: Szerintem sokkal zavaróbb ha szarul van beállítva a tompított és szét vakít ha mögötted jön.

Ezt nem értem magyarázd el :lol:

Te is ilyen agynélküli volánhuszár vagy, hogy lesz?rod kit zavar, Te felkapcsolod, mert menő?

Link to comment
Megosztás:

Abból azért már kinőttem, hogy májerkodásból ködlámpázzak, de mentem már nagy ködben ködlámpás autóval és tudom mennyit jelent. Tegnap esti viszonyok mellett tényleg szükség lett volna rá.

Aki meg indokolatlanul használja, annak tényleg a q...va nyát. Az ilyenek tőlem rendszeresen meg is kapják a reflektort ha szemből jönnek, ha meg a hátam mögött akkor meg a záróködfényt.

Nekem nincs, nem is kell. De egyáltalán nem zavar ha valaki az elsőket bekapcsolja. Nem vakíthat, mivel jóval a tompított alatt van. Persze van kivétel, ha rosszul van beállítva. De sokkal több tompított jön szembe vakítva. Nem értem miért kell ezt ennyire túlreagálni. A hátsó, az más. Az tud vakítani, főleg sötétben, és esőben. Na azt én sem díjazom.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a fő nehézséget ez okozza :lol:

Meg hogy még nyomára se bukkantam :lol:

Egy vékony lemezzel nyúlj be a kar alatt. Lehet akár műanyag is. Tartsd egyhelyben a lemezt, és próbáld a kart lassan tekerni. Igy az omega rugó agyik vége talán beleakad a lemezbe. Az a baj, hogy egészen a karhoz közel van.

Link to comment
Megosztás:

Egy vékony lemezzel nyúlj be a kar alatt. Lehet akár műanyag is. Tartsd egyhelyben a lemezt, és próbáld a kart lassan tekerni. Igy az omega rugó agyik vége talán beleakad a lemezbe. Az a baj, hogy egészen a karhoz közel van.

Én műszerészcsavarnyúzót szoktam júzolni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.