Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még egy rövid megjegyzés: a 8 év korrózióvédelem szerintem túlzás, a Bt. honlapján is 5-6 év szerepel "évenkénti ellenőrzés mellett" megjegyzéssel. A cégvezető tavasszal szokta visszahívni az autót revizíóra, ekkor csinál egy (tél utáni) alvázmosást (amit ki kell fizetni), majd ingyen pótolja az alvázvédő anyagot, ha bárhol lejött volna időközben.

Link to comment
Megosztás:

Még egy rövid megjegyzés: a 8 év korrózióvédelem szerintem túlzás, a Bt. honlapján is 5-6 év szerepel "évenkénti ellenőrzés mellett" megjegyzéssel. A cégvezető tavasszal szokta visszahívni az autót revizíóra, ekkor csinál egy (tél utáni) alvázmosást (amit ki kell fizetni), majd ingyen pótolja az alvázvédő anyagot, ha bárhol lejött volna időközben.

Köszönöm szépen, akkor erre is el kezdek gyüjtögetni.. Sokáig szeretném ezt az autót használni :( Sajnos most lesz egy eléggé combos kiadás (vezérműszíj csere, vízpumpa, fékek stb stb amiket egy "új-használt" autónál cserélni kell....), ja meg a szokásos motor-túlmelegedős hibáról nem is beszélve..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen, akkor erre is el kezdek gyüjtögetni.. Sokáig szeretném ezt az autót használni :( Sajnos most lesz egy eléggé combos kiadás (vezérműszíj csere, vízpumpa, fékek stb stb amiket egy "új-használt" autónál cserélni kell....), ja meg a szokásos motor-túlmelegedős hibáról nem is beszélve..

Ótószerelő, alkatrészforrás opelhez van ?

Link to comment
Megosztás:

Csak sajnos sok lenne rá a biztosítás és sokat eszik.

Ha burnoutolsz meg kilincsel kanyarodsz minden sarkon akkor igen...egyébként szerintem nem többet mint városban, dugóban a gsi-m (jo modnjuk ő pont egy rosszpélda ;) )

Ha meg valami elromlana rajta... :(

akkor megrendeled USA-bol cikkszám alapján a pontosan odaillő darabot....sok esetben fillérekért

Link to comment
Megosztás:

Ha burnoutolsz meg kilincsel kanyarodsz minden sarkon akkor igen...egyébként szerintem nem többet mint városban, dugóban a gsi-m (jo modnjuk ő pont egy rosszpélda :( )

akkor megrendeled USA-bol cikkszám alapján a pontosan odaillő darabot....sok esetben fillérekért

És mennyi lenne a postaköltség? Azért kérdem, mert nem ismerem a díjszabást.

Link to comment
Megosztás:

És mennyi lenne a postaköltség? Azért kérdem, mert nem ismerem a díjszabást.

attól függ...ha valami apró bizbaz akkor nemgond

a nagyobb darabokat meg le kell bizniszelni olyanokkal akik hoznak be konténerben cuccokat, pl. komplett sz@rrátört autók amiket itthon összetákolnak és eladnak

Link to comment
Megosztás:

attól függ...ha valami apró bizbaz akkor nemgond

a nagyobb darabokat meg le kell bizniszelni olyanokkal akik hoznak be konténerben cuccokat, pl. komplett sz@rrátört autók amiket itthon összetákolnak és eladnak

Öhöm..., hát ez nekem olyan "közös lónak túrós a háta" dolognak tűnik, egyrészt. Másrészt meg nekem nincs ilyen ismerősöm. Talán ezért nincs is olyan autóm :( .

Link to comment
Megosztás:

Öhöm..., hát ez nekem olyan "közös lónak túrós a háta" dolognak tűnik, egyrészt.

Ugyan dehogy! Fizetsz egy szolgáltatásért egy X díjat. Ez korrekt helyeken így megy, nem mindig ebből a gyökér országból kell kiindulni :(

Másrészt meg nekem nincs ilyen ismerősöm. Talán ezért nincs is olyan autóm ;) .

Aki keres az talál :) Vannak klubbok, fórumok meg lehet találni az embereket.

Link to comment
Megosztás:

Ugyan dehogy! Fizetsz egy szolgáltatásért egy X díjat. Ez korrekt helyeken így megy, nem mindig ebből a gyökér országból kell kiindulni :)

Aki keres az talál :( Vannak klubbok, fórumok meg lehet találni az embereket.

Mivel itt élek/élünk, nem tudom megtenni, hogy ne ebből induljak ki. ;)

A másik kérdésben biztos igazad van, én még sosem próbáltam. Az interneten is csak a múlt héten vásároltam először. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.